Magda Karwacka i Igor Łubkowski w "Love Island 2"
Mat. prasowe

"Love Island": Magda i Igor pochwalili się nowym mieszkaniem! Jest naprawdę luksusowo, a kuchnia robi ogromne wrażenie

Magda Karwacka i Igor Łubkowski w "Love Island 2"
Mat. prasowe

Magda Karwacka i Igor Łubkowski z drugiej edycji "Love Island" od niedawna mieszkają razem! Para wspólnie wynajęła apartament w Warszawie i właśnie się urządziła. Na IstaStory Igora mogliśmy co nieco zobaczyć, jak wygląda ich nowe lokum i trzeba przyznać, że robi ogromne wrażenie. Jest naprawdę luksusowo, a z takiej kuchni chyba nikt nie chciałby wychodzić. Zobaczcie sami! 

Zobacz także: "Love Island 2": Magda i Igor jeszcze nigdy nie pokazali tak intymnych zdjęć. "Będziecie mieli cudne dzidziusie"

Magda i Igor z "Love Island" pochwalili się nowym mieszkaniem

Magda i Igor z "Love Island" to jedna z najbardziej lubianych par drugiej edycji show. Fani uwierzyli w ich uczucie i mocno kibicują im aż do tej pory. Chociaż Magda i Igor nie zwyciężyli w finale "Love Island", to chyba śmiało można przyznać, że wygrali coś znacznie cenniejszego - miłość! Para jest bardzo aktywna na Instagramie, dzięki czemu na bieżąco wiemy, co się u nich dzieje. 

Magda i Igor często zamieszczają wspólne zdjęcia, a niedawno dowiedzieliśmy się, że podjęli decyzję o wspólnym zamieszkaniu! 

Minął miesiąc odkąd wyszliśmy z programu @loveislandwyspamilosci 🌴Wchodząc w DM 📩 mogę stwierdzić tylko jedno - jesteście ciekawi co u nas 💜 Zdradzę Wam super newsa, dzisiaj wynajęliśmy mieszkanie, więc mamy własne gniazdko 🏠 - pisała niedawno Magda na swoim Instagramie. 

Finaliści "Love Island" bardzo szybko urządzili swoje wspólne lokum, a na IstaStory Igora niedawno pojawiło się kilka krótkich nagrań, na których mogliśmy zobaczyć jak np.: wygląda kuchnia w ich nowym mieszkaniu. Tym razem to Magda przygotowywała pyszne danie dla swojego ukochanego.

W naszym domu zamiana ról. Małżonka gotuje, dzisiaj było wielkie sprzątanie - w dwójkę ogarnęliśmy sprzątanie, teraz Madzia robi mi krewetki z czosnkiem i się buja do muzyki i udaje, że nie wie, że ją nagrywam - powiedział Igor na IstaStory. 

Wygląda na to, że Magda i Igor zdecydowali się na naprawdę nowoczesny apartament. Tylko spójrzcie na tą piękną i przestronną kuchnię! To prawdziwe królestwo dla fanów gotowania!

Love Island
Instagram

Wygląda na to, że salon będzie idealnym miejscem do robienia fantastycznych wspólnych zdjęć!

Love Island
Instagram

Kuchnia i salon są oddzielone małą ścianką, na której znajduje się telewizor. Widać, że mieszkanie jest naprawdę bardzo przestronne!

Love Island
Instagram

Magda i Igor są wyraźnie szczęśliwi, a ich mieszkanie jest naprawdę piękne. My trzymamy mocno kciuki za tę parę, a Wy? 

 

 

Więcej na temat Love Island
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51