Anna Lewandowska nie mogła zasnąć przez córkę
Instagram @annalewandowskahpba
Newsy

Laura nie dała spać Annie Lewandowskiej. "Generalnie nocka z głowy"

Anna Lewandowska zdradziła, że ma za sobą nieprzespaną noc. Wszystko przez jej najmłodszą córkę. Co zrobiła mała Laura?

W związku z tym, że liga hiszpańska już ruszyła, Robert Lewandowski od rana spędza dużo czasu na treningu razem ze swoimi kolegami z nowej drużyny. W tym czasie Anna Lewandowska prężnie pracuje, rozwijając swoją markę. Trenerka personalna nie zapomina również o swoich fanach, wymyślając kolejne wyzwania. Gwiazda regularnie też opowiada o  życiu w Hiszpanii, które nadal odkrywa wraz z córeczkami. Zajmowanie się dziewczynkami jednak nie zawsze jest lekkie, łatwe i przyjemne. Ostatnio Laura dała jej popalić...

TYLKO U NAS: Rafał Maserak o pierwszym weselnym tańcu Lewandowskich. "Jest pewna anegdotka..."

Anna Lewandowska nie mogła położyć Laury do spania: "Nie chciała spać przez trzy godziny"

Z samego rana Anna Lewandowska postanowiła opowiedzieć fanom o swojej nocy, podczas której - jak się okazało - nie mogła wypocząć. Wszystko przez jej najmłodszą córkę. Laura za nic nie chciała pójść spać i wygłupiała się przez kilka godzin.

- Dzisiaj po nieprzespanej nocy, bo moja młodsza córka Laura nie chciała spać przez trzy godziny - zaczęła Anna Lewandowska.

Anna Lewandowska nie mogła zasnąć w nocy
Instagram @annalewandowskahpba

Zobacz także: Anna Lewandowska gra z córkami w karty. Cena sygnowanej talii Roberta Lewandowskiego zwala z nóg

Mała Laura przez niemal całą wierciła się,  w dodatku obudziła jeszcze starszą siostrę.

- Chichotała, śmiała się, wierciła, potem obudziła Klarę... Generalnie nocka z głowy - zdradziła Anna Lewandowska.

Gwiazda stwierdziła jednak, że nie może narzekać, ponieważ zna kogoś, kto nie śpi już od trzech dni. Mowa oczywiście o ukochanym Agnieszki Włodarczyk, Robercie Karasiu. Sportowiec walczy w 10-krotnym Ironmanie i - przynajmniej w chwili powstawania tego tekstu - prowadzi. Anna Lewandowska przyznała, że śledzi wyczyn wybranka aktorki.

Anna Lewandowska nie przespała nocy
Instagram @annalewandowskahpba

- Natomiast obudziłam się z pewną refleksją: co to jest trzy godziny niespania i pewne zmęczenie [przyp. red. - w porównaniu] do wyczynu Roberta Karasia. To co on robi... Dzisiaj jest trzecia doba, obserwuję to, Dzisiaj wstałam rano i pierwsze, co zrobiłam, zajrzałam na profil Roberta i jego partnerki Agnieszki - wyjaśniła żona Roberta Lewandowskiego.

Na koniec trenerka personalna zachęciła do kibicowania Robertowi Karasiowi i podkreśliła, że trzyma kciuki za jego sukces. 

Anna Lewandowska nie mogła zasnąć przez Laurę
Instagram @annalewandowskahpba

- To jest kosmos. To, jak się mówi, że sportowcy przekraczają pewne granice, to zdecydowanie nabiera teraz jeszcze innego znaczenia. (...) Mam nadzieję, że Robert da radę do końca - dodała.

Zobacz także: Anna Lewandowska zdobywa fanów w Hiszpanii! Kibicowała Robertowi Lewandowskiemu na trybunach

Najwyraźniej gwiazda jest tak podekscytowana wysiłkiem Roberta Karasia, że szybko zapomniała o małych problemach z córkami i nieprzespanej nocy. Trenerka będzie musiała się jednak pogodzić z tym, że z wiekiem dziewczynki będą potrzebowały coraz więcej uwagi. Ostatnio Klara zaczęła nosić buty Anny Lewandowskiej. To dopiero początek.

