Maja Frykowska o udziale w Dzień Dobry TVN Maja Frykowska o udziale w Dzień Dobry TVN Kinga Rusin, Maja Frykowska Maja Frykowska w Dzień Dobry TVN
Maja Frykowska o udziale w Dzień Dobry TVN
1/4
Maja Frykowska o udziale w Dzień Dobry TVN

 

O wizycie Mai Frykowskiej w jednym z wydań "Dzień Dobry TVN" długo będzie pamiętać nie tylko sama Maja, ale również prowadzący, Kinga Rusin oraz Piotr Kraśko, którzy zostali mocno skrytykowani przez widzów za sposób prowadzenia rozmowy z nawróconą celebrytką - dla wielu był to po prostu mocny i niezasłużony atak na Frykowską, z którym poradziła sobie świetnie.

 

Zobacz: Rusin i Kraśko w ogniu krytyki po wywiadzie z Frytką! "Zero profesjonalizmu, DNO!"

 

Kinga Rusin po wywiadzie z Mają postanowiła wytłumaczyć się na swoim Instagramie. Dziennikarka uznała, że Maja świetnie wybrnęła z jej ostrych pytań, przy czym uwierzyła w jej nawrócenie i przemianę:

Świetna opowieść Mai Frykowskiej o nawróceniu dziś w DDTVN. Czy uwierzyłam? Tak, tym bardziej, że sama w różnych kwestiach nawróciłam się nie raz, a wiara chrześcijańska jest dla mnie ważna. Miałam i mam jeszcze trochę wątpliwości, bo na początku „Frytka” nie chciała jednoznacznie odciąć się od swojej kontrowersyjnej przeszłości i uznać jej za błąd. Ale dopytana to wyjaśniła. Uwierzyłam też w to, że pojawiła się w telewizji ponownie po to, żeby zachęcać do nawrócenia, a nie po to by dzięki spektakularnemu nawróceniu wrócić na pierwsze strony gazet, magazynów i portali. Ale nie jest to historia oczywista i łatwa. Maja musiała się więc trochę natrudzić żeby rozwiać nasze wątpliwości. I świetnie sobie poradziła z pewnością wielu inspirując. Gratuluję jej występu.

 

Teraz w sprawie kontrowersyjnego wywiadu głos zabrała sama Maja Frykowska! Co napisała w sieci? Zobacz! 

 

Zobacz: Czy Kinga Rusin weźmie ślub z Markiem Kujawą?! Znamy jej plany!

 

2/4
Maja Frykowska o udziale w Dzień Dobry TVN

 

Maja Frykowska podziękowała wszystkim fanom i widzom za wsparcie okazane tuż po wywiadzie. Przy okazji wytłumaczyła, że spokój na wizji zapewnił jej sam Bóg, który otoczył ją opieką:

Kochani, chcę wyrazić swoją wdzięczność za tyle ciepłych słów i ogromną przychylność, z jaką spotkałam się po programie @dziendobrytvn. Ta serdeczność, którą mnie obdarzyliście, utwierdziła mnie w przekonaniu, że warto pokonywać swoje słabości, do których zbyt często nie lubimy się przyznawać. Kiedy polegamy na sobie, paradoksalnie nie pozwalamy działać Bogu w naszym życiu, bo tylko On może sprawić, że to, co jest naszą słabością staje się naszą siłą. Przemiana, która się w nas dokonuje na oczach świata, staje się inspiracją dla innych poszukujących. Życie z Bogiem daje nam ponadnaturalny spokój. Ten spokój pozwala nam zrozumieć miłość, a ta z kolei nie pozwala nam żywić urazy do drugiego człowieka, bo mamy świadomość tego, że wszyscy jesteśmy w fazie poszukiwań prawdy o sobie. Jeśli Bóg jest z nami, to któż przeciwko nam? Takiej bezwarunkowej miłości życzę sobie i Wam wszystkim.

Zobacz: Rusin wydała oświadczenie w sprawie Frykowskiej, ale fani i tak ją atakują: "Wstyd pani Rusin"! Co zrobiła Kinga?

3/4
Kinga Rusin, Maja Frykowska

 

Fani są murem za Mają Frykowską:

 Pani wywiadzie było Tak Tak Nie Nie Jasny i czysty przekaz. Odwaga, spokój, dobro. Cechy po Ojcu :) A Państwo z TVNu zachowali się skandalicznie.

 

Bardzo Milo się Pani słuchało, szkoda ze nie dano się Pani bardziej wypowiedziec..

 

Brawo, że nie ugiela się Pani przed para tych jakze miernych dziennikarzyn i że wybrnela Pani z tej sytuacji pokazując wielką klasę!

 

Ogromna klasa !! Jest Pani niezwykle silną i mądrą kobietą ❤️

 

A Wy oglądaliście wywiad z Mają? 

 

Zobacz: Co Kinga Rusin czuje oglądając swoje stare zdjęcia?

4/4
Maja Frykowska w Dzień Dobry TVN
EOS