Kinga Duda, wizyta w Białym Domu i USA
East News
Newsy

Kto zapłacił za wyjazd Kingi Dudy do USA? Jest odpowiedź prezydenta

Kto zapłacił za wyjazd Kingi Dudy do USA? Jest odpowiedź prezydenta

Wizyta prezydenta Andrzeja Dudy w Stanach Zjednoczonych to z pewnością wydarzenie dużej wagi. Po pierwsze ze względu na szczebel wizyty - polska pierwsza para została przyjęta przez prezydenta Donalda Trumpa z małżonką nie tylko na oficjalnych rozmowach, ale też wydano przyjęcie na cześć polskich gości. Po drugie - same jej efekty. Prezydenci podpisali bowiem umowę, na mocy której USA zwiększą liczbę stacjonujących w Polsce amerykańskich żołnierzy, a nasz kraj kupi nowoczesne samoloty bojowe.

Prezydent Andrzej Duda miał najwyraźniej ochotę, by w tej ważnej dla niego chwili była przy nim nie tylko żona. Stąd też w Białym Domu fotoreporterzy wypatrzyli również córkę prezydenta, Kingę. Nic dziwnego, dziewczyna wyglądała bardzo elegancko i zdaniem części obserwatorów przyćmiła inne panie

Zobacz także: Agata Duda błysnęła w Białym Domu! Amerykanom musiała kogoś bardzo przypominać. Specjalnie?

Jednak wizyta prezydenckiej córki wywołała również pytania. Kto zapłacił za jej podróż do USA. To, że prezydent i pierwsza dama podróżują na koszt podatnika to sprawa oczywista, ale czy tak samo było w przypadku córki. Pytanie takie skierował do prezydenta jeden z użytkowników Twittera. A prezydent Duda... odpowiedział!

 

A może przy podróżach tej rangi córka prezydenta, jako najbliższa rodzina, też powinna lecieć na koszt budżetu? Jak myślicie?

Kinga Duda w Białym Domu

Kinga Duda w Białym Domu
East News

Wizyta polskiego prezydenta miała dużą rangę:

Agata Duda i Andrzej Duda
EastNews

Meghan Markle w czerwonym płaszczu z księciem Harrym
East News
Newsy
Trump powiedział o Meghan, że jest "wredna". Co na to Harry? Zobacz!
Trump powiedział o Meghan, że jest "wredna". Co na to Harry? Zobacz!

Donald Trump ze swoją żoną Melanią i córką Ivanką przylecieli w poniedziałek z oficjalną wizytą do Wielkiej Brytanii. Spotkali się z królową, rodziną królewską i politykami, a także wzięli udział w bankiecie. Jednak stosunki między prezydentem USA a księciem Harrym były dosyć nietypowe. Książę Harry cały czas starał się unikać zagranicznych gości i pozostawał w tle. Nic w tym dziwnego, w końcu Trump w wywiadzie dla „The Sun” nazwał Meghan „wredną". Zobaczcie, jak na to zareagował książę? Zobacz także :  "Była dla mnie wredna" Donald Trump wyznał, co naprawdę sądzi o Meghan Markle!

Fleszstyle
Melania Trump zachwyca w sukni w cenie... dobrego samochodu! Co to za marka?
Melania Trump zachwyca w sukni w cenie... dobrego samochodu! Co to za marka?

Melania Trump uchodzi za jedną z najlepiej ubranych kobiet, a jej suknie to najczęściej projekty największych domów mody. W końcu żona Donalda Trumpa może pozwolić sobie na wydanie każdej kwoty na kreację, nawet jeśli ta suma szokuje! Tak było tym razem... Obecnie para prezydencka przebywa z oficjalną wizytą w Wielkiej Brytanii, gdzie spotyka się z Elżbietą II i całą rodziną królewską, a to zobowiązuje do zachowania odpowiedniej etykiety i ubioru. Z tym Melania nie ma problemu. Tylko spójrzcie! Zobacz także :  Melania Trump mogła zginąć w katastrofie samolotowej! Pierwsza dama przeżyła chwile grozy

Kinga Duda w białym płaszczu
East News
Newsy
TYLKO U NAS! Kinga Duda wyprowadza się z Polski! Wiemy, gdzie zamieszka! Co na to prezydent?
Kinga Duda zdecydowała się wyjechać i zamieszkać na jakiś czas w USA. Czy ten krok zaszkodzi jej tacie, Andrzejowi Dudzie?

Kinga Duda zaszkodzi swojemu tacie, Andrzejowi Dudzie? W połowie czerwca pan prezydent wraz z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą byli z oficjalną wizytą w USA. Ale największe emocje wzbudziła w Białym Domu obecność ich córki , Kingi Dudy. 24-latce zarzucono, że poleciała tam za pieniądze podatników, co szybko sprostował jej tata . Kinga przebywała tam na własny koszt, a jej wizyta w Stanach wcale nie była przypadkowa. Dlaczego? Jak donowi "Party", podobno Kinga Duda wkrótce rozpocznie tam nowe studia i podejmie pracę, a to oznacza, że Ameryka stanie się jej domem na kilka lat. Czy opuszczając kraj zaszkodzi swojemu tacie? Kinga Duda przeprowadza się z Polski do USA Kinga Duda przez ostatnich kilka lat skupiała się na swojej edukacji. Skończyła z wyróżnieniem prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Prezydentówna ukończyła tez liczne kursy z zakresu prawa i odbyła praktyki w wielu kancelariach. Gdy obroniła pracę magisterską, dumny tata złożył jej oficjalne gratulacje na swoim profilu na Instagramie. Teraz Kinga zdecydowała, że chce się kształcić dalej w USA. Czy ten krok zaszkodzi Andrzejowi Dudzie ? Eksperci nie mają wątpliwości!  Podczas kampanii prezydenckiej oboje deklarowali, że Polska potrzebuje wszechstronnie wykształconych ludzi i pani Kinga to założenie konsekwentnie realizuje. Zdolna i ambitna córka jest powodem do dumy każdego rodzica, więc taki krok tylko wzmocni ich wizerunek. Poza tym w USA będzie mogła pracować anonimowo na własne nazwisko, bez łatki "córki prezydenta" – powiedział "Party" dr Sergiusz Trzeciak, specjalista do spraw marketingu politycznego i komunikacji strategicznej. Więcej o Kindze Dudzie przeczytasz w nowym "Party". Kinga Duda wkrótce wyjedzie do USA.

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner