Nowe fakty w sprawie Magdaleny Żuk

Magdalena Żuk chciała popełnić samobójstwo w Egipcie?! "Były dwie próby"

Nowe fakty w sprawie Magdaleny Żuk

Nowe doniesienia w sprawie Magdaleny Żuk. W programie "Skandaliści" Polsat News pojawił się detektyw Krzysztof Rutkowski oraz jego narzeczona, Maja Pilch, która była w Egipcie, by zbadać sprawę tajemniczej śmierci Magdaleny Żuk. W programie Polsatu szczegółowo relacjonowała, co udało jej się ustalić, podczas pobytu w Egipcie. Narzeczona Rutkowskiego twierdzi, że Magdalena Żuk dwukrotnie próbowała popełnić samobójstwo.

 

Zobacz też: Koleżanka Magdaleny Żuk ma prośbę przed pogrzebem: "Ostatnia rzecz, jaka by ją ucieszyła, to..."

 

Magdalena Żuk popełniła samobójstwo?

Według relacji narzeczonej Krzysztofa Rutkowskiego, Magdalena Żuk miała zachowywać się dziwnie od początku swojego pobytu w Egipcie. Na zmianę była apatyczna i pobudzona. Weszła również na dach hotelu, z którego została sprowadzona przez obsługę hotelu.

Dwa razy ochroniarze ściągali ją z dachu hotelu. Chciała skakać. Były tam dwie próby samobójcze - powiedziała Maja Pilch w Polsacie.

 

Informacje o tym, że Magdalena Żuk została ściągnięta z dachu hotelu, powtórzyły się również w relacji świadków zdarzenia, którzy opowiadali o zachowaniu 27-latki portalowi WirtualnaPolska.pl.

Magdalena Żuk zmarła 30 kwietnia po tym, jak spadła z okna szpitala w Hurghadzie. Okoliczności jej śmierci są badane przez Prokuraturę Okręgową w Jeleniej Górze. Ciało kobiety jest już w Polsce, gdzie zostało poddane drugiej sekcji zwłok. Magdalena Żuk zostanie pochowana we wtorek 23 maja w Bogatyni.

 

Przeczytaj: Depresja maskowana – jak rozpoznać ukrytą chorobę?

 

Sprawa Magdaleny Żuk budzi ogromne emocje. 27-letnia Polka zmarła w Egipcie 30 kwietnia.

Magdalena Żuk
Facebook/Magdalena Żuk

 

23 maja w Bogatyni odbędzie się pogrzeb Magdaleny Żuk.

Magdalena Żuk
Facebook/Magdalena Żuk

Więcej na temat Śmierć Magdaleny Żuk
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47