Ilona Łepkowska o występie Dody na gali Super Expressu
ONS/Party.pl
"Stałam obok Dody, widziałam"
1/11
Ilona Łepkowska o występie Dody na gali Super Expressu
ONS/Party.pl

To jeszcze nie koniec gorącej dyskusji na temat bardzo kusego stroju Dody na gali "Super Expressu" oraz wręczenia Andrzejowi Dudzie kawałka tortu. Przypomnijmy, że zdania w tej sprawie są bardzo podzielone - np. Rafał Maślak uważa, że Doda nie powinna tak ubierać się w obecności prezydenta.

 

Teraz głos w sprawie zabrała Ilona Łepkowska. 

Uważam, że większa obrazą dla prezydenta, dla jego inteligencji i dobrego smaku były skecze kabaretowe, które tam wcześniej były. To było gorsze niż występ Dody i jej kreacja i jej skąpa kreacja - powiedziała dla Onet Radio Ilona Łepkowska.

Zobacz też: Prezydent mógł zostać otruty tortem na gali Super Expressu?! Eksperci komentują: "Jest to otwarty skandal"

 

Potwierdziła to, co rzeczywiście wcześniej powiedziała Doda, że tak naprawdę część była zaplanowana, a część tego, co działo się na scenie, wymknęło się ze spisanego scenariusza.

Dostałam tę statuetkę więc też stałam na scenie, akurat obok Dody i wjechał ten tort i konsternacja, co dalej właściwie zrobić. Doda patrzy na Jastrzębowskiego, obok stoi kelner i nie wiadomo co robić. Doda na to powiedziała „no to pokrójmy”. Przejęła inicjatywę, bo jest energiczna kobietą, która nie pęka - dodała Łepkowska. - Doda stoi z tym talerzykiem i wiadomo, że trzeba poczęstować najważniejsza osobę w państwie. I wtedy zrobiono to nieszczęsne zdjęcie. Potem jednak Doda wróciła i dała drugi kawałek tortu Pierwszej Damie, ale tego już nie pokazywano (...)  Dla mnie to żenujące, że cała Polska się zajmuje od kilku właśnie tym. Poprzedni prezydent też był stawiany w niezręcznych sytuacjach i wszyscy poprzedni też. Trudno jest wszystko przewidzieć.

Zgadzacie się ze zdaniem Ilony Łepkowskiej? Sprawa rzeczywiście jest za bardzo "nadmuchana"? Zobaczcie zdjęcia z tej akcji w naszej galerii jeszcze raz i zagłosujcie w naszej sondzie!

 

Zobacz też: Doda baaardzo kuso ubrana wręcza tort Andrzejowi Dudzie. Co na to żona Agata? ZDJĘCIA mówią wszystko

2/11
Doda
East News
3/11
Doda
East News
4/11
Andrzej Duda
Internet
5/11
Andrzej Duda, Doda
Internet
6/11
Doda na gali Super Expressu
7/11
Doda na gali Super Expresu
8/11
Doda wręczyła kawałek tortu Agacie Dudzie
EastNews
9/11
Doda na latającym dywanie na gali Super Expressu
EastNews
10/11
Doda na latającym dywanie na gali Super Expressu
EastNews
11/11
Doda wręczyła kawałek tortu Andrzejowi Dudzie!
EastNews