Maciej Musiał w czarnej kurtce

Maciej Musiał spotyka się z piękną Miss Polski! W mediach pojawiły się ich wspólne zdjęcia

Maciej Musiał w czarnej kurtce

Serce Macieja Musiała jest już zajęte? To pytanie z pewnością zadaje sobie wiele fanek aktora z serialu "Rodzinka.pl". Niestety, Maciej Musiał należy do grona gwiazd, które chronią swoje życie prywatne i niechętnie opowiadają o swoim życiu uczuciowym. W przeszłości media plotkowały, że aktor spotykał się m.in. z Agnieszką Więdłochą i Olgą Kalicką. Kilka miesięcy temu pojawiły się również doniesienia, że Musiał związał się z modelką  Natalią Uliasz - gwiazdor serialu TVP jakiś czas później zdementował doniesienia na ten temat i zapewnił, że Natalia jest narzeczoną jego kolegi. Teraz media informują, że Maciej Musiał spotyka się z piękną Miss Polski! W sieci pojawiły się zdjęcia zakochanej pary!

Maciej Musiał znalazł szczęście u boku pięknej miss?

Według doniesień "Super Expressu" Maciej Musiał już od kilku miesięcy spotyka się z Miss Polski 2018, Olgą Buławą. Dziennik opublikował nawet wspólne zdjęcia pary, na których widać, że Maciej i Olga są w naprawdę bliskiej relacji. Dziennikarze "SE" próbowali porozmawiać z aktorem o jego nowym związku. Jak Maciej Musiał zareagował na pytanie o jego partnerkę?

- Nie komentuję życia osobistego - odpowiedział krótko. 

Co ciekawe, aktor wcale nie zdementował informacji o swoim nowym związku. Niestety, 24-letni Maciej Musiał i starsza od niego o 4 lata Olga Buława nie publikują na portalach społecznościowych wspólnych zdjęć. Kto wie, być może kiedyś zobaczymy ich razem na oficjalnej imprezie? 

Olga Buława i Maciej Musiał pasują do siebie? Przypominamy, że nowa partnerka aktora w 2018 roku zdobyła tytuł Miss Polski, a na co dzień jest stewardessą. Zobaczcie, jak wygląda piękna miss!

Zobacz także: "Czułem, że stoję w miejscu" Maciej Musiał szczerze o przeprowadzce do Krakowa i "Rodzince.pl"! Czy odejdzie z serialu?

Olga Buława spotyka się z Maciejem Musiałem.

Olga Buława, Miss Polski 2018 w różowej sukience
East News

Pasują do siebie?

Maciej Musiał popiera Paradę Równości
Instagram

 

Więcej na temat Maciej Musiał
Przeładuj

Tomson i Baron w szoku! Występ uczestników "The Voice of Poland" mocno zaskoczył jurorów!

zobacz 01:11