Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Maja Sablewska zaręczyła się
ONS
Newsy

Sablewska zaręczyła się! Mazolewski zrobił jej ogromną niespodziankę

Stylistka jest gotowa na założenie rodziny

Niedawno Maja Sablewska zaskoczyła wszystkich swoich fanów sesją do magazynu "Playboy". Stylistka długo wahała się z ostateczną decyzją, ale ostatecznie postawiła wszystko na jedną kartę. Jej wysiłki oceniła Agnieszka Szulim. Zobacz: Szulim oceniła sesję Sablewskiej w Playboyu. Ma jeden poważny zarzut

Teraz gwiazda TVN przebywa w Nowym Jorku. Jej ukochany, Wojciech Mazolewski, postanowił zrobić jej niespodziankę i zabrał ją do miasta, gdzie poszukuje inspiracji modowych, a on sam - muzycznych. Podczas wymarzonego wyjazdu Sablewska obchodziła 35. urodziny i ten wyjazd to prezent jej marzeń. Jednak to nie był koniec niespodzianek, ponieważ muzyk, jak podaje fakt.pl, oświadczył się Mai, czego ona kompletnie się nie spodziewała.

Stylistka jest bardzo zaskoczona, a niedawno w rozmowie z tabloidem przyznała, że coraz poważniej myśli o założeniu rodziny:

Powiem szczerze, że coraz bardziej pragnę dziecka i czuję, że jestem gotowa. W kwietniu stuknie mi 35 lat i to jest taki wiek, kiedy za chwilę może być już za późno.

Gratulujemy!

Zobacz: To nie koniec parodii okładek Playboya z Mają Sablewską. Ta jest najlepszaMaja Sablewska z partnerem w kampanii reklamowej:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Szulim odpowiada Sablewskiej na sesję w Playboyu
ONS
Newsy
Szulim odpowiada Sablewskiej na propozycję rozbieranej sesji
Dziennikarka szczera jak zawsze

Całkiem niedawno Maja Sablewska rozebrała się w sesji dla Playboya. Nad podjęciem takiej decyzji stylistka zastanawiała się dosyć długo, aż w końcu podjęła ten odważny krok. Agnieszka Szulim nie do końca jednak uważa, że fotografie te są rzeczywiście rozbierane. Zobacz:  Szulim oceniła sesję Sablewskiej w Playboyu. Ma jeden poważny zarzut Potem w wypowiedziach dla mediów Sablewska odpierała te zarzuty i mówiła, że nie chciała pokazać wulgarnej nagości, a jedynie swoję kobiecość. Zażartowała też, że może prowadząca "Na Językach" rozebrałaby się w magazynie i wtedy zobaczylibyśmy efekty. Nasza reporterka postanowiła zapytać dziennikarkę co o tym sądzi: Gdybym chciała coś pokazać w Playboyu to zrobiłabym to już pięć razy. Dostawałam tę propozycję kilka razy i zawsze zadawałam sobie pytanie: Co mi to da? Nie mam wrażenia, żeby to było coś czego potrzebuje w swojej karierze. A poza tym umówmy się, kiedyś do Playboya rozbierała się Kayah, Edyta Górniak, Martyna Wojciechowska i wtedy można było taką propozycję rozważyć. Chcielibyście zobaczyć Szulim w nagiej sesji? Zobacz na Polki.pl:  Viva!: Agnieszka Szulim w stylowej sesji  

Maja Sablewska publiczne zwyzywana za styl
ONS
Newsy
Maja Sablewska zwyzywana publicznie. Oberwało się jej za...
Polakom wciąż brakuje tolerancji

Maja Sablewska  ma swoje 5 minut. Jej autorski program "Salewskiej sposób na modę" odniósł ogromny sukces i już pracuje na jego kolejnym sezonem. Wiedzę stylistki na temat mody wykorzystała także niedawno popularna marka obuwia, której została ambasadorką i doradcą wizerunkowym. Przypomnijmy: Sablewska znów ma swoje 5 minut. I nie chodzi tylko o sukces programu Jednak styl Mai nie każdemu się podoba. Jej zamiłowanie do ekstrawaganckich ubrań było powodem przykrego incydentu. Niedawno podczas wizyty Sablewskiej w Gdańsku została zaatakowana przed jednego z mieszkańców, któremu nie spodobał się kapelusz gwiazdy. Stylistka ma zamiar zmienić postrzeganie mody przez Polaków. Chce, abyśmy stali się bardziej odważni: Mamy coraz więcej sklepów, coraz więcej miejsc, gdzie możemy się ubrać, nie tylko przymierzyć, ale i dowiedzieć się co z czym połączyć. Mamy coraz więcej programów modowych, ale jesteśmy jeszcze mało odważni. Kapelusz na ulicy to jest zbyt ekstrawagancka sprawa i to mnie martwi. Chcę autorskim programem to zmieniać i będę robiła wszystko,żeby za parę lat nie było tego problemu. Ostatnio byłam w Gdańsku i ubrałam kapelusz, i nagle się okazało, że ktoś tam już mnie wyzywa, od takich czy innych, bo nie spodobał się temu komuś mój strój. - mówi w rozmowie z lifestyle.nesweria.pl.  Uda jej się to? Zobacz: Sablewska bawiła się z Szulim i Nergalem. Fani Dody nie mogli tego nie skomentować   Maja Sablewska cała w czerni: 

Maja Sablewska w cienkim szaliku
TV-Show
Maja Sablewska o Agacie Dudzie: „Jest konkretną babką, której nie można w kaszę dmuchać”
Maja Sablewska o Agacie Dudzie: „Jest konkretną babką, której nie można w kaszę dmuchać”

Tym razem styl Agaty Dudy oceniła Maja Sablewska ! Stylistka jest pełna uznania dla kreacji, jakie wybiera Pierwsza Dama. W "Maglu Towarzyskim" podkreśliła, że jej ubrania świadczą o tym, że prezydentowa jest pewną siebie kobietą z klasą.  Maja Sablewska ocenia styl Agaty Dudy W "Maglu towarzyskim" Karolina Korwin Piotrowska postanowiła zapytać Maję Sablewską o to, na czym zna się najlepiej. Jako, że wszyscy żyją ostatnio sprawami politycznymi to panie pod lupę wzięły Agatę Dudę. Jak stylistka oceniła wybory Pierwszej Damy? Ona ma świetny styl. Elegancki, z pazurem. Kobieta pewna siebie, kobieta biznesu. Mamy w polityce coś takiego jak dress code. Ta kobieta właśnie pokazuje, że można go złamać. Ona jest świadoma tego, jak chce wyglądać, co chce komunikować. Pokazuje, że ma silny charakter, pokazuje, że wie, czego chce, że jest konkretną babką, której nie można w kaszę dmuchać. Ona jest świadoma jak łączyć ze sobą kolory, jak łączyć pewne zestawy. Poza tym ona jest zawsze uśmiechnięta i jest siłą u boku naszego prezydenta. Ona jest świetnym przykładem dla zwykłych Polek.  Maja Sablewska nie jest pierwszą osobą, która zachwyca się stylem Agaty Dudy. Wcześniej w samych superlatywach mówiły o niej Dorota Wróblewska , Zosia Ślotała czy Monika Olejnik. A Wy co sądzicie?   Zobacz:  Jolanta Kwaśniewska ocenia styl Agaty Dudy... "mogę tylko pozazdrościć"​   Styl Agaty Dudy wzbudza wiele pozytywnych emocji Agata Duda na spotkaniu z królową Matyldą Maja Sablewska jest zachwycona wyborami Pierwszej Damy  

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner