Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
East News
Newsy

"Fakt": "Filip Chajzer był w USA w podróży poślubnej z ukochaną"

Po otrzymaniu tragicznej wiadomości natychmiast wrócił.

W miniony czwartek doszło do tragicznego wypadku samochodowego, w którym zginął syn Filipa Chajzera, Maks Chajzer. Dziennikarz przebywał w tym czasie w Stanach Zjednoczonych. Jak donosi "Fakt"  Chajzer wybrał się tam w podróż poślubną ze swoją ukochaną, dziennikarką TVP Info - Małgorzatą Walczak.
 

To miał być ich wymarzony miesiąc miodowy. Chajzer i dziennikarka TVP Info Małgorzata Walczak spotykają się już od blisko dwóch lat, ale dopiero teraz pobrali się w podwarszawskim Sochocinie - informuje tabloid. Uroczystość odbyła się w kościele pod wezwaniem św. Jana Chrzciciela, była utrzymana w dużej tajemnicy. Wybór małego miasteczka nie był przypadkowy, bo według naszych informacji stamtąd właśnie pochodzi rodzina panny młodej. Cichej ceremonii towarzyszyło również wesele, które odbyło się w jednej z pobliskich miejscowości. Niestety, gdy Chajzer i Walczak świętowali rozpoczęcie nowego etapu życia, spadła na nich tragiczna informacja o śmierci ukochanego synka dziennikarza. Para natychmiast wróciła z Ameryki.
 

Zobacz: Hejterzy atakują Filipa Chajzera po śmierci syna: "Zasłużyłeś!". Korwin Piotrowska: Blokować ich!
 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Filip Chajzer uśmiechnięty
Newsy
Filip Chajzer zostanie ojcem? Wygadał się jego tata! "Jestem bardzo szczęśliwy"
Znana jest już płeć dziecka?

Filip Chajzer znowu zostanie ojcem? Rodzina znanego dziennikarza już niebawem się powiększy. Wesołą nowinę jako pierwszy podał "Super Express". Informacje te potwierdził ojciec dziennikarza, Zygmunt Chajzer: Cieszę się, że znów będę dziadkiem - wyznał w rozmowie z tabloidem. Zobacz: Filip Chajzer o dramacie po śmierci syna Filip Chajzer zostanie ojcem! Filip Chajzer po raz drugi zostanie ojcem. Niestety jego syn z pierwszego małżeństwa, Maks, zginął w wypadku samochodowym prawie dwa lata temu... Dziennikarz bardzo mocno to przeżył, ale nie odsunął od siebie myśli, że w przyszłości mógłby znów zostać ojcem. Teraz jego partnerka, Małgorzata Walczak, dziennikarka TVP spodziewa się ich pierwszego dziecka. No podobno tak ma być... że Filip spodziewa się dziecka. Ja się bardzo cieszę. Jestem bardzo szczęśliwy, że będę dziadkiem, bardzo - powiedział Zygmunt Chajzer.   Na razie nie jest znana płeć dziecka. Gratulacje! Zobacz:  Hejter napisał o zmarłym dziecku Filipa Chajzera! Dziennikarz w emocjonalnym wpisie: "Walczę o każdy dzień życia" Filip Chajzer zostanie ojcem! Wygadał się Zygmunt Chajzer

Fili Chajzer zostanie ojcem
ONS.pl
Newsy
Filip Chajzer pisze o ważnej zbiórce pieniędzy, a przy okazji... zdradza płeć i imię dziecka!
Filip Chajzer pisze o ważnej zbiórce pieniędzy, a przy okazji... zdradza płeć i imię dziecka!

Filip Chajzer wkrótce zostanie ojcem. Okazuje się, że dziennikarzowi urodzi się syn ! Chajzer na swoim Facebooku zdradził płeć i imię maleństwa, na które oczekują wraz z partnerką, dziennikarką Małgorzatą Walczak. Przy okazji prezenter wspomina o bardzo ważnej zbiórce pieniędzy. Poznajcie szczegóły! Zobacz:  Czytanie w myślach – mentalistyczne sztuczki dla dzieci Filip Chajzer zdradził płeć i imię dziecka Filip Chajzer w jednym z postów na Facebooku zdradza, że już wkrótce na świat przyjdzie jego syn, który otrzyma imię... Jerzy! Reporter "DDTVN" wspomina również o zbiórce dla powstańców - akcji, w którą włączył się już jakiś czas temu. W zeszłym roku internauci zebrali aż… 300 000 złotych, Chajzer ma nadzieję, że w tym roku będzie jeszcze lepiej: Może zamiast zajmować się moją dziewczyną i małym Jerzym (dziękuję z góry za gratulacje) zajmiecie się czymś co nada jakikolwiek sens waszemu istnieniu (chociaż rozumiem pokusę - Gosia wygląda wybornie). Mimo wszystko czekam na informacje o zbiórce dla Powstańców 2017, która właśnie się zaczęła. Stąd dowiecie się dlaczego warto  https://youtu.be/CVJ7bSMY4SU  a tu informacja dla waszych czytelników - Pieniądze przelewamy na konto Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej - 50 1750 0012 0000 0000 3760 9692 Raiffeisen Bank Polski, w tytule "Zbiórka dla Powstańców 2017" Może dzięki wam przebijemy zeszłoroczne 300.000PLN - zachęca do wpłat Chajzer. Jesteśmy pewni, że zbiórka okaże się sukcesem! Brawo Filip! Zobacz także:  Filip Chajzer padł ofiarą hajtera żartującego ze śmierci jego syna! Ostra reakcja dziennikarza na skandaliczny mem Filip Chajzer zostanie tatą Jerzego!  Zobaczcie o co chodzi w akcji Filipa Chajzera! 

Filip Chajzer w okularach
Newsy
Przyjaciółka Chajzera zaatakowana na demonstracji KOD, "dowiedziała się o sobie, że jest reżimową k..."
Przyjaciółka Chajzera zaatakowana na demonstracji KOD, "dowiedziała się o sobie, że jest reżimową k..."

Filip Chajzer opisał na swoim profilu na Facebooku nieprzyjemną sytuację, do której doszło podczas sobotniego marszu KOD w Warszawie. Co prawda nie dotyczy ona jego, a jego znajomej - dziennikarki TVP Info. Reporterka, prywatnie przyjaciółka  Filipa Chajzera , została słownie zaatakowana przez uczestników manifestacji. Wszystko się nam już trochę pomieszało. Marsz okazał się sukcesem. Frekwencja fantastyczna. Ludzie uśmiechnięci od ucha do ucha, dzieciaki, flagi, nasze i unijne. Tyle w TV i na portalach. Tymczasem jestem w trakcie uspokajania bardzo bliskiej mi reporterki TVP INFO, która kilkadziesiąt razy dowiedziała się dzisiaj o sobie, że jest reżimową kur...ą i ma sp... z kostką swojej stacji. Jest w słabym stanie a pracuje tam od lat, relacjonuje to co się dzieje, a nie to co jej każą. To ona pierwsza podała dzisiaj frekwencję na poziomie 200tys... Tylko co z tego, tłum wie lepiej bo dla tłumu nie ma odcieni. Jest czarne albo białe. Owszem to samo zawsze słyszę o sobie kiedy służbowo wybieram się na marsze niepodległości... tylko jestem facetem i mam chyba więcej odporności. O kobiecie na per kur..o raczej nie przystoi, szczególnie tym, którzy mają się za jeszcze lepszych od #dobrejzmiany - napisał dziennikarz (pisownia oryg.). Wpis dziennikarza wzbudził wiele emocji. Niektórzy stwierdzili, że Filip Chajzer wycofuje się ze swoich słów, bo rzekomo usunął post. Dla sprostowania reporter dodał kolejny wpis, w którym daje znać, że reporterka TVP Info - nie dość, że miała nieprzyjemności na demonstracji -  może mieć kłopoty również w pracy. A wszystko przez to, że podała liczbę uczestników manifestacji na poziomie 200 tys., a to miało się nie spodobać się politykom... Włączam lapa i czytam, że usunąłem post o zachowaniu uczestników marszu KOD w stosunku do reporterki TVP INFO... więc patrzę na swój wall i jest... Gorzej, że Małgo...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner