Rusin i Kraśko w ogniu krytyki po wywiadzie z Frytką!
Instagram/inne

Rusin i Kraśko w ogniu krytyki po wywiadzie z Frytką! "Zero profesjonalizmu, DNO!"

Rusin i Kraśko w ogniu krytyki po wywiadzie z Frytką!
Instagram/inne

Maja Frykowska (wcześniej Agnieszka) była gościem niedzielnego odcinka "Dzień Dobry TVN". "Frytka" zaczęła swoją karierę w "Big Brotherze", potem po wszystkich swoich programowych ekscesach przeszła metamorfozę - zmieniła imię na Maja i oznajmiła, że się nawróciła (Maja Frykowska na 3 lata zniknęła z mediów. Jak wygląda dzisiaj?). Opowiadała o tym w rozmowie najpierw z Katarzyną Olubińską, potem na kanapie w studiu z Kingą Rusin i Piotrem Kraśko. I o ile pierwsza część nie wzbudziła żadnych negatywnych emocji, to z tą drugą częścią... było wręcz przeciwnie!

 

Więcej: Maja Frykowska przerywa milczenie ze łzami w oczach: Mam dosyć tego życia [WIDEO]

 

 

Więcej: Kinga Rusin nie poprowadzi Agenta?

 

Rusin i Kraśko co chwilę wbijali szpilę:

Sprawy wiary to niekoniecznie są rzeczy do opowiadania w studiu telewizyjnym - podsunął Kraśko. Jesteś teraz misjonarką? - dodała Kinga. Bar, okładka Playboya - to wszystko było wołaniem o pomoc? - śmiała się dziennikarka.

Byłam młoda, nie wiedziałam, jak wybrnąć. Show biznes mnie zmęczył - odpowiedziała Frykowska.

Mówisz, że nie żałujesz niczego, ale to nie wstyd się przyznać, że się czegoś żałuje. Każdy człowiek czegoś żałuje - nie chciał skończyć Piotr, nawiązał tym samym do słynnej sceny Frytki w jacuzzi.

Więcej: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan skomentowali dla nas skutki konfliktu z Kingą Rusin!

 

Występ Mai Frykowskiej wzbudził wiele emocji. Fani tuż po emisji zaczęli komentować na mediach społecznościowych nieprofesjonalne zachowanie Rusin i Kraśki.

To był szczyt antydziennnikarstwa. Jest mi po ludzku przykro. Byłam bardzo ciekawa Pani historii, a nie dowiedzieliśmy się niczego. Szkoda, że musiała się Pani bronić.

Niestety bardzo żałośnie wyglądali Państwo prowadzący, nie słuchali, tylko bezmyślnie trzymali się tezy, która przyjęli już przed programem. Nigdy nie należałam do fanów Pani Mai, ale jej zmiana jest imponująca i zasługuje na słowa uznania, a nie na tę bezpardonową krytykę. Nie rozumiem tej sytuacji zupełnie

Życie Majki i jej wiara to jej sprawa, ale zachowanie prezenterów to czysta hipokryzja i brak szacunku. Po co zapraszać kogoś, komu nie da się dojść do słowa, przecież odgórnie było wiadomo, o czym będzie się wypowiadać

Zero profesjonalizmu, dno - tak brzmi tylko kilka z komentarzy.

 

Widzieliście wywiad Mai w "Dzień Dobry TVN"? Czy Rusin i Kraśko naprawdę przegięli?

 

Zobacz też: Rusin i Rozenek konflikt, jak się zaczął?

 

Rusin i Kraśko przesadzili?

Kinga Rusin, Piotr Kraśko na 7. edycji Nagrody Polskiej Rady Biznesu
East News

 

Ich gościem była Maja Frykowska.

Maja Frykowska
AKPA

Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33