Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska, 2014 rok
East News
Newsy

Małgorzata Ostrowska-Królikowska uczciła urodziny Pawła Królikowskiego. Ten wpis chwyta za serce

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wzruszającym wpisem uczciła urodziny Pawła Królikowskiego. Wspomnienie, które znalazło się na jej tablicy nie wymagało słów, a przypomniało wszystkim, jak wspaniały człowiekiem był jej ukochany mąż. 

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wzruszającym wpisem uczciła urodziny Pawła Królikowskiego. Aktor 1 kwietnia obchodziłby swoje 59. urodziny. Wspomnienie, które znalazło się na jej tablicy nie wymagało słów, a przypomniało wszystkim, jak wspaniały człowiekiem był jej ukochany mąż. 

Zobacz także: Pogrzeb Pawła Królikowskiego. Antek w poruszających słowach żegna tatę: "Dziękuję w imieniu twoich małych Królików"

Flesz ewydanie

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wspomina Pawła Królikowskiego z okazji jego urodzin

Paweł Królikowski zmarł 27 lutego po długiej walce z chorobą. To ogromna strata nie tylko dla rodziny aktora, ale również dla jego fanów. Antoni Królikowski podczas pogrzebu podziękował ukochanemu tacie, za wszystkie cenne lekcje życia, jakie od niego otrzymał. Cała rodzina stara się brać przykład z jego dobroci oraz radości, które będą się z nim kojarzyły już na zawsze. 

1 kwietnia Paweł Królikowski obchodziłby swoje 59. urodziny. Antoni opublikował wzruszające zdjęcie z rodzinnego albumu, które podpisał:

Tatuś obchodziłby dziś 59. urodziny #pawełkrólikowski #kiedyśbyłojakośfajniej 🐰😢

Urodziny męża uczciła także Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Na jej profilu na Instagramie pojawił się odnośnik do "Dziewczyn Wiatru", czyli jednej z piosenek z "Truskawkowego Studia". To program, którego Paweł Królikowski był pomysłodawcą, scenarzystą, reżyserem a także autorem tekstów wszystkich piosenek. 

"Truskawkowe studio" to polski cykliczny program telewizyjny dla młodzieży realizowany w latach 1992–1999 w Oddziale Regionalnym TVP we Wrocławiu dla 2 Programu TVP. To właśnie tak swoje pierwsze kroki w telewizji stawiały Magdalena Schejbal czy Jolanta Fraszyńska.

Paweł Królikowski przez całe życie udzielał się społecznie. Oprócz "Truskawkowego Studia" był im. pomysłodawcą Festiwalu Kultury i Piosenki Polsko-Czeskiej w Kudowie Zdroju a niedługo przed śmiercią marzył o tym, aby założyć własny teatr muzyczny. To marzenie jednak nie zdążyło się spełnić... 

Zobacz także: Pogrzeb Pawła Królikowskiego. Piękny gest jego przyjaciółki, zamiast kwiatów przyniosła...

Małgorzata Ostrowska-Królikowska uczciła pamięć Pawła Królikowskiego, publikując jego piosenkę z czasów "Truskawkowego Studia". 

Małgorzata Ostrowska-Królikowska uczciła urodziny Pawła Królikowskiego piosenką z

Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska byli razem ponad 30 lat. 

Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska, 2011 rok
EastNews

Rodzina Pawła Królikowskiego przeżywa teraz bardzo smutny okres.

Antoni Królikowski powraca do aktywności w sieci po śmierci Pawła Królikowskiego
Antoni Królikowski powraca do aktywności w sieci po śmierci Pawła Królikowskiego

Zobacz także
Olga Frycz o pogrzebie Pawła Królikowskiego

Olga Frycz o paparazzi na pogrzebie Pawła Królikowskiego. Padły mocne słowa!

Paweł Królikowski

Ostatnie pożegnanie Pawła Królikowskiego. Zapamiętamy jego uśmiech i dobre serce!

 

Antoni Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska o festiwalu Pawła Królikowskiego
Instagram
Newsy
Antoni Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie ukrywają radości! To ma związek z Pawłem Królikowskim 
Antoni Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie ukrywają radości! To ma związek z Pawłem Królikowskim 

Od śmierci Pawła Królikowskiego minęło już prawie 4 miesiące, jednak pamięć o nim będzie trwała zawsze. Antoni Królikowski , jego mama Małgorzata Ostrowska-Królikowska oraz cała rodzina postanowili oddać hołd zmarłemu tacie oraz mężowi. Bardzo mocno zaangażowali się w organizację polsko-czeskiego festiwalu w Kudowie-Zdroju, którego pomysłodawcą i organizatorem był Paweł Królikowski. Niestety sytuacja związana z koronawirusem mocno skomplikowała sprawy dotyczące tego wydarzenia. Jednak dziś Antoni i Małgorzata spieszą z dobrymi informacjami!  Zobacz także:  Powstanie film o Pawle Królikowskim?! Rodzina aktora szykuje niespodziankę Antoni Królikowski z mamą o festiwalu Pawła Królikowskiego  Antoni Królikowski zapowiedział, że tegoroczna edycja będzie wyjątkowa. Będzie hołdem dla jego zmarłego taty, dla którego polsko-czeski festiwal w Kudowie-Zdroju był niezwykle ważny. Aktor zapowiedział, że w ramach imprezy będą chcieli zaprezentować film wspomnieniowy, który  upamiętni imię Pawła Królikowskiego.  Wygląda na to, że sprawy dotyczące tegorocznej, niezwykle ważnej edycji festiwalu są na dobrej drodze. Antoni Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska opublikowali radosne zdjęcie, informując:  Dobre wieści dla @festival_czpl😀 Granica z Czechami już otwarta! 🇨🇿🇵🇱 #czechy #polska #granica #nachod #kudowazdroj #festiwalczpl 🐰✌️ Kudowa-Zdrój zajmowała niezwykle ważne miejsce w sercu Pawła Królikowskiego. Tutaj nawet wybudował dom. Za życia aktorka, w tym miejscu odbyły się cztery edycje festiwalu. Tradycja będzie kontynuowana. Pieczę nad wydarzeniem przejęli Małgorzata, Jan oraz Antoni Królikowscy.  Zobacz także:  Antoni Królikowski...

Pogrzeb Pawła Królikowskiego
Newsy
Pogrzeb Pawła Królikowskiego. Piękny gest jego przyjaciółki, zamiast kwiatów przyniosła...
Pogrzeb Pawła Królikowskiego. Piękny gest jego przyjaciółki, zamiast kwiatów przyniosła...

Za nami bardzo wzruszający dzień - to w czwartek 5 marca odbył się pogrzeb Pawła Królikowskiego - ulubionego aktora Polaków, znanego m.in. z roli Kusego w serialu "Ranczo". Msza żałobna odbyła się w kościele seminaryjnym pod wezwaniem Wniebowzięcia N.M.P. i św. Józefa Oblubieńca na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. W uroczystościach pogrzebowych wzięło udział wielu przyjaciół Królikowskiego, wielu znajomych z pracy i oczywiście wszyscy członkowie rodziny, w tym jego żona Małgorzata Ostrowska-Królikowska i ich pięcioro dzieci . Zobacz także:  Pogrzeb Pawła Królikowskiego: rodzina i przyjaciele uczestniczą w ostatnim pożegnaniu aktora [zdjęcia] Na pogrzebie pojawiła się również Magdalena Schejbal, aktorka która znała się z Pawłem Królikowskim. Rodzina prosiła, by nie przynosić kwiatów na pogrzeb, a zamiast nich wpłacić pieniądze na leczenie Kamila Ziółkowskiego. Na nekrologu znalazł się numer konta i nazwa Fundacji, na które można przelewać pieniądze. Magdalena Schejbal postanowiła dostosować się do tej prośby, a w zamian przyniosła coś naprawdę wyjątkowego... Zobacz także:  Pogrzeb Pawła Królikowskiego. Przemówienie jego córki Julii chwyta za serce Magdalena Schejbal i jej piękny gest na pogrzebie Pawła Królikowskiego Magdalena Schejbal postanowiła zamiast kwiatów przynieść biały kosz z truskawkami. Na wstążce napisane było "Truskawkowe studio, dziękujemy!" To nawiązanie do programu o tej samej nazwie - "Truskawkowe studio", w której występowała właśnie Magdalena Schejbal. To właśnie w tym programie młodziutka aktorka poznała Królikowskiego, który był pomysłodawcą programu, scenarzystą i reżyserem oraz autorem tekstów wszystkich piosenek....

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Antek Królikowski
ONS
Newsy
Tak Antek Królikowski z mamą Małgorzatą Ostrowską-Królikowską uczczą pamięć Pawła Królikowskiego. Aktor byłby z nich dumny!
Antek Królikowski z mamą Małgorzatą Ostrowską-Królikowską w piękny sposób uczczą pamięć Pawła Królikowskiego. Co zaplanowali?

Choć od śmierci Pawła Królikowskiego minęły trzy miesiące, to wspomnienie tamtych trudnych chwil  wciąż jest silne – tak, jak pamięć o aktorze. Jak donosi "Flesz", jego bliscy: synowie Antoni Królikowski , Jan Królikowski oraz żona Małgorzta Ostrowska-Królikowska postanowili oddać mu hołd. Cała trójka zaangażowała się w organizację polsko-czeskiego festowalu w Kudowie-Zdroju, którego pomysłodawcą i organizatorem był właśnie Paweł Królikowski . Chcemy kontynuować tradycję festiwalu, który był dla taty bardzo ważny. Zalezy nam, aby w ramach tej impresy zaprezentować coś, co będzie dotyczyło Pawła Królikowskiego i upamiętniało jego imię. Dopinamy program, prowadzimy rozmowy z artystami. Szykujemy coś naprawdę fajnego – zdradził "Fleszowi" Antoni Królikowski. Ci, którzy znali Pawła Królikowskiego wiedzieli, jak ważnym miastem była dla niego Kudowa. Aktor i jego żona Małgorzata Ostrowska-Królikowska wybudowali tam nawet dom. Gwiazdor "Rancza" kochał krajobraz Gór Stołowych i Czechy, które były jego ulubionym kierunkiem podróży. Królikowski uwielbiał czeską literaturę, język, muzykę – stąd wziął się pomysł zorganizowania Festivalu CZPL w Kudowie-Zdroju. Pawłowi udało się zorganizować cztery edycje festiwalu. W tym roku organizacją koncertu galowego zajmują się Antoni, Jan i Małgorzata. Jak rodzina uczci pamięć Pawła Królikowskiego? Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się w ostatni weekend lipca i będzie w całośći poświęcona pamięci Pawła Królikowskiego. Od tego roku Festival CZPL będzie też nosił jego imię. Co z tej okazji zaplanowała rodzina aktora? Tata kochał samochody, zwłaszcza maluchy, dlatego nie zabraknie akcentu motoryzacyjnego. W zeszłym roku odbył...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik