Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska, 2014 rok
East News

Małgorzata Ostrowska-Królikowska uczciła urodziny Pawła Królikowskiego. Ten wpis chwyta za serce

Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska, 2014 rok
East News

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wzruszającym wpisem uczciła urodziny Pawła Królikowskiego. Aktor 1 kwietnia obchodziłby swoje 59. urodziny. Wspomnienie, które znalazło się na jej tablicy nie wymagało słów, a przypomniało wszystkim, jak wspaniały człowiekiem był jej ukochany mąż. 

Zobacz także: Pogrzeb Pawła Królikowskiego. Antek w poruszających słowach żegna tatę: "Dziękuję w imieniu twoich małych Królików"

Flesz ewydanie

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wspomina Pawła Królikowskiego z okazji jego urodzin

Paweł Królikowski zmarł 27 lutego po długiej walce z chorobą. To ogromna strata nie tylko dla rodziny aktora, ale również dla jego fanów. Antoni Królikowski podczas pogrzebu podziękował ukochanemu tacie, za wszystkie cenne lekcje życia, jakie od niego otrzymał. Cała rodzina stara się brać przykład z jego dobroci oraz radości, które będą się z nim kojarzyły już na zawsze. 

1 kwietnia Paweł Królikowski obchodziłby swoje 59. urodziny. Antoni opublikował wzruszające zdjęcie z rodzinnego albumu, które podpisał:

Tatuś obchodziłby dziś 59. urodziny #pawełkrólikowski #kiedyśbyłojakośfajniej 🐰😢

Urodziny męża uczciła także Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Na jej profilu na Instagramie pojawił się odnośnik do "Dziewczyn Wiatru", czyli jednej z piosenek z "Truskawkowego Studia". To program, którego Paweł Królikowski był pomysłodawcą, scenarzystą, reżyserem a także autorem tekstów wszystkich piosenek. 

"Truskawkowe studio" to polski cykliczny program telewizyjny dla młodzieży realizowany w latach 1992–1999 w Oddziale Regionalnym TVP we Wrocławiu dla 2 Programu TVP. To właśnie tak swoje pierwsze kroki w telewizji stawiały Magdalena Schejbal czy Jolanta Fraszyńska.

Paweł Królikowski przez całe życie udzielał się społecznie. Oprócz "Truskawkowego Studia" był im. pomysłodawcą Festiwalu Kultury i Piosenki Polsko-Czeskiej w Kudowie Zdroju a niedługo przed śmiercią marzył o tym, aby założyć własny teatr muzyczny. To marzenie jednak nie zdążyło się spełnić... 

Zobacz także: Pogrzeb Pawła Królikowskiego. Piękny gest jego przyjaciółki, zamiast kwiatów przyniosła...

Małgorzata Ostrowska-Królikowska uczciła pamięć Pawła Królikowskiego, publikując jego piosenkę z czasów "Truskawkowego Studia". 

Małgorzata Ostrowska-Królikowska uczciła urodziny Pawła Królikowskiego piosenką z "Truskawkowego Studia"

Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska byli razem ponad 30 lat. 

Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska, 2011 rok
EastNews

Rodzina Pawła Królikowskiego przeżywa teraz bardzo smutny okres.

Antoni Królikowski powraca do aktywności w sieci po śmierci Pawła Królikowskiego
Antoni Królikowski powraca do aktywności w sieci po śmierci Pawła Królikowskiego

 

Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55