Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Kuba Wojewódzki o bójce Piotra Adamczyka
ONS
Newsy

Wojewódzki kpi z bójki Adamczyka: Blisko jest od słowa Adamczyk do Adamek

Dziennikarz nie odpuszcza

Niedawno w mediach głośno było o bójce Piotra Adamczyka z paparazzo, który naruszył prywatność gwiazdora i jego ukochanej, Weroniki Rosati. Aktor długo nie chciał komentować sprawy, ale w końcu głos zabrała jego menadżerka. Zobacz: Adamczyk pobił fotografa? Jest oficjalne oświadczenie: Paparazzo ignorował wielokrotne prośby o opuszczenie posesji

Sprawa była szeroko komentowana przez osoby z branży. Obok tego zdarzania nie mógł przejść także obojętnie Kuba Wojewódzki, który w swoim felietonie w "Polityce" skupił się na całej aferze. Showman zakpił z aktora i jego porywczości odwołując się między innymi do ról, jakie zagrał. Porównał go nawet do znanego boksera, Krzysztofa Adamka:

Oto bohater minionego tygodnia. Piotr Adamczyk, broniąc swojej dziewczyny oraz swojej prywatności, którą gwarantuje mu konstytucja, spuścił łomot dwóm tak zwanym paparazzi. Uosobienie suchot Chopina i stateczności Karola Wojtyły udowodniło, jak blisko jest od słowa Adamczyk do słowa Adamek.

Czy Piotr Adamczyk słusznie postąpił?

Zobacz: Anna Bałon odpowiada Wojewódzkiemu na złośliwości odnośnie wagi
 
 

Wojewódzki na konferencji TVN:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Piotr Adamczyk jest pantoflarzem
ONS
Newsy
Adamczyk jest pantoflarzem? Franzuci śmiali się z jego uprzejmości
A pomagał tylko ukochanej

Niedawno ceniony aktor Piotr Adamczyk wdał się w bójkę z paparazzo, który naruszył jego prywatność. Z całej tej sytuacji, która odbiła się głośnym echem zakpił Kuba Wojewódzki. Zobacz:  Wojewódzki kpi z bójki Adamczyka: Blisko jest od słowa Adamczyk do Adamek Dzisiaj już prawie nikt o tym nie pamięta, a wszyscy śledzą jego relację z Weroniką Rosati. Jak donosi "Fakt" para aktualnie przebywa we Francji na planie filmu "Dziecko Rosemary", w którym gra aktorka. Podobno gwiazdor wyszedł na pantoflarza, ponieważ pomagał ukochanej z nogą w gipsie i wnosił ją na rękach, kiedy były ujęcia właśnie z nią. Informator tabloidu twierdzi: Na planie ludzie śmiali się, że jest pantoflarzem, bo pilnował dziewczyny w pracy. Cała ekipa nabijała się z nich, bo przecież Rosati mogła przyjść o kulach. Ale nie – Adamczyk ją wnosił! Słusznie? Zobacz na Polki.pl: Rosati z Adamczykiem na czerwonym dywanie  

Piotr Adamczyk pobił fotografa
ONS
Newsy
Adamczyk pobił fotografa? Jest oficjalne oświadczenie: Paparazzo ignorował wielokrotne prośby o opuszczenie posesji
Jaka jest wersja z jego strony?

Wczoraj w mediach pojawiły się sensacyjne informacje - Piotr Adamczyk miał pobić fotografa, który śledził go i Weronikę Rosati. Zdarzenie miało miejsce wczoraj po południu. Komenda stołeczna policji potwierdziła wersję poszkodowanego. Przypomnijmy: Szok! Adamczyk wdał się w bójkę z paparazzo! Aktor nie chce komentować zajścia Kiedy emocje trochę opadły, głos w sprawie zabrała managerka, Sylwia Diakowska, która podesłała komunikat portalowi dziennik.pl. Wersja jest oczywiście jedna - zajście miało miejsce, ale nie doszło do żadnej przemocy fizycznej: Prawdą jest, iż grupa paparazzi śledziła aktora i jego partnerkę, a jeden z nich wjechał na teren prywatny. Paparazzo ignorował wielokrotne prośby o opuszczenie posesji, oraz zaprzestanie fotografowania. Podczas próby uniemożliwienia sfotografowania poruszającej się o kulach partnerki aktora, doszło do uszkodzenia szyby w samochodzie. W związku z powielaniem nieprawdziwych informacji na temat wczorajszego wydarzenia, jakoby doszło do pobicia z utratą przytomności, w imieniu aktora Piotra Adamczyka, dementuję powyższe informacje . W opisanej przez media sytuacji nie doszło do użycia przemocy i naruszenia cielesności wobec paparazzo. - mówi Co o tym myślicie? Zobacz: Piotr Adamczyk nosi Weronikę Rosati na rękach Adamczyk i Rosati na meczu:

Kuba Wojewódzki kpi z Karoliny Korwin Piotrowskiej
ons
Newsy
Wojewódzki w swoim programie kpi z Korwin Piotrowskiej. Kuba zabrał głos na temat jej pracy
Co na to dziennikarka?

Program Kuby Wojewódzkiego jest obecnie jednym z najpopularniejszych show w Polsce. Głównie ze względu na osobę prowadzącego, który słynie ze specyficznego poczucia humoru i ciętych ripost. Dziennikarz w felietonach "Polityki" na bieżąco komentuje również najważniejsze wydarzenia w shpw-biznesie. Ostatnio pod lupę wziął bójkę Piotra Adamczyka z paparazzo. Zobacz:  Wojewódzki kpi z bójki Adamczyka: Blisko jest od słowa Adamczyk do Adamek Dzisiaj w programie dziennikarza, jak co tydzień, pojawili się znani goście. Jednym z nich był Piotr Rubik , a panowie porozmawiali o "Małych Gigantach" i karierze muzycznej gwiazdy. Kompozytor wyznał, że już dawno uodpornił się na negatywne komentarze na swój temat, nawet te, których autorem był sam Wojewódzki, kiedy pracował jako juror, np. w "X Factor". Muzyk nie zapomniał też wspomnieć o tym, że to dzięki spotkaniom z dziennikarzami, m.in. z Karoliną Korwin Piotrowską , co Kuba szybko podchwycił: Rubik: Po mnie negatywne komentarze już spływają... Wojewódzki: Piotrek, my się znamy tyle lat... Ja bym cię może upokarzał, ale tak żeby nikt nie słyszał. Na pewno nie myślałem tak jak mówiłem.  Rubik: Ja wiem. To jest twój zawód, przecież ja też spotykam różnych dziennikarzy, np. Karolinę Korwin Piotrowską.  Wojewódzki: To albo dziennikarzy albo Karolinę... Po chwili podkreślił jednak, że to żart. Na szczęście dziennikarka ma do siebie dużo dystansu i z pewnością nie przejmie się tymi słowami.  Zobacz:  Maślak zdradza kulisy występu u Wojewódzkiego: Było bardzo stresująco   Korwin Piotrowska na ramówce TVN Style:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner