Maciej Zakościelny i  Caity Lotz. Dziewczyna Macieja Zakościelnego
ONS

Zakościelny spotyka się z gwiazdą Hollywood! Mamy ich zdjęcia

Maciej Zakościelny i  Caity Lotz. Dziewczyna Macieja Zakościelnego
ONS

Maciej Zakościelny kilka lat temu zyskał przydomek najpopularniejszego polskiego amanta filmowego, a tym samym zdobył rzesze fanek. Niestety w życiu prywatnym aktor do tej pory nie miał szczęścia w miłości. Jego związki, chociażby z Izą Miko czy francuską modelką Dianą Tadjudeen-Pakulską, kończyły się rozstaniami, po których musiał dochodzić do siebie przez długi czas.

Jednak jak donosi "Grazia", aktor obecnie zakochany jest po uszy w amerykańskiej gwieździe Caity Lotz, która może pochwalić się m.in. rolą hollywoodzkim w filmie "Battle Of The Year". Przypomnijmy, że w tej samej produkcji można zobaczyć Weronikę Rosati. Zobacz: Rosati na plakacie hollywoodzkiego filmu z Chrisem Brownem

Dwutygodnik donosi, że para nie szczędziła sobie czułości podczas ostatniego opolskiego festiwalu, na którym występował Maciej w roli konferansjera. Caity na swoim Instagramie zamieściła również kilka zdjęć z pobytu w Polsce, wśród których znalazły się słodkie fotki z Zakościelnym. "Grazia" informuje również, że zakochani bawili się kilka dni później na polskim weselu znajomych aktora.

Myślicie, że tym razem Maciej odnalazł swoją miłość. Ładna z nich para?Maciej Zakościelny i inne gwiazdy podczas festiwalu w Opolu:

Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48