Anna Lewandowska nie mogła spać przez Laurę
Instagram @annalewandowskahpba

Anna Lewandowska ma nieprzespaną noc
Instagram @annalewandowskahpba

Anna Lewandowska opowiedziała o nieprzespanej nocy
Instagram @annalewandowskahpba

 Anna Lewandowska nie mogła położyć do spania Laury
Instagram @annalewandowskahpba

Anna Lewandowska nie mogła położyć do spania córki
Instagram @annalewandowskahpba

Robert Lewandowski i jego żona Anna na gali Złotej Piłki 2021
FRANCK FIFE/AFP/East News
Newsy
Anna Lewandowska nie ma łatwo z Robertem Lewandowskim! Zdradziła, o co "czepia się" mąż! 
Anna Lewandowska przyznała, że są rzeczy, przez które nerwy jej puszczają! Czym Robert Lewandowski wyprowadza żonę z równowagi?

Anna Lewandowska jest bardzo szczera ze swoimi fanami. Trenerka oprócz swojego wyjątkowego życia, pełnego sukcesów i szczęścia chętnie opowiada o tym, że rzeczywistość nie jest tak bajkowa jak na Instagramie. Annie z mnóstwem biznesów na głowie i dwoma malutkimi córeczkami czasami też jest ciężko i traci do wszystkiego cierpliwość. A co denerwuje ją w jej małżeństwie? Robert Lewandowski ma jedną cechę, która czasem irytuje jego piękną żonę. Anna Lewandowska skarży się na Roberta Lewandowskiego? "Wkurza mnie"! Anna Lewandowska i Robert Lewandowski są razem od 12 lat. 8 lat temu wzięli bajkowy ślub, a ich miłość przez ten cały czas ani trochę nie przygasła. Para doczekała się także dwóch cudownych córek, Klary i Laury. Czasami trenerka pokazuje swoje ukochane córki i przyznaje, że dziewczynki mają mnóstwo niespożytej energii, a Laura to nawet  "mały rozbójnik". Nic więc dziwnego, że Anna Lewandowska jak każda mama traci czasem cierpliwość i przyznaje, że załamuje już ręce nad szalejącymi córkami. Co gorsze, trenerka musi przecież pogodzić macierzyństwo z mnóstwem obowiązków i dwoma domami, w Niemczech i Polsce. Ponieważ ostatnio Anna Lewandowska szczerze przyznała, że ma gorszy czas i jest bardzo zmęczona, fani przy okazji najnowszego Q&A zadawali pytania nie tylko dotyczące diety czy spraw treningowych, ale także zdecydowali się zapytać szczerze, jak radzi sobie z opieką nad córkami, gdy Roberta Lewandowskiego nie ma w domu , a także co najbardziej ją denerwuje! Zobacz także:  Anna Lewandowska o Laurze i Klarze: "Nie zawsze jestem cierpliwa" Odpowiadając na to pytanie, Anna Lewandowska powiedziała o dzieciach i ukochanym mężu, czym bardzo zaskoczyła fanów! -Co cię wkurza? - pytają fani. -...

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski przytulają Laurę i Klarę
Instagram @annalewandowskahpba
Newsy
Anna Lewandowska przeżywa smutne chwile. Chodzi o Roberta Lewandowskiego
Rodzina Lewandowskich właśnie przeżywa kolejną rozłąkę. Podczas gdy Robert Lewandowski gra na Euro 2020, Anna Lewandowska opublikowała sentymentalny wpis.

Kiedy na Instagramowym profilu Anny Lewandowskiej pokazało się zdjęcie, na którym widzimy jak Laura i Klara czule żegnają się ze swoim tatą przed jego wyjazdem na Euro 2020 (2021) , fani nie kryli wzruszenia. Robert Lewandowski jest jednym z czołowych, światowych piłkarzy i, jak jakiś czas temu wyznała jego żona, życie jego rodziny kręci się wokół piłki. Jak się okazuje, do długich rozłąk trudno się przywyczaić i choć Anna Lewandowska bardzo wspiera sportowca i - razem z córkami - jest jego najwierniejszą kibicką, kiedy Robert Lewandowski odnosi kolejne sukcesy, u jego najbliższych nie brakuje ciężkich chwil. Teraz, kiedy gwiazdor wyjechał na Mistrzostwa Europy w piłce nożnej mężczyzn, Anna Lewandowska opublikowała w swoich mediach społecznościowych nagranie, które mówi samo za siebie.  Anna Lewandowska z córkami tęsknią za Robertem Lewandowskim  Piłka nożna nie może czekać. Zgrupowania, mecze i treningi - Robert Lewandowski jest w ciągłych rozjazdach, a teraz - z powodu Euro 2020 (2021) - piłkarz ponownie znalazł się z dala od swoich najbliższych. Gorący okres w świecie sportu postanowiła wykorzystać Anna Lewandowska i zabrać swoje córki do słonecznej Hiszpanii, skąd cała trójka kibicuje Robertowi Lewandowskiemu i polskiej drużynie, a także miło spędza wspólny czas. Czyżby Anna Lewandowska w ten sposób chciała odwrócić uwagę Laury i Klary od nieobecności ich taty i zająć je czymś innym? Jeżeli tak, wygląda na to, że nie do końca się to udało. Choć po pierwszym, nieudanym meczu Polski , w którym nasza kadra przegrała ze Słowacją 2:1, kibice wciąż mają nadzieję, że kolejne spotkania nasi piłkarze zakończą z honorem i klasą. Tymczasem Anna Lewandowska i jej córeczki bardzo tęsknią za Robertem Lewandowskim. Nagranie, które słynna...

Anna Lewandowska pokazała jak Laura kibicuje Robertowi Lewandowskiemu
@annalewandowskahpba, Instagram
Newsy
Anna Lewandowska pokazała urocze nagranie z Laurą. Tak kibicuje tacie! "Pierwszy mecz Laurki"
Czegoś tak słodkiego dawno nie widzieliśmy. Anna Lewandowska zabrała Laurę i Klarę na mecz Bayrenu Monachium i pokazała, jak dziewczynki wspierały Roberta Lewandowskiego! Laura była pierwszy raz na trybunach!

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski to jedno z najpopularniejszych, ale i najbardziej uwielbianych małżeństw w polskim show-biznesie - i nie tylko! Sportowcy od lat są inspiracją dla milionów osób, a ich dzieci - Klara i Laura już otrzymały miano prawdziwych dziecięcych gwiazd Instagrama. Co więcej dziś dziewczynki miały naprawdę wyjątkowy dzień, bo mogły obserwować swojego tatę na boisku w akcji! Na nagraniu, które Anna Lewandowska opublikowała w sieci możemy zobaczyć, że Klara i Laura to najlepsze kibicki! Dziewczynki wręcz oszalały ze szczęścia, a czegoś tak uroczego dawno nie widzieliśmy. Anna Lewandowska pokazała jak Laura i Klara kibicują Robertowi Lewandowskiemu na boisku Anna Lewandowska od lat wspiera Roberta Lewandowskiego i wiernie kibicuje mu podczas każdej rozgrywki. Słynna trenerka w jednym z wywiadów szczerze wyznała, że życie ich rodziny "to tak naprawdę piłka" , a moment, w którym jej mąż wraca po zgrupowaniach do domu i cała czwórka w końcu może nacieszyć się wspólnym czasem, jest nieoceniony. Co więcej, dziś córki Roberta Lewandowskiego mogły zobaczyć swojego utalentowanego tatę w akcji! Choć Anna Lewandowska była z Klarą na meczu Polska-Anglia, w przypadku małej Laury Lewandowskiej, był to pierwszy raz na trybunach.  Dzisiaj idę na mecz z moimi dziewczynkami, a że to będzie pierwszy mecz Laurki, no bo dotychczasowo pandemia, i po półtora roku to również pierwszy mój mecz jeżeli chodzi o FC Bayern, no i czas kupić dla dziewczynek nowe koszulki - mówiła Anna Lewandowska na swoim InstaStory. Zobacz także:  Anna Lewandowska zalała się łzami na scenie gali liderek biznesu. Co ją tak poruszyło? Na sobotni mecz 6. kolejki Bundesligi, Bayern Monachium - VfL Bochum, Anna Lewandowska kupiła swoim córeczkom specjalne...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik