Maciej Szczęsny w niebieskiej koszuli ALLONS_1101657.jpg Marina Łuczenko Wojciech Szczęsny Ślub Mariny i Wojtka Szczęsnych Marina Łuczenko Wojciech Szczęsny
Maciej Szczęsny w niebieskiej koszuli
1/5
Maciej Szczęsny w niebieskiej koszuli

Maciej Szczęsny, były reprezentant Polski w piłce nożnej, zorganizował wystawę swoich zdjęć. Były piłkarz pokazał zdjęcia muzyków z koncertów jazzowych. Na wystawie nie pojawił się syn Macieja, Wojciech Szczęsny

Mój syn nie utrzymuje ze mną kontaktów, więc nawet nie wiem, czy w ogóle wie, że robię wystawę. A gdyby nawet wiedział, to nie przyszłoby mi do głowy, by psuć mu terminarz, pewnie ma jakąś sesję do "Gali" lub "VIVY" - powiedział Maciej Szczęsny w wywiadzie dla  "Przeglądu Sportowego".

Dlaczego były bramkarz od kilku lat nie utrzymuje kontaktów ze swoim synem? Dalsza część wywiadu z Maciejem Szczęsnym na kolejnym slajdzie.

ZOBACZ: To zdjęcie z wakacji Mariny i Szczęsnego wywołało sporo emocji! Czemu? Chodzi o jeden szczegół!

2/5
ALLONS_1101657.jpg
ONS

Kiedy Wojciech Szczęsny przestał się odzywać do ojca? Okazuje się, że było to zaraz po tym, jak Szczęsny zamieszkał z Mariną. 

Rok 2013, była środa wieczór, jak zadzwonił do mnie i zaprosił do Londynu na sobotnie spotkanie w Premier League i wtorkowe w Lidze Mistrzów. Przed tą rozmową przeżyłem dwa tygodnie wielkiego, absurdalnego stresu. Zaproponowałem mu, że wrócę dopiero w czwartek, żebyśmy w środę mieli czas pogadać. Potrzebowałem tego. "Jasne tato, nie ma problemu. Jutro wyślę ci wszystkie szczegóły, numer lotu, napiszę, kto po ciebie przyjedzie na lotnisko". Rozmawialiśmy przez godzinę. W końcu Wojtek zakończył słowami: "Przepraszam cię tato, ale dwa dni temu wprowadziła się do mnie Marina, ona wcześnie chodzi spać i cały czas mnie woła, żebym przyszedł. Pogadamy, jak się zobaczymy". Czekałem na koordynaty, ale już ich nie dostałem. Kamień w wodę. Wysyłałem do niego maile, smsy, na nic nie odpowiedział  - zdradził Maciej Szczęsny.

Okazuje się, że Wojtek nie pojawił się też na ślubie ojca. Jak czuje się z tym Maciej Szczęsny?

 

Zobacz: Relacje w rodzinie – jak o nie dbać?

3/5
Marina Łuczenko Wojciech Szczęsny
Instagram

W 2015 roku 50-letni Maciej Szczęsny ożenił się z młodszą o 26 lat Dominiką. Na ślubie zabrakło jednak jego syna.

Gdy 24 czerwca żeniłem się z Dośką, to mimo że tak długo się nie odzywał, dostał od nas odręcznie napisane, bardzo długie zaproszenie. Kompletnie je zignorował. Na ślubie Janka, który był kilka dni wcześniej też nie rozmawialiśmy - powiedział Szczęsny. 

4/5
Ślub Mariny i Wojtka Szczęsnych

Maciej Szczęsny wspomniał też, że Wojtek i Marina nie zaprosili go na ślub osobiście, a korespondencyjnie. Choć było mu przykro z tego powodu, pojawił się na ceremonii, która odbyła się w Grecji. 

5/5
Marina Łuczenko Wojciech Szczęsny
Instagram

Wojciech Szczęsny od kilku lat nie utrzymuje kontaktów ze swoim ojcem Maciejem.