Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Kuba Wojewódzki odpowiada na pytanie, kiedy poślubi Renatę Kaczoruk
Facebook/East News
Newsy

W programie Kuby Wojewódzkiego padło pytanie o ślub z Renatą!

Co odpowiedział?

Kuba Wojewódzki znów musiał jakoś ustosunkować się do pytania o ślub z Renatą Kaczoruk! O tym, czy gwiazdor TVN zdecyduje się poślubić swoją partnerką media zastanawiają się już od dawna. Atmosferę wokół ich związku jakiś czas temu podgrzewał sam Kuba sugerując, że w tajemnicy powiedzieli sobie "TAK". Ostatecznie okazało się, że Wojewódzki i Kaczoruk wciąż nie są małżeństwem a całe zamieszanie związane było z ich wspólną kampanią reklamową w której Kuba oświadcza się Renacie. Od tamtej pory jednak media i fani dziennikarza wciąż dopytują, kiedy zamierza poślubić swoją ukochaną. Tak też było we wczorajszym odcinku programu Wojewódzkiego. Kuba poprosił swoją widownię, żeby na kartkach napisała swoje pytania do jego gości. Magdalena Boczarska złapała kartkę z pytaniem o ślub Kuby Wojewódzkiego i Renaty Kaczoruk! Co odpowiedział zaskoczony dziennikarz?

Kuba kiedy ślub? - przeczytała pytanie Boczarska.

Wprawiła tym Kube w lekką konsternację, ale po chwili - jak to on - wypalił:

Renata poznaję twój charakter pisma! Dosyć! - żartował Wojewódzki.

Myślicie, że Kuba Wojewódzki kiedyś rzeczywiście zdecyduje się na ślub z Renatą Kaczoruk?

 

Zobacz także: Magdalena Boczarska o Tomaszu Karolaku i seksie. Dlaczego była z nim w związku? Zapytał o to Wojewódzki. Odpowiedziała!

 

Kuba Wojewódzki ma już dość pytań o ślub z Kaczoruk?

Kuba Wojewódzki, Renata Kaczoruk
East News

W programie padło pytanie o ślub z modelką.

Fabijański i Boczarska dziś u Wojewódzkiego!
Instagram

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kuba Wojewódzki, Renata Kaczoruk
Facebook
Newsy
Ślub Kuby Wojewódzkiego i Renaty Kaczoruk to był tylko chwyt marketingowy?! Żenada czy dobry pomysł?
Wojewódzki "sprzedał" swój ślub?!

Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk jednak nie wzięli ślubu?! Niedawno media obiegła informacja, że kontrowersyjny showman i jego partnerka powiedzieli sakramentalne "tak". Na Facebooku Kuby Wojewódzkiego pojawiło się nawet zdjęcie ślubne, a on sam wystąpił w swoim programie z obrączką na palcu i powiedział, że "się hajtnął". Okazuje się jednak, że ślub Wojewódzkiego i Kaczoruk może być jedynie żartem na rzecz... kampanii reklamowej! Polecamy: Ślub z własną przysięgą – czy małżonkowie mogą sami ułożyć jej tekst?   W telewizji właśnie pojawił się spot reklamowy telefonii komórkowej, w którym Kuba Wojewódzki oświadcza się Renacie Kaczoruk! Czy rzekomy ślub gwiazdora i modelki to jedynie jego kolejne zagranie mediom na nosie? Wiele na to wskazuje! Choć wiele osób uwierzyło, że Wojewódzki w końcu się ustatkował i planuje założyć rodzinę, może się okazać, że to wszystko było sfingowane jedynie do reklamy!   Dobry pomysł czy to przegięcie?   Zobacz też: Renata Kaczoruk po raz pierwszy zdradza szczegóły swojego związku z Kubą Wojewódzkim. Mówi o ślubie?   Kuba Wojewódzki niedawno zamieścił w sieci swoje "ślubne" zdjęcie z Renatą Kaczoruk.   Czy para naprawdę wzięła ślub? Czy to tylko element kampanii reklamowej?

Kuba Wojewódzki w czarnej marynarce
Newsy
Kuba Wojewódzki rzeczywiście poślubił Renatę Kaczoruk?! "Na prawej ręce showmana widać obrączkę"
A jednak to może być prawda!

Kuba Wojewódzki potwierdził informacje o ślubie? Jakiś czas temu na Instagramie dziennikarza i jego ukochanej, Renaty Kaczoruk pojawiły się zdjęcia z dwuznacznymi opisami. Wynikało z nich, że para wzięła tajemniczy ślub i w odróżnieniu do Agnieszki Szulim i Małgorzaty Rozenek udało im się utrzymać to w tajemnicy. Mało tego, oboje chwalili się zdjęciami z "podróży poślubnej" nad polskim morzem! Fotki, które Kuba Wojewódzki zamieszczał na swoich profilach w mediach społecznościowych, wzbudziły duże zainteresowanie. Okazuje się jednak, że może być to prawda! Jak udało się ustalić Party.pl, Kuba Wojewódzki rzeczywiście miał poślubić Renatę Kaczoruk! Nasz informator  kilka dni temu pojawił się na nagraniach do nowego odcinka programu dziennikarza. Na prawej ręce showmana zobaczył obrączkę , ale to nie wszystko! Gościem programu był Andrzej Serweryn, którego będziemy mogli zobaczyć na ekranach kin w filmie o rodzinie Beksińskich. W rozmowie z aktorem dziennikarzowi wyrwało się, że niedawno został mężem Renaty Kaczoruk!   Myślicie, że to prawda? A może to tylko kolejna prowokacja Kuby Wojewódzkiego?   Zobacz:  Kuba Wojewódzki wziął ślub?! Renata Kaczoruk i dziennikarz pokazali ślubne zdjęcia! ZOBACZ   Kuba Wojewódzki potwierdził informacje o ślubie z Renatą Kaczoruk?   Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki w podróży poślubnej

Kuba Wojewódzki, Renata Kaczoruk
Instagram/Facebook
Newsy
Wojewódzki tłumaczy się ze "ślubu" z Kaczoruk. Czy kiedyś zamierza naprawdę poślubić Renatę?
Jaka jest prawda?

Kuba Wojewódzki po raz pierwszy wypowiedział się w sprawie ślubu z Renatą Kaczoruk. Informacja o zmianie stanu cywilnego znanego dziennikarza i modelki pojawiła się w mediach we wrześniu. Wszystko zaczęło się od kilku zdjęć na profilach społecznościowych par oraz wyznania Kuby w jego programie, gdzie dziennikarz wyznał, że "hajtnął się". Kiedy media obiegła wiadomość, że wieczny kawaler, Kuba Wojewódzki, postanowił się ustatkować, okazało się, że wszystko zostało zaaranżowane na potrzeby kampanii reklamowej. W telewizji pojawił się spot reklamowy, w którym Kuba Wojewódzki rzekomo oświadcza się Renacie Kaczoruk. Żart dziennikarza wzbudził mieszane emocje. Jedni uznali manipulację za zabawną, inni - niekoniecznie. A jak showman do tego podchodzi? Okazuje się, że udało mu się uzyskać zamierzony efekt przyciągnięcia uwagi. Polecamy: Ślub z własną przysięgą – czy małżonkowie mogą sami ułożyć jej tekst? Ten performens wynikał z mojej namiętnej potrzeby performensu. Z nudy polskiego szołbiznesu, który zmienił się w wielką rozplotkowaną wieś. To zresztą nie pierwszy raz i nie jedyny sukces w tej materii - powiedział Kuba Wojewódzki w wywiadzie dla Playboy.pl. Co sądzicie o żarcie ze ślubem? Faktycznie był udany?   Zobacz też: Renata Kaczoruk po raz pierwszy zdradza szczegóły swojego związku z Kubą Wojewódzkim. Mówi o ślubie?   Rzekomy ślub Kuby Wojewódzkiego i Renaty Kaczoruk chwytem marketingowym sieci telefonii komórkowej.   Kuba Wojewódzki wyjaśnił, że miał być to rodzaj perfomensu. Udany?

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner