Stan, Kyle, Cartman i Kenny wskoczyli w niezłym stylu na białe, szare i czarne koszulki i tank topy w kolekcji damskiej i męskiej Croppa. Duże, kolorowe nadruki z podobiznami nigdy nie dorastającej czwórki niesfornych dziewięciolatków z miasteczka South Park okraszają nie do końca cenzuralne hasła, dobrze znane wszystkim fanom serialu.

Reklama

„South Park” to emitowany od 1997 roku serial animowany dla dorosłych, znany z tego, że jego bohaterzy nie przebierają w słowach a scenarzyści – Trey Parker i Matt Stone - wciąż wzbudzają kontrowersje, w szyderczy sposób komentując aktualne wydarzenia związane z polityką, show biznesem czy religią. W „South Parku” nie ma tematów tabu a wydarzeniom towarzyszy często zupełnie niewybredny humor, który jednak od lat niezmiennie przyciąga przed telewizory rzesze widzów.

Tym samym serial idealnie wpisuje się w niesforny charakter marki CROPP, której nie straszna szydera ani przekleństwa ale i zakamuflowany wśród żartów morał, który wbrew pozorom pojawia się w każdym odcinku „Miasteczka South Park”. Koszulki mają szansę stać się prawdziwie kultową częścią garderoby ich posiadaczy, czyli ludzi, którzy mają spore poczucie humoru i – ma się rozumieć – są oddanymi fanami „South Parku”.

Specjalnej kolekcja z bohaterami „Miasteczka South Park” dostępna jest już w salonach CROPP w całej Polsce.

Reklama

Zapraszamy do naszej galerii zdjęć >>>

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama