Magdalena Narożna od lat stara się być w stałym kontakcie z fanami, dlatego na bieżąco publikuje zdjęcia w swoich mediach społecznościowych. Gwiazda pochwaliła się fotką z trasy koncertowej, jednak obserwatorzy skupili się głównie na drugim planie - torbie z napisem "jestem w ciąży". Dla internautów był to jasny dowód na ciążę wokalistki "Pięknych i Młodych". Magdalena Narożna zdecydowała się odpowiedzieć na komentarze!

Reklama

Magdalena Narożna zdementowała plotki o ciąży!

Magdalena Narożna jest uwielbianą przez fanów wokalistką zespołu disco-polo. Gwiazda przez lata zyskała sporą sympatię słuchaczy, którzy z zainteresowaniem śledzą jej losy również poza sceną. Magdalena Narożna uwielbia chwalić się swoimi kolejnymi metamorfozami, jednak tym razem zaskoczyła zdjęciem, które wywołało prawdziwą burzę komentarzy. Gwiazda "Pięknych i Młodych" pochwaliła się fotką z trasy koncertowej, która rozpoczęła się na dobre, uwagę internautów zwróciła torba, która znajdowała się tuż za plecami wokalistki.

Jestem w ciąży - możemy przeczytać na płóciennej torbie.

Zobacz także: Magdalena Narożna z "Pięknych i młodych" pozuje w bikini. Gwiazda jeszcze zeszczuplała?

W komentarzach rozpętała się prawdziwa burza, a fani wciąż dopytywali, czy ich ulubienica jest w ciąży.

Zobacz także

- Jesteś w ciąży?????????

- ❤️co pierwsze napis mi się rzucił w oczy ???? można gratulować?

- Madzia w ciąży. ????

- Serio w ciąży gratuluję

Instagram/Magda Narożna

Artystka zdecydowała się odpowiedzieć na komentarze, przy okazji dementując plotki. Okazuje się bowiem, że torba za plecami Magdaleny Narożnej należy do koleżanki z jej koncertowej ekipy.

- nie ???? to nie moja torba :) - poinformowała.

Reklama

Zobacz także: To nie koniec wojny między Narożnymi. Magda z "Pięknych i Młodych" opublikowała oświadczenie

Instagram/Magda Narożna
Reklama
Reklama
Reklama