Polskie gwiazdy, które po raz pierwszy świętują Dzień Matki

Baby boom w polskim show-biznesie trwa w najlepsze! Niedawno okazało się, że niedługo matkami zostaną między innymi Joanna Jarmołowicz czy też Natalia Klimas. Niektóre z ich koleżanek z branży już teraz mogą cieszyć się urokami macierzyństwa. 26 maja dla wielu z nich będzie wyjątkowy, ponieważ pierwszy raz spędzą go w całkiem nowej roli. Izabela Janachowska, Kasia Tusk, Olga Kalicka - dla kogo tegoroczny Dzień Matki będzie miał całkiem inne znaczenie? Dowiecie się tego z naszej galerii! 

1/7
Kasia Tusk z córeczką na spacerze
Instagram

Które gwiazdy po raz pierwszy świętują Dzień Matki?

Dla Kasi Tusk 26 maja będzie wyjątkowym dniem. Po raz pierwszy to ona będzie bowiem obdarowywana prezentami. Jej pierwsze dziecko przyszło na świat na początku 2019 roku. Choć córka byłego premiera przez bardzo długi czas ukrywała, że jest w ciąży, teraz nie chce już chować się ze swoim szczęściem. Ta maleńka dziewczynka stała się dla niej i dla jej męża całym światem! 

Zobacz także: Kasia Tusk pierwszy raz pokazała brzuch po ciąży! Fanki są w szoku: "Ty nie byłaś w ciąży"

2/7
Joanna Kulig smutna
EastNews

Dzień Matki nabrał nowego znaczenia również dla Joanny Kulig. Zeszły rok był dla niej wyjątkowo owocny nie tylko w sensie zawodowym, ale również prywatnym. Film "Zimna wojna", w którym zagrała jedną z głównych ról, zdobył uznanie widzów na całym świecie. Był nawet nominowany do Oscara w aż trzech kategoriach! Joanna Kulig ogłosiła również, że spodziewa się dziecka. Na początku 2019 roku spełniło się jej marzenie. Na świecie pojawił się zdrowy i piękny chłopak. Joanna Kulig pęka z dumy i odkrywa uroki macierzyństwa. 

3/7
Chrzciny Rysia, syna Małgosia i Pawła z Rolnik Szuka Żony

Małgorzata i Paweł Borysewiczowie to kolejna para, która poznała się dzięki programowi "Rolnik szuka żony". Nie dość, że zdążyli już wziąć ślub, to jeszcze od kilku miesięcy są dumnymi rodzicami Rysia. Niedawno odbyły się chrzciny chłopca. Teraz z kolei rodzina po raz pierwszy będzie świętowała Dzień Matki. Życzymy wszystkiego, co najlepsze! 

4/7
Olga Kalicka zdradziła imię dziecka
Instagram

Olga Kalicka przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko na początku stycznia 2019 roku. Aktorka, mimo młodego wieku, świetnie odnajduje się w roli mamy. Olga chętnie chwali się na Instagramie zdjęciami, na których można podpatrzeć, jak spędza czas ze swoim synkiem. Z pewnością 26 maja będzie dla niej magicznym dniem! 

5/7
Anna Starmach z dzieckiem
Instagram

26 maja to wyjątkowa data również dla Anny Starmach. Jurorka programu "MasterChef Junior" została mamą w listopadzie 2018 roku. Na świecie pojawiła się jej córeczka, która dostała na imię Jagienka. Choć ostatnio Anna Starmach narzekała, że dziewczynka daje jej popalić i jurorka nie może się wyspać, to z pewnością nie zamieniłaby tego czasu na nic innego. 

6/7
Marina kibicuje Wojtkowi Szczęsnemu z synem Liamem
Instagram

Marina również po raz pierwszy będzie świętowała Dzień Matki w wyjątkowy sposób. W czerwcu 2018 roku na świecie pojawił się bowiem jej synek, Liam, który stał się ich całym światem. Wojtek Szczęsny może być dumny z takiej rodzinki!

7/7
Izabela Janachowska z kołyską
Instagram

Do grona szczęśliwych matek dołączyła niedawno Izabela Janachowska. Prezenterka telewizyjna z dumą zaprezentowała na Instagramie swojego synka. Izabela Janachowska i jej mąż stracili głowę dla chłopca. Widać, że są bardzo szczęśliwi, a Dzień Matki z pewnością minie im w atmosferze miłości i radości.