Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Lara Gessler pochwaliła się zgrabnymi nogami
ONS
Newsy

WOW! Odchudzona Lara Gessler na salonach. Wyglądała świetnie! ZDJĘCIA

WOW! Odchudzona Lara Gessler na salonach. Wyglądała świetnie! ZDJĘCIA
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Lara Gessler o show-biznesie
ons
Newsy
Córka Magdy Gessler o show-biznesie: Trzymam się z dala
Ma inne podejście niż jej matka

Po ostatnim odcinku "Project Runway"  zrobiło się sporo zamieszania. Gościem specjalnym odcinka była Małgorzata Rozenek, która miała oceniać uniformy dla pracowników hotelu. Po programie jej kompetencje mocno podważył Marcin Tyszka, który ma ogromną słabość do Magdy Gessler . Zobacz:  Tyszka przed naszą kamerą zmasakrował Rozenek. Tak złej opinii nie wystawił jej nawet Wojewódzki Niewątpliwie restauratorka zna się na kuchni i kuchennych rewolucjach. Co nieco może także powiedzieć o hotelarstwie, a zdaniem fotografa wie znacznie więcej niż prowadząca "Piekielny hotel". Teraz jednak Magda Gessler nie prowadzi swoich interesów wyłącznie sama, a pomaga jej w tym córka, Lara Gessler . Niewątpliwie zna się również na gastronomii podobnie jak jej mama, ale nie bywa tak często na salonach. Ostatnio pojawiła się na pokazie Maćka Sieradzkiego i   zdradziła nam dlaczego nie bryluje na czerwonym dywanie: Trzymam się z dala od show-biznesu. Jestem tutaj chyba tylko ze względu na Maćka, którego bardzo lubię i mam bardzo patriotyczne podejście do tego, więc to jest po prostu kwestia Maćka i oddania szacunku do jego pracy.  Podobna do znanej mamy? Zobacz na Polki.pl:  Córka Magdy Gessler na salonach w BARDZO krótkiej sukience   Gessler w czerni:

Magda Gessler złoży apelację w sądzie
Newsy
Magda Gessler przegrała w sądzie, ale nie zamierza się poddawać: "Będę walczyć o sprawiedliwość"
Magda Gessler przegrała w sądzie, ale nie zamierza się poddawać: "Będę walczyć o sprawiedliwość"

Magda Gessler nie zgadza się w wyrokiem sądu, który zaledwie kilka dni temu uniewinnił menadżera i recepcjonistkę z hotelu Dolina Charlotty. Gwiazda TVN wniosła przeciwko nim akt oskarżenia po incydencie, do jakiego doszło  2013 roku podczas jej pobytu w hotelu. Miało wówczas dojść do awantury pomiędzy Gessler a menadżerem Doliny Charlotty. W styczniu sąd skazał Magdę Gessler za znieważenie Mirosława Wawrowskiego a minionym tygodniu oddalił sprawę Gessler przeciwko pracownikom hotelu. Wyroki nie są prawomocne a Magda Gessler w rozmowie z "Faktem" zapowiedziała, że zamierza "walczyć o sprawiedliwość". Czuję się poszkodowana i niesprawiedliwie potraktowana. Będę walczyć o sprawiedliwość  - przyznała prowadząca show "Kuchenne rewolucje". Prawnik gwiazdy potwierdził słowa swojej klientki i już zapowiedział złożenie apelacji. Sąd wydał wyrok nie przeprowadzając pełnego postępowania dowodowego w tej sprawie. Pani Magda Gessler składa wniosek o apelację, z prośbą o uzasadnienie wyroku. Z całą pewnością będziemy się odwoływać - przyznał w gazecie Tomasz Jędrzejak. Wygląda więc na to, że to jeszcze nie koniec głośnej sprawy z udziałem Magdy Gessler ...   Zobacz także: Magda Gessler wrzuciła zdjęcie z córką. Fani zachwyceni nogami Lary Gessler!   Magda Gessler zamierza złożyć apelację w sądzie.   Gwiazda TVN nie zgadza się w wyrokiem sądu.  

Magda Gessler w ciemnych włosach
Newsy
Magda Gessler w czarnych włosach?! Gwiazda TVN pokazała jak wyglądała zanim została blondynką!
Magda Gessler w czarnych włosach?! Gwiazda TVN pokazała jak wyglądała zanim została blondynką!

Magda Gessler w czarnych włosach! Okazuje się, że zanim postanowiła zostać blondynką, gwiazda TVN miała fryzurę w znacznie ciemniejszych kolorach. Prowadząca program "Kuchenne rewolucje" pochwaliła się na Facebooku jak wyglądała w młodości. Burza loków ta sama, jednak ciemny kolor robi ogromne wrażenie! Fotografia pochodzi z katalogu prac malarskich Magdy Gessler, która wówczas nosiła panieńskie nazwisko Ikonowicz.   Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy w których fani Magdy Gessler zachwycają się jej wyglądem a nawet wyznają miłość... Niektórzy porównywali ją nawet do Anny Jantar. a ja pomyślałam, że to Anna Jantar- napisała fanka. Dużo osób tak mówi - odpowiedziała Magda Gessler.   Zobaczcie jak Magda Gessler prezentowała się ciemnych włosach. Myślicie, że powinna kiedyś wrócić do takiego koloru? Pasuje jej?   Zobacz także: TYLKO U NAS! Magda i Mateusz Gessler - połączył ich wspólny wróg. Szokujące wyznanie!   Magda Gessler w ciemnych włosach. Gwiazda TVN pokazała zdjęcie sprzed lat.  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner