Ksiądz komentuje kontrowersyjną wypowiedź Magdy Gessler Magda Gessler Magda Gessler o Kuchennych rewolucjach Magda Gessler Magda Gessler
Ksiądz komentuje kontrowersyjną wypowiedź Magdy Gessler
Instagram
1/5
Ksiądz komentuje kontrowersyjną wypowiedź Magdy Gessler
Instagram

 

Ostra reakcja księdza na wypowiedź Magdy Gessler o... marchewkach! Za nami pierwszy odcinek najnowszego show, prowadzonego przez gwiazdę TVN. W pierwszej odsłonie programu "Sexy kuchnia Magdy Gessler" restauratorka zachęcała widzów do przyrządzania dań z wykorzystaniem marchewki. Przy okazji podzieliła się z fanami pewnymi "ciekawostkami". 

Powiem szczerze, że marchewka naturalnie od wielu wieków pełniła rolę, szczególnie w zakonach, czego nie powinnam mówić, naturalnego wibratora - mówiła przed kamerami Magda Gessler.

Kontrowersyjna wypowiedź gwiazdy oburzyła księdza, który za pośrednictwem "Super Expressu" skomentował zachowanie Magdy Gessler. Co powiedział? 

 

Zobacz także: MAGDA GESSLER SCHUDŁA? O TYM ZDJĘCIU MÓWIĄ WSZYSCY!

2/5
Magda Gessler
ONS

 

Ksiądz Ryszard Halwa, który na co dzień prowadzi poradnię, w której pomoc psychologiczną zapewniają również zakonnice, w rozmowie z "Super Expressem" ostro skomentował wypowiedź Magdy Gessler. 

Wypowiedź pani Magdy Gessler jest żenująca, gdyż powoływanie się na treści poniżające wartość celibatu uderza w nas wszystkich. Księży, zakonnice, małżeństwa, czyli ludzi żyjących w czystości stanowej. (...) Oczywiście i w zakonach może się zdarzać grzech przeciwko czystości. Zakonnica wtedy idzie do spowiedzi i wraca do Pana Boga (...) Takie poniżanie celibatu może świadczyć o tym, że to pani Magda Gessler sama problemy ze sobą i jest niewyżyta seksualnie.

To jednak nie koniec ostrej oceny księdza! Co jeszcze powiedział? 

3/5
Magda Gessler o Kuchennych rewolucjach

 

Ksiądz ma swoje wytłumaczenie tego typu postawy:

Taki człowiek nie może zrozumieć, że można żyć w celibacie, bez zaspokajania sfery seksualnej „marchewkami”, jak mówi Gessler, on musi zaspokajać sferę seksualną , a im częściej to robi, to szuka nowych wrażeń. To jest choroba - dodał ksiądz. 

4/5
Magda Gessler
ONS

 

Waszym zdaniem Magda Gessler mówiąc o marchewkach-wibratorach rzeczywiście przesadziła? 

5/5
Magda Gessler
Więcej na temat Magda Gessler