East News

"W życiu czasami trzeba podejmować ciężkie, ale racjonalne decyzje" Podpora naszej drużyny ŻEGNA SIĘ z reprezentacją!

East News

 

To  pewnością nie była łatwa decyzja. Łukasz Piszczek, po 11 latach, które spędził na boisku reprezentując biało-czerwone barwy, żegna się z kadrą! Piłkarz, po nieudanym dla nas Mundialu 2018, postanowił zrezygnować z gry w reprezentacji naszego kraju. Tę informację przekazał kibicom za pośrednictwem swojego Instagramu.

 

- W życiu czasami trzeba podejmować ciężkie, ale racjonalne decyzje. Po długich przemyśleniach ja taką podjąłem. Moja przygoda z reprezentacją dobiegła końca. 11 lat zawsze z dumą reprezentowałem Polskę w seniorskiej reprezentacji. Był to wyjątkowy czas. Będę go zawsze bardzo miło wspominał. Dziękuję przede wszystkim Kibicom za wsparcie, Trenerom: Leo Beenhakkerowi, Franciszkowi Smudzie, Waldemarowi Fornalikowi i Adamowi Nawałce dziękuję za zaufanie. Zawsze starałem się nauczyć od nich jak najwięcej, czerpać z ich doświadczenia i wiedzy. Dziękuję wszystkim osobom związanym z każdym sztabem szkoleniowym i moim kolegom z boiska, z którymi wspólnie miałem zaszczyt reprezentować Polskę w tych 65 meczach z orłem na piersi. Zostawię w swojej pamięci mecze, w których swoją grą dawaliśmy wszystkim Kibicom wiele radości. Trenerowi Jerzemu Brzęczkowi i naszej reprezentacji życzę przede wszystkim dużo sukcesów - napisał Łukasz Piszczek.

 

 

Dzień dobry. W życiu czasami trzeba podejmować ciężkie, ale racjonalne decyzje. Po długich przemyśleniach ja taką podjąłem. Moja przygoda z reprezentacją dobiegła końca. 11 lat zawsze z dumą reprezentowałem Polskę w seniorskiej reprezentacji. Był to wyjątkowy czas. Będę go zawsze bardzo miło wspominał. Dziękuję przede wszystkim Kibicom za wsparcie, Trenerom: Leo Beenhakkerowi, Franciszkowi Smudzie, Waldemarowi Fornalikowi i Adamowi Nawałce dziękuję za zaufanie. Zawsze starałem się nauczyć od nich jak najwięcej, czerpać z ich doświadczenia i wiedzy. Dziękuję wszystkim osobom związanym z każdym sztabem szkoleniowym i moim kolegom z boiska, z którymi wspólnie miałem zaszczyt reprezentować Polskę w tych 65 meczach z orłem na piersi. Zostawię w swojej pamięci mecze, w których swoją grą dawaliśmy wszystkim Kibicom wiele radości. Trenerowi Jerzemu Brzęczkowi i naszej reprezentacji życzę przede wszystkim dużo sukcesów. 🇵🇱

Post udostępniony przez Łukasz Piszczek Official (@lukaszpiszczek_lp26)

 

 

Łukasz Piszczek odchodzi z reprezentacji: jak zaczęła się jego kariera?

 

Łukasz Piszczek od zawsze chciał być piłkarzem. Swoją karierę piłkarską rozpoczął jako dziecko od gry w LKS Goczałkowice-Zdrój oraz w Gwarku Zabrze. W 2004 roku wszystko nabrało tempa. Łukasz Piszczek został bowiem dostrzeżony przez selekcjonerów niemieckiego klubu Herthy. Trzy lata później został piłkarzem reprezentacji Polski, z czego zawsze był bardzo dumny. Nie można jednak zapomnieć, że Łukasz Piszczek od kilku lat gra również w klubie Borussia Dortmund, gdzie występował także Robert Lewandowski. Niedawno ogłoszono, że Piszczek będzie reprezentował ich barwy jeszcze do 2020 roku. Wtedy również Łukasz miał odejść z polskiej reprezentacji. Dlaczego zrobił to więc dwa lata wcześniej? Tego nie wiadomo...

 

Łukaszu, dziękujemy ci za piękne emocje, których dostarczyłeś nam przez te wszystkie lata!

 

POLECAMY: Kiedyś nie wyglądali tak dobrze jak dziś! Jak zmienili się polscy piłkarze? ZDJĘCIA

 

Łukasz Piszczek świetnie sprawdzał się na boisku

Trening przed meczem Polska - Czarnogóra: Łukasz Piszczek
EastNews

 

Dziękujemy!

Łukasz Piszczek
East News

Więcej na temat reprezentacja Polski
Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13