Maciej Musiał został przyłapany przez paparazzi w Warszawie. Jeszcze niedawno aktor mógł pochwalić się burzą długich włosów, a teraz okazuje się, że gwiazdor serialu "Rodzinka.pl" przeszedł ogromną metamorfozę i zaprezentował się w krótkich włosach z... wygolonymi bokami. Zobaczcie, jak teraz wygląda Tomek z "Rodzinki.pl"!

Reklama

"Rodzinka.pl": Maciej Musiał przeszedł metamorfozę! Jak dzisiaj wygląda?

Maciej Musiał jest jednym z aktorów, którzy chronią swoją prywatność i robią wszystko, aby pisano o nich w kontekście kariery zawodowej. W mediach społecznościowych gwiazdora "Rodzinki.pl" zobaczymy zdjęcia nowych projektów kampanii i sesji zdjęciowych. Prywatne zdjęcia aktora to dla jego fanów wyjątkowa okazja, aby zobaczyć Macieja Musiała podczas codziennej aktywności. Ostatnio paparazzi przyłapali gwiazdora na ulicach Warszawy i trzeba przyznać, że przeszedł sporą metamorfozę!

Tylko spójrzcie na nową fryzurę Macieja Musiała...

Zobacz także: Maciej Musiał ma nową dziewczynę?! Te zdjęcia zdradzają wszystko!

Maciej Musiał nie przypomina już Tomka z "Rodzinki.pl"! Aktorowi całkowicie udało się zerwać z tą rolą, co nie jest łatwe.

Zobacz także

Aktor występuje w kolejnych projektach, gra w serialach w Polsce i za granicą i udaje mu się chronić swoje życie prywatne. Ostatnio paparazzi przyłapali Macieja Musiała w Warszawie i widać, że gwiazdor zafundował sobie sporą metamorfozę.

Jeszcze niedawno aktor "Rodzinki.pl" nosił długie włosy, które na co dzień wiązał w kucyka.

Wygląda na to, że aktor zdecydował się na ścięcie włosów do kolejnego projektu. Na Instagramie pochwalił się zdjęciem, na którym pozuje z raperem Bedoesem.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama