Party Stories
Kuba Wojewódzki, Renata Kaczoruk w seksownej sukience na balu TVN, Mikołaj Lizut pozuje do zdjęć
East News/ONS
Newsy

Kuba Wojewódzki o aferze w "Na językach": "Ktoś próbuje wejść do grona skandalistów. Na krzywy ryj"

Nie cichną echa po wypowiedzi Mikołaja Lizuta, który w programie “Na językach” powiedział, że modelki nie muszą mieć osobowości i nie muszą być inteligentne, a wystarczy, żeby miały “ładnego ryja i zgrabną dupę”. Do słów Mikołaja odniósł się Kuba Wojewódzki, który sam spotyka się z modelką Renatą Kaczoruk.

Viki Gabor wystąpiła u Kuby Wojewódzkiego w piżamie! Dlaczego?! To zupełnie logiczne!

Kuba Wojewódzki o aferze w "Na językach"

“Negatywnym bohaterem tygodnia okazał się dyrektor programowy Rock Radia Mikołaj Lizut. Dziennikarz w programie telewizji TVN “Na językach” wyznał: “Mówi się, że modelka musi mieć talent. Jaki ku… talent? Ma mieć ładnego ryja i zgrabną dupę”. Ewidentnie ktoś tu próbuje wejść do grona skandalistów. Na krzywy ryj”, napisał w “Polityce” Kuba.

W obronie Mikołaja stanęła Agnieszka Szulim, ale za to skrytykowała go agentka Anji Rubik, Lucyna Szymańska oraz dziewczyna Wojewódzkiego... Renata Kaczoruk, która stwierdziła, że wypowiedzi Lizuta “nie wymagają żadnego intelektu i przypominają osobowość wujka Zdzicha i starej ciotki”. Co o tym myślicie? Czy Lizut ma rację? Zagłosujcie w naszej sondzie!

 

Kuba Wojewódzki z dziewczyną Renatą Kaczoruk w Warszawie

Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk na rowerach

Kuba Wojewódzki z dziewczyną Renatą Kaczoruk jeździ na rowerze po Warszawie
Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk na rowerach
Mikołaj Lizut na Orange Warsaw Festival
Mikołaj Lizut na Orange Warsaw Festival
akpa
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Małgorzata Foremniak i Kuba Wojewódzki na zakupach
Paparazzi
Newsy
Małgorzata Foremniak i Kuba Wojewódzki na zakupach ZDJĘCIA

Jak wyglądają na co dzień?

Mikołaj Lizut w czarnej kurtce, Anja Rubik w koszuli w kratkę, Lucyna Szymańska za kierownicą
ONs/Instagram
Newsy
Sądziłam, że Pan Lizut, który ładnego "ryja" nie ma, posiada chociaż inteligencję! Agentka Anji Rubik odpowiada

Czy aby być modelką trzeba mieć ładny "ryj" i zgrabną d...? Tak twierdzi Mikołaj Lizut . W programie "Na językach" dziennikarz skrytykował zawód, jakim jest modeling. Co powiedział? Mikołaj Lizut krytykuje modelki Podobno Polska słynie z talentów w modelingu. A jaka to ciężka praca! Trzeba pamiętać: najpierw lewa noga, potem prawa, potem która? Lewa? - szydził Lizut w programie. Te waciki z wodą trzeba jeść. Społeczna premia za wykonywanie tego zawodu jest niewspółmierna. Mówi się, że modelka ma mieć talent. Jaki, k..., talent? Ma mieć ładnego ryja i zgrabną dupę. To jest jakieś pieprzenie bez sensu. Osobowość trzeba mieć, jaką, k..., osobowość? Że to lata pracy, żeby osiągnąć coś tam. Wystarczy mieć ładnego ryja! - dodał. Świat modelingu się oburzył. Nam całą sprawę skomentowała menedżerka Anij Rubik i właścicielka agencji modelek D'Vision, wysyłającej modelki do pracy na całym świecie - Lucyna Szymańska. Pan Lizut może mieć swoje zdanie na temat modelek, odbiegające mocno od prawdy, ale wydawało mi się, że jako dziennikarz używa słów na wyższym poziomie… Jego wypowiedź jest żenująca , obrażająca dziewczyny pracujące w tym zawodzie, ale również nas, którzy ten biznes znają i w nim pracują. Chyba nie ma świadomości na czym ten zawód polega. Nie twierdzę, że wszystkie modelki mają wysokie IQ , ale sama ładna buzia i zgrabna pupa nie wystarczą, żeby osiągnąć sukces. Wiele z tych dziewczyn w bardzo młodym wieku, nie przerywając szkoły, robi karierę, pracując i zarabiając często na utrzymanie całej rodziny oraz na swoją edukację. Wiele z nich ma świetne wyniki w szkole.   Sądziłam, że Pan Lizut, który ładnego "ryja" nie ma (nie wiem nic o atrakcyjności bądź jej braku dotyczącej innej części ciała), posiada chociaż inteligencję, która mu podpowie, że nie obraża...

Agnieszka Szulim i Karolina Korwin Piotrowska o modelkach
TV-Show
Agnieszka Szulim o modelkach: "Niespecjalnie trzeba coś umieć". Co na to Karolina Korwin Piotrowska?

Agnieszka Szulim w ostatnim odcinku "Na językach" poparła zdanie Mikołaja Lizuta w sprawie modelek. Dziennikarz muzyczny tydzień temu zaznaczył, że w tym zawodzie wystarczy mieć tylko "ładny ryj". Jego wypowiedź wywołała burzę. Został ostro skrytykowany m.in. przez menadżerkę Anji Rubik. Agnieszka Szulim popiera Mikołaja Lizuta Temat modelek i wypowiedzi Lizuta wciąż wzbudza duże zainteresowanie. Agnieszka Szulim w "Na językach" poprała dziennikarza. Gwiazda TVN uważa, że modelki muszą mieć tylko predyspozycje fizyczne. Talent wcale nie jest im potrzebny: Ok, mogło zaboleć słownictwo, zwłaszcza ten "ryj". Nie rozumiem jednak jednego. Jakie umiejętności trzeba mieć? Tylko predyspozycje fizyczne! Trzeba umieć chodzić i umieć pozować. Jakie inne? Nie rozumiem trochę tej afery. Jest to jeden z nielicznych zawodów, w którym niespecjalnie trzeba coś potrafić. Jest to bardzo ciężka fizyczna praca - mówiła Agnieszka Z Szulim nie zgodziła się Karolina Korwin Piotrowska. W "Magu towarzyskim" gościła już przecież m.in. Joannę Krupę czy Anję Rubik . Uważa je za inteligentne dziewczyny: Trochę się nie zgadzam, bo jeśli masz do sprzedania jakieś ubranie, musisz wiedzieć, jak to zrobić swoim ciałem, swoim wyrazem oczu, to jest zawód, w którym najlepsze dziewczyny, które są na topie, nie są durne - ocenia dziennikarka Kto ma rację w tym sporze?   Agnieszka Szulim zgadza się z Mikołajem Lizutem Karolina Korwin Piotrowska uważa, że modelki nie są głupie  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner