M jak miłość - Marcin pociesza Izę M jak miłość - Marcin przytula Izę  Marcin wpada na trop Izy w M jak miłość  Marcin wpada na trop Izy w M jak miłość
M jak miłość - Marcin pociesza Izę
MTL Maxfilm
1/4
M jak miłość - Marcin pociesza Izę
MTL Maxfilm

 

1380 odcinek "M jak Miłość" już 10-go września w telewizyjnej dwójce. Widzów czekają niemałe emocje - dojdzie wreszcie do spotkania Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski), który oficjalnie dowie się, że Maja jest jego córką. Rozmowa będzie bardzo krótka, ale padną znaczące słowa, które bardzo zabolą Anię (Maria Pawłowska). Czy to zaważy o związku mężczyzny z dziennikarką? Sprawdźcie o co dokładnie chodzi!

 

Ania zostawi Marcina?!

Marcin wyruszy na poszukiwania byłej partnerki i małej Majki. W drodze, zorientuje się, że ktoś go śledzi... Będzie to Ania! Choć na początku zdeterminowany mężczyzna zabroni ukochanej jechać ze sobą, ostatecznie przyczyni się ona do spotkania z Izą. To właśnie dziennikarka pójdzie do domu, gdzie znajduje się Artur z kobietami i porozmawia z gosposią, która będzie bardzo zdezorientowana, po czym znajdzie śpioszki dziewczynki! 

Po chwili z domu wyjdzie Artur, który sprawdzi czy nikt ich nie obserwuje i zakomunikuje przerażonej żonie (przypomnijmy - Iza wyszła za niego pod przymusem), że za kilka dni opuszczają kraj. Zrozpaczona kobieta otrzyma telefon od koleżanki, dowie się, że Marcin jej szuka, wyjdzie "na spacer" i tam spotka ojca swojego dziecka...

Przeczytajcie na następnej stronie jak przebiegnie rozmowa!

 

Polecamy: Teresa Lipowska naprawdę zniknie z "M jak miłość"?! Jest komentarz aktorki!

 

Czy Artur odpowie za swoje czyny?

 Marcin wpada na trop Izy w M jak miłość

2/4
M jak miłość - Marcin przytula Izę
MTL Maxfilm

 

Rozmowa byłych ukochanych będzie bardzo emocjonalna, a pewien szczegół, postawi Marcina w bardzo niekomfortowej sytuacji:

-Marcin! Jak dobrze, czułam, że to ty. 

-To jest Ania, moja przyjaciółka. Przyjechaliśmy ci pomóc – skłamie Marcin nie wyjaśniając Izie, że Ania jest jego nową dziewczyną. 

- Maja jest twoja. On sfałszował te wyniki.

- Ja wiem. Mów spokojnie, co się dzieje – poprosi Marcin. 

- Zabrał mi dokumenty, komórkę, daje mi jakieś leki, chce nas wywieźć do Niemiec – opowiadać będzie roztrzęsiona Iza.

Zraniona Ania (Marcin ukrywa przed Izą, że jest jego dziewczyną) postanowi jednak pomóc przestraszonej kobiecie i da jej swój telefon, który schowa w pniu drzewa, by ta mogła skontaktować się z Marcinem, kiedy Artura nie będzie w domu.

 

3/4
 Marcin wpada na trop Izy w M jak miłość

Artur planuje wywieźć Izę i jej córeczkę Maję do Niemiec, by zacząć nowe życie, z dala od Marcina.

4/4
 Marcin wpada na trop Izy w M jak miłość

Marcin i Ania są parą bardzo niedługo! Czy powrót Izy zniszczy uczucie jakie pojawiło się między nimi?