Wakacje Małgorzaty Kożuchowskiej
ONS

Gdzie Kożuchowska spędza wakacje? Sprawdziliśmy!

Wakacje Małgorzaty Kożuchowskiej
ONS

Małgorzata Kożuchowska kilkanaście dni temu zakończyła kolejny pracowity sezon. Po godzinach spędzonych na planach seriali "Rodzinka.pl" i "Prawo Agaty" oraz deskach Teatru Narodowego gwiazda zasłużyła na upragniony urlop. Zobacz: Kożuchowska w bikini na planie serialu

Aktorka w tym roku wakacje postanowiła spędzić aktywnie. Jak podaje magazyn "Party", Kożuchowska ostatnio bardzo polubiła jazdę na rowerze. Dlatego wybierając miejsce wyjazdu, nacisk kładła na możliwość zwiedzania, a także obcowania z naturą.

Jak dowiedział się serwis AfterParty.pl, gwiazda aktualnie przebywa w Kanadzie. Małgosia odwiedziła niewielką i spokojną miejscowość Collingwood w Ontario.

- Za Gosią pracowite miesiące, dlatego najwyższa pora, aby naładowała baterie gdzieś poza Polską. Kilka dni temu spakowała walizki i wyleciała do kanadyjskiej miejscowości Collingwood, gdzie są przepiękne parki krajobrazowe oraz malownicza zatoka Nottawasaga - zdradziła w rozmowie z AfterParty.pl osoba z otoczenia aktorki.


Kożuchowska dwa dni temu pochwaliła się pierwszym zdjęciem z wyprawy. Fotka przedstawiająca aktorkę została zrobioną na tle imponującego muralu, który namalowany jest na miejscowym ratuszu.

Aktorka jest bardzo ciekawa świata. Jak widać na wakacje preferuje mało uczęszczane kierunki. Mamy nadzieję, że urlop pomoże jej zregenerować siły i do Polski wróci wypoczęta i gotowa do podejmowania nowych zawodowych wyzwań.

Zobacz: Jak ubrać się na upały? Oto propozycja Kożuchowskiej

Bardzo modna Kożuchowska nad Bałtykiem:

Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39