Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Jacek Kurski o żartach z PiS-u podczas gali Telekamery 2016
ONS
Newsy

Jacek Kurski skomentował polityczne żarty na Telekamerach. Dostało się kabareciarzom...

Jacek Kurski skomentował polityczne żarty na Telekamerach. Dostało się kabareciarzom...

Jacek Kurski skomentował polityczne żarty, które pojawiły się na gali rozdania Telekamer 2016. Podczas imprezy Robert Górski i Ewa Błachnio wcielili się w rolę dziennikarzy serwisu plotkarskiego, którzy komentowali uroczystość. Para kabareciarzy śmiała się m.in. z Edyty Górniak czy Krzysztofa Ziemca. Górski i Błachnio nie oszczędzili także polityków. Para śmiała się na przykład z tego, kto może dostać program w Telewizji Publicznej.

To akurat proste, wystarczy wystąpić tylko na odpowiednim zdjęciu i w odpowiednim czasie - mówił Robert Górski.

Była to aluzja do Jacka Kurskiego i jego słynnego już zdjęcia po jego pierwszej konferencji prasowej jako prezesa TVP. Wśród osób, które pozowały z Kurskim znalazła się m.in. Anna Popek.

 

Jacek Kurski w rozmowie z tygodnikiem "wSieci" skomentował żarty, które mogliśmy usłyszeć na Telekamerach. Czyżby programy kabaretowe miały zniknąć z anteny TVP?

Podczas rozdania Telekamer Robert Górski pożartował sobie i z PiS, i ze mnie. Jeśli coś będzie śmiechem, a nie rechotem, to z największą przyjemnością zasiądę w pierwszym rzędzie - powiedział Jacek Kurski. Programy kabaretowe, które do tej pory bardzo obficie Polakom serwowano, to - z wyjątkami - symbol upadku telewizji publicznej. Lata schlebiania niskim gustom zrobiły swoje, ale musimy mieć ambicję podniesienia kultury masowej do elementarnego poziomu estetyki.

Czyżby Jacek Kurski zamierzał ograniczyć ilość pojawiających się kabaretowych programów w Telewizji Publicznej? Przypominamy, że ostatnio podziękowano za współpracę kabareciarzom, którzy tworzyli program "Paranienormalni Tonight". Będą kolejni?

 

Zobacz także: Anna Popek zachwyca się nowymi władzami TVP: "Kultura pracy się zmieniła"

 

Jacek Kurski skomentował polityczne  żarty na Telekamerach.

Nowy prezes TVP ocenił żarty Roberta Górskiego.

 

Ewa Błachnio w czarnej sukni, Robert Górski w czarnym garniturze, Krzysztof Ziemiec w granatowej marynarce
ONS/Eastnews
Newsy
Mocne polityczne żarty na Telekamerach 2016! "Lepszy Ziemiec niż cudzoziemiec". Przesadzili?
Mocne polityczne żarty na Telekamerach 2016! "Lepszy Ziemiec niż cudzoziemiec". Przesadzili?

Robert Górski i Ewa Błachnio wcielili się podczas Telekamer 2016 w rolę dziennikarzy serwisu plotkarskiego. Podczas krótkich przerw komentowali to, co działo się na scenie Teatru Polskiego. Najpierw nieśmiało żartowali z Edyty Górniak, potem przeszli do nieco mocniejszych politycznych żartów... - Żmijewski jest bez skazy! - żaliła się Ewa Błachnio. -W młodości na pewno coś podpisał, trzeba poszukać - odpowiedział Górski. - O! Jest pieszczochem władzy - odpowiedziała Błachnio. - Zobacz, dali 26 milionów na ojca Mateusza! - To na innego ojca, Tadeusza! 500 zł na dziecko i 26 mln na ojca, to się nazywa polityka prorodzinna - skomentował kabareciarz. Kolejne aluzje były równie mocne. A... Żeby dostać tak własny pogram w telewizji... - rozmarzyła się w pewnym momencie Błachnio. - To akurat proste, wystarczy wystąpić tylko na odpowiednim zdjęciu i w odpowiednim czasie - odpowiedział Górski. Jeszcze ciekawiej zrobiło się, kiedy na scenie pojawił się Krzysztof Ziemiec , który wręczał nagrodę w kategorii Serial fabularno-dokumentalny. Dziennikarz zaczął nieśmiało: Chciałoby się powiedzieć coś więcej, ale doświadczenie ostatnich dni pokazało, że lepiej powiedzieć o jedno słowo za mało niż o dwa za dużo - powiedział Ziemiec. Nagle można było usłyszeć z widowni: " Kłamca!" Ziemiec w tym momencie odpowiedział krótko. - Dlatego ograniczę się do oczytania komunikatu... - i wręczył nagrodę. Przypomnijmy, Krzysztof Ziemiec w programie na żywo, powiedział, że dokumenty znalezione w domu generała Czesława Kiszczaka mające świadczyć o tym, że Lech Wałęsa współpracował z SB, są "autentyczne, co potwierdził grafolog" . Informacja ta nie była prawdziwa.   Kabareciarze podłapali reakcję widowni na pojawienie się Ziemca na scenie i połączyli jego wpadkę... z problemem uchodźców! Strach zaprosić dziś...

Telekamery- kto został nominowany do nagrody magazynu Tele Tydzień?
Newsy
Już dziś gala "Telekamery 2018". Dlaczego nie zobaczymy relacji w telewizji? I gdzie można je obejrzeć?
Wiemy wszystko!

"Telekamery 2018" już dzisiaj. Tak jak tok temu relacji z tego ważnego wydarzenia nie zobaczymy w telewizji. Dlaczego? Poniżej znajdziecie wytłumaczenie. ( Zobacz też:  Szpak, Roznerski, Ostaszewska - kto tym razem dostanie Telekamerę? Zobaczcie, kto otrzymał nominację! )   ZOBACZ NAJNOWSZE: Kto pojawił się na gali Telekamer 2018, nowe zdjęcia!   Dlaczego relacji z Telekamer nie zobaczymy w telewizji? Tak jak rok temu relacji z "Telekamer" nie zobaczycie w telewizji. Będzie można za to ją zobaczyć w internecie na fanpage'u "Tele Tygodnia". Skąd ta decyzja? Sprawdziła nam się zeszłoroczna formuła i powtarzamy ją w tym roku, bez transmisji telewizyjnej i internetowej - poinformował Maciej Brzozowski, dyrektor PR Bauer Media. Zobacz też:  Przez ten wpis Tomasz Kammel nie wygra TeleKamery? A chodzi o... Martynę Wojciechowską!   Przypomnijmy, ostatnia transmisja telewizyjna "Telekamer" odbyła się w 2016 roku. Galę poprowadzili wówczas Ewa Błachnio i Robert Górski, którzy pozwolili sobie na sporo żartów względem partii rządzącej.   Gala "Telekamery 2018" - gdzie się odbędzie? Tegoroczna gala wręczenia "Telekamer" odbędzie się w Arkadach Kubickiego w Warszawie. Poprowadzą ją Agnieszka Cegielska i Artur Orzech. Telekamery w tej edycji przyznane zostaną w 11 kategoriach. Głosowanie trwało do 25 stycznia br. i odbywało się wyłącznie za pomocą sms-ów.   Zobacz też:  Wojciechowska o wywiadzie z Revol: "Teraz już są rozbieżności. Jednak rozumiem decyzję o pozostawieniu w górach kogoś"   W tamtym roku Telekamerę zdobyła m.in. Martyna Wojciechowska.   Zobacz też:  Wojciechowska wbiła szpilę Miszczakowi na TeleKamerach. Jak to tłumaczy?   W tym roku kto zdobędzie statuetkę? Oto pełna lista: >>> TUTAJ <<<

Anna Popek tłumaczy się z udziału w konferencji Jacka Kurskiego
Newsy
Anna Popek zachwyca się nowymi władzami TVP: "Kultura pracy się zmieniła"
Tłumaczy dlaczego stanęła u boku Kurskiego

Anna Popek postanowiła odpowiedzieć na krytykę, jaka spłynęła na nią po wspólnej konferencji prasowej z nowym prezesem TVP. Dziennikarka wzięła udział w spotkaniu z mediami oraz we wspólnej sesji z Jackiem Kurskim. Wszystko wydarzyło się w czasie, kiedy z pracy przy Woronicza zostało zwolnionych wielu kolegów Anny Popek. Postawa prowadzącej Pytanie na śniadanie nie spodobała się internautom, którzy krytykowali ją w sieci. Teraz gwiazda Pytania na Śniadanie w rozmowie z tygodnikiem "Do Rzeczy" postanowiła opowiedzieć dlaczego pojawiła się na konferencji Jacka Kurskiego i co sądzi o zmianach w TVP. Anna Popek nie ukrywa, że podoba się jej atmosfera jaka panuje w Telewizji Publicznej. Byłam akurat w pracy i zadzwoniono do mnie z prośbą, by wystąpić na konferencji. Pracuję w telewizji od 20 lat, więc jakoś się z nią kojarzę. Zgodziłam się. Uznałam też, że trzeba dać kredyt zaufania nowemu prezesowi. Zresztą to, co mówił Jacek Kurski podczas pierwszego spotkania z pracownikami TVP, przedstawiając swoją koncepcję telewizji, jest zwyczajnie zgodne z naszymi poglądami i potrzebami - twierdzi Popek. I dalej: -  Kultura pracy się zmieniła. Dyrektor Maciej Chmiel przychodzi każdego ranka na plan naszego programu, wita się, pyta, czego potrzeba, widać, że go to interesuje. On umie słuchać, jest otwarty na propozycje. Przy okazji Anna Popek skrytykowała swoją koleżankę z mediów Katarzynę Kolendę-Zaleską . Gwiazda TVP skomentowała jej wypowiedź z Balu Dziennikarzy, gdzie mówiła o potrzebie solidarności ze zwolnionymi kolegami z Telewizji Publicznej.  Na Balu Dziennikarza Katarzyna Kolenda-Zaleska apelowała ponoć o solidarność dziennikarzy wobec zwolnień w telewizji publicznej. Czyli, jak rozumiem, dziennikarze TVN będą zwalniać się z pracy? Zresztą ciekawe, że żaden z nich nie rozpaczał, gdy poprzedni prezes TVP pozbywał się dziennikarzy i...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner