Lara Gessler
Instagram
1/5
Lara Gessler
Instagram

Nie jest tajemnicą, że Lara Gessler odziedziczyła kulinarną pasję po swojej mamie Magdzie. Ale nie tylko to! Magda Gessler ma również wiele innych twórczych talentów - maluje obrazy, a także projektuje ubrania. Teraz okazuje się, że córka restauratorki może pochwalić się podobnymi talentami. Właśnie zaprezentowała bowiem światu swoje najnowsze dzieła - projekty sukni ślubnych! Tego nikt się nie spodziewał, ale Lara Gessler właśnie została projektantką i udowodniła, że suknie ślubne mogą być piękne i romantyczne! Zobaczcie je na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Magda Gessler na premierze przewodnika "Poziomki"! Gwiazdę TVN wspierała jej córka Lara. Kto jeszcze pojawił się na gali?

2/5
Suknia ślubna Lary Gessler
Facebook

Okazuje się, że Lara Gessler rozpoczęła współpracę z Asią Kubiak, która zaprojektowała jej suknię ślubną. Lara brała ślub na początku września w 2017 roku. Teraz ponad rok od tego wydarzenia Lara i Asia mogą pochwalić się wspólną kolekcją, która bez wątpienia przypadnie do gustu każdej fance stylu boho.

 

Zobacz: Magda Gessler stworzy wraz z dziećmi - Larą i Tadeuszem rodzinne imperium? Znamy ich plany!

3/5
Lara Gessler
Instagram

Lara Gessler podzieliła się z fanami na Instagramie szczerym wyznaniem, dotyczącym kolekcji, a także pokazała zdjęcia swoich projektów.

 

Kochani! Jest mi bardzo miło wreszcie podzielić się z wami tym, nad czym ostatnio tak dużo pracowałam! Po cudownej współpracy przy mojej sukience ślubnej w zeszłym roku postanowiłyśmy razem z Asią Kubiak, połączyć kreatywne siły i stworzyć wspólnie kolekcję sukienek ślubnych w moim stylu. Jest wygodnie, romantycznie, czasem seksownie a przede wszystkim bardzo BOHO! - napisała.

 

Zobacz: Magda i Lara Gessler planują wspólny biznes? Szczegóły w nowym "Party"! 

4/5
Lara Gessler
Instagram

Suknie Lary Gessler są zwiewne, delikatne i kobiece, a także zostały ozdobione stylową koronką. Fanki Lary są zachwycone projektami.

 

Boskie, chyba zacznę planować ślub dla samej sukienki.

 

Kobiece i lekkie 

 

Magiczne

 

Piękne i oryginalne - piszą.

 

Zobacz: Teraz czas na dzieci Magdy Gessler! Tadeusz Muller i Lara Gessler wysyłają mamę na emeryturę? 

Więcej na temat Lara Gessler