Newsy

Maciej Stuhr wziął udział w akcji Anji Rubik #sexedpl: "Czasami robimy rzeczy trochę bez sensu..." Żałuje?

Maciej Stuhr wziął udział w akcji Anji Rubik #sexedpl: "Czasami robimy rzeczy trochę bez sensu..." Żałuje?

Maciej Stuhr jest jedną z gwiazd, które wzięły udział w akcji Anji Rubik #sexedpl, czyli akcji edukacyjnej o seksie. Każda gwiazda poruszała inny temat związany z seksem – Maciej Stuhr mówił o tym, jak ważne są rozmowy z dziećmi na ten temat.

 

Dlaczego aktor zdecydował się wziąć udział w akcji i jak doszło do współpracy? Czy Maciej Stuhr i Anja Rubik znali się wcześniej? Zapytaliśmy o to aktora podczas ubiegłotygodniowej premiery nowego modelu Mitsubishi, której marki Maciej Stuhr jest ambasadorem już od roku.

 

Odpowiedzi znajdziecie w naszym materiale wideo! Koniecznie go zobaczcie.

 

Zobacz: TYLKO U NAS! Anja Rubik z ukochanym na romantycznej randce. To musi być miłość!

 

Przeczytaj też: Ten wpis Macieja Stuhra na temat awantury w Sejmie hitem sieci! Co napisał aktor i inne gwiazdy?

 

 

 

Tomorrow! 9am on @wysokieobcasy.pl Zapowiedź !!!!! Maciej Stuhr (@maciej_stuhr) - KTO JEJ TO POWIE? #sexedpl . Film by Anja Rubik @anja_rubik DOP Piotr Sobociński @piotrsobo, Michał Sobociński @michalsobo, Radosław Ładczuk Styling: Zofia Komasa (@zofiaurszulakomasa) Editing: Damian Kuligowski (@d_kul__owski) Ph: Iza Grzybowska (@iza_grzybowska) make up: Sylvia Rakowska (@sylwiamakeup), Iza Kućmierowska (@izakucmierowska), Magdalena Wińska (@magdalenawinska) hair: Gor Duryan (@gorgeousduryan) Studio Tęcza (@studio_tecza) Consult: Basia Ewa Baran (@dziewuchy_dziewuchom) Media patronage: Wysokie Obcasy (@wysokieobcasy.pl ) Poster design: Michał Hops Chmielewski (@michel_hops ) Operational manager: Zuzia Nowicka Production: Warsaw Creatives (@warsawcreatives) Camera: Panavision Poland Lighting: Luks Film Postproduction: Coloroffon Sound Design: Ucho Studio . Special thanks: Paweł Walicki (@pawelwalicki), Lucyna Szymanska (@lucynaszymanska)

Post udostępniony przez Anja Rubik (@anja_rubik)

 

Maciej Stuhr wziął udział w akcji Anji Rubik

Anja Rubik
Instagram

Anja Rubik zaprosiła do udziału w akcji wiele gwiazd

Maciej Stuhr
Instagram

 

 

 

Jason Statham i Jessica Alba w filmie Mechanik: Konfrontacja
Internet
Newsy
Maciej Stuhr kontra Jason Statham. Cóż to będzie za starcie! Przegląd premier kinowych
Maciej Stuhr kontra Jason Statham. Cóż to będzie za starcie! Przegląd premier kinowych
Maciej Stuhr
ONS/Materiały prasowe
Newsy
Maciej Stuhr nie zagrał w "Listach do M. 3" przez rolę serialu "Belfer"? Znamy prawdę!
Maciej Stuhr nie zagrał w "Listach do M. 3" przez rolę serialu "Belfer"? Znamy prawdę!
Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner