Ostatnio Joanna Koroniewska spędza coraz więcej czasu w Hiszpanii. Aktorka i jej mąż, Maciej Dowbor mają dom w Marbelli. Para chętnie wypoczywa w apartamencie i dzieli się relacjami w mediach społecznościowych. Ostatnio gwiazdy miały okazję do zorganizowania hiszpańskiej imprezy. Ich starsza córka Janina skończyła właśnie 14 lat. Z tego powodu specjalnie do Hiszpanii przyleciała jej babcia Katarzyna Dowbor.

Reklama

Nasza mała córeczka kończy dziś 14 lat — czytamy.

Joanna Koroniewska pokazała rodzinne zdjęcia z urodzin córki

13 sierpnia Joanna Koroniewska podzieliła się w mediach społecznościowych uroczymi zdjęciami. Aktorka właśnie pochwaliła się kadrami z rodzinnej imprezy urodzinowej starszej córki. Fani mogą zobaczyć, jak gwiazda przytula do siebie Janinę. Nie mogło też zabraknąć Macieja Dowbora, który stoi obok i trzyma różowe balony.

Zobacz także: Maciej Dowbor wypełnia "makabrycznie ciężkie obowiązki zawodowe". Co na to Joanna Koroniewska?

Instagram @joannakoroniewska

Nasza mała córeczka kończy dziś 14 lat! Nasza niezwykła, dziewczyno, spełniaj swoje najskrytsze marzenia i pamiętaj — jesteśmy z Tobą zawsze i na zawsze. Kochamy nie tylko za, ale pomimo. Ale przede wszystkim wiemy jedno — w gąszczu bylejakości, słabych wzorców i wartości wyrastasz naprawdę na fajnego, mądrego i ciekawego człowieka. Dlatego się nie zmieniaj. Niech pokora i empatia towarzyszy Ci w życiu tak jak do tej pory! To jest najważniejsza wartość, jaką możemy Tobie przekazać! — napisała na Instagramie.

Specjalnie na urodziny Janiny do Hiszpanii przyleciała Katarzyna Dowbor. Była prowadząca "Nasz nowy dom" także złożyła dziewczynie życzenia i pochwaliła się wspólnymi zdjęciami.

Instagram @joannakoroniewska

Kto by pomyślał, że moja malutka Janeczka tak szybko urośnie! Prawie kobieta i już nastolatka - 14 lat! Piękny wiek! Babcia bardzo cię kocha i bardzo, bardzo wierzy w to, że wszystko, o czym zamarzysz, się spełni! — przekazała dziennikarka.

Zobacz także: Maciej Dowbor chciał, żeby jego córka została drugą Igą Świątek. To nagranie jest hitem

Zobacz także

Wygląda na to, że rodzina świetnie się bawiła. W mediach społecznościowych pojawia się mnóstwo relacji gwiazd z Hiszpanii. Ostatnio pewna internautka zapytała, jak Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor zarobili na dom w Marbelli.

Reklama

Życzymy Janinie Wszystkiego Najlepszego.

Instagram @katarzyna_dowbor_official
Instagram @katarzyna_dowbor_official
Instagram @katarzyna_dowbor_official
Reklama
Reklama
Reklama