Ostatni rok w show-biznesie obfitował w prawdziwy baby-boom. Ciąże gwiazd były tematem numer jeden w mediach, a końcówka roku przyniosła rozwiązania wielu z nich. Ostatnio swoje pierwsze dziecko powitała na świecie Natalia Lesz, która urodziła kilka tygodni temu. Świeżo upieczona mama szykuje się już do powrotu do pracy. Przypomnijmy: Zmiany w życiu Natalii Lesz. Znamy imię jej córeczki

Reklama

Narodziny dziecka to nie tylko szczególny moment dla rodziców, ale również dziadków. Jeśli wierzyć doniesieniom prasy, szczęśliwą babcią została kolejna znana aktorka. Jak twierdzi "Rewia", do tego grona dołączyła właśnie Magdalena Zawadzka - według informatorów tygodnika jej synowi Janowi Holoubkowi urodziła się córka. Dziewczynce nadano podobno imię Helena.

Myślę, że będę wspaniałą babcią. Ponieważ ma się urodzić moja wnuczka, moim życzeniem jest, żeby to było zdrowe, najukochańsze na świecie dziecko, które będzie moją największą pociechą, poza synem - mówiła jeszcze kilka tygodni temu w "Super Expressie" Zawadzka.

Jeśli te informacje się potwierdzą - gratulujemy rodzicom i babci!

Zobacz: Kożuchowska kupiła wózek dla syna za małą fortunę. Taki sam miały dzieci Angeliny

Reklama

Magdalena Zawadzka i inne gwiazdy bez retuszu w "Vivie!":

Reklama
Reklama
Reklama