Doda dała tort Andrzejowi Dudzie
EastNews
Newsy

Doda baaardzo kuso ubrana wręcza tort Andrzejowi Dudzie. Co na to żona Agata? ZDJĘCIA mówią wszystko

Doda baaardzo kuso ubrana wręcza tort Andrzejowi Dudzie. Co na to żona Agata? ZDJĘCIA mówią wszystko
Komentarz? Zbędny ;)
Kuba Wojewódzki, Andrzej Duda, Doda
East News
Newsy
Kuba Wojewódzki mocno: "Doda, Duda, d..." Prezydentowi się dostało, a piosenkarce...?
Kuba Wojewódzki mocno: "Doda, Duda, d..." Prezydentowi się dostało, a piosenkarce...?

Kuba Wojewódzki skomentował wydarzenia na gali z okazji 25-lecia "Super Expressu", kiedy to Doda wręczała tort prezydentowi Dudzie. Sytuacja wzbudziła ogromne emocje ze względu na kreację artystki, która tego wieczoru wystąpiła w obcisłym koronkowym body. Gdy, po podaniu talerzyka z tortem prezydentowi, obróciła się na scenie, publiczności ukazała się jej ponętna pupa. Komentarzom nie było końca! Jedni poczuli się rozbawieni, a inni - oburzeni. Teraz głos w sprawie zabrał również Kuba Wojewódzki. Nie zabrakło mocnych słów!   Zobacz też:  Kamilowi Durczokowi spodobał się strój Dody na gali z udziałem prezydenta? "Doda warta więcej niż..." Andrzej Duda pojawił się na 25-leciu brukowca "Super Express". Gazeta opisująca losy kobiety, którą zgwałcił bóbr, tudzież los pana Andrzeja, który nie śpi, bo trzyma kredens, to dobre miejsce dla kogoś, kto dobrze śpi, bo władzę trzyma ktoś inny - napisał Kuba Wojewódzki na łamach "Polityki". Dziennikarz skomentował również zachowanie Dody. Na jubileuszu "Super Expressu" Doda roznegliżowana do poziomu expert wręczyła kawałek tortu prezydentowi Andrzejowi Dudzie. Doda, Duda, dupa. To brzmi jak zarys koalicji - dodał Wojewódzki. Myślicie, że Doda żałuje tej afery? A może przeciwnie... cieszy się z rozgłosu? ;)   Polecamy:  Koronkowa bielizna – wybierz coś dla siebie   Nie milkną echa słynnego już incydentu z gali z okazji 25-lecia "Super Expressu". Doda wręczająca tort prezydentowi Dudzie to nadal jeden z gorących tematów. Kuba Wojewódzki skomentował sprawę i zażartował, że może to początek nowej koalicji. ;)  

Doda, Marina i Edyta Górniak na Eska Music Awards 2010
Newsy
Górniak wręcza Marinie nagrodę, a ta dziękuje... Sablewskiej. Jak na to wszystko reaguje Doda? Pamiętacie? WIDEO ;)
Dziś show-biznes wygląda nieco inaczej!

To były czasy! Na gali Eska Music Awards 2010 na jednej scenie spotkały się... Doda, Marina oraz Edyta Górniak! Ale po kolei. Edyta Górniak wręczyła nagrodę Marinie za "Debiut Roku". Obie panie pracowały wówczas z Mają Sablewską, a ta z kolei była już skonfliktowana z Dodą , która poprowadziła galę (wraz z Tomaszem Karolakiem). Marina i Edyta szybko zaprzyjaźniły się ze sobą, co było widać na scenie. Łuczenko (dziś Szczęsna), kiedy odbierała statuetkę, podziękowała z kolei Sablewskiej (wtedy padło słynne "Maja, Maja, zrobiłyśmy to!"). Jak na to wszystko zareagowała Doda? Zobaczcie wideo!   Jak sytuacja wygląda dziś? Marina, Doda i Edyta Górniak to nadal gwiazdy na absolutnym topie. Maja Sablewska po jakimś czasie rozstała się zarówno z Edytą, jak i z Mariną (2011), a następnie pogodziła się z Dodą. Zrezygnowała jednak z bycia menadżerem i sama została gwiazdą. Do dziś ma konflikt z Górniak - a chodzi o... pieniądze.   Zobacz:  W konflikcie Górniak i Sablewskiej chodzi o ogromne pieniądze. Maja: Jestem wdzięczna Edycie za...   Doda i Edyta Górniak nadal za sobą nie przepadają, a Marina nie ma z żadną z nich kontaktu. Tak, łatwo się pogubić. Zobaczcie wideo!     Doda na Eska Music Awards 2010.   Edyta Górniak i Marina na Eska Music Awards 2010.   Maja Sablewska i Marina zakończyły współpracę w 2010 roku. 

Doda w programie Pnś
Newsy
Wiemy, gdzie Doda zagra koncert w sylwestrową noc! Polsat, TVN, a może TVP? Znamy odpowiedź!
Wiemy, gdzie Doda zagra koncert w sylwestrową noc! Polsat, TVN, a może TVP? Znamy odpowiedź!

Doda w Sylwestra wystąpi w Toruniu! Choć za oknami jeszcze jesień, polskie gwiazdy już przygotowują się do sylwestrowej nocy. Największe stacje w Polsce pracują nad dużymi koncertami, które odbędą się w polskich miastach. W tym roku Telewizja Publiczna rezygnuje z organizowania nocy sylwestrowej we Wrocławiu, a chce zrobić wielki koncert w Toruniu. Jedną z gwiazd ma być Doda!   Sylwester 2016/2017 - Doda zagra w Toruniu na koncercie TVP Doda wraz z zespołem Virgin promuje właśnie swoją nową płytę "Choni", na której znalazły się nowe piosenki zespołu, ale też stare utwory jak: "Znak pokoju" czy "2 bajki" .   Pierwszy raz w życiu skomponowałam piosenki. Do tej pory odpowiadałam tylko za warstwę liryczną. Tomek robił muzykę. Teraz zakasałam rękawy i razem z z Tomkiem wykonaliśmy kawał roboty jeśli chodzi o linie melodyczne. Umiem ubrać najbardziej skryte rzeczy, których nie mówię w wywiadach. Nie mówię ich nawet mojej matce. Zwierzam się swoim piosenkom - wyznała Doda w wywiadzie dla Eski. Przy okazji koncertu we Wrocławiu, na którym Doda promowała swój nowy materiał, gwiazda zdradziła, swoje najbliższe plany. Jestem producentem płyty. Mam bardzo dużo obowiązków w związku z tym. Odpowiadam za produkcję teledysków. Za tydzień wchodzimy na plan klipu (...) Widzimy się na sylwestrze w Toruniu. Gramy z TVP - powiedziała Doda. Pojedziecie do Torunia, żeby obejrzeć koncert Dody ? A może planujecie oglądać sylwestra TVP w telewizji?   ZOBACZ:  Doda w czterech stylizacjach na pierwszym koncercie z zespołem Virgin w Warszawie! GALERIA   Doda noc sylwestrową spędzi w Toruniu! Wybierzesz się na koncert Dody?    

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner