Agata Duda i Andrzej Duda
EastNews

Agata Kornhauser-Duda przebywa obecnie w USA. Pierwsza Dama towarzyszy swojemu mężowi, Andrzejowi Dudzie, który udał się z wizytą do Stanów Zjednoczony, aby porozmawiać z Donaldem Trumpem o zwiększeniu obecności wojsk amerykańskich w Polsce. Była nauczycielka na spotkaniu z głową państwa Ameryki i jego żoną zachwyciła swoją stylizacją. Czy Agata Duda wyglądała lepiej od Melanii Trump? Tylko zobaczcie, co na siebie założyła. 

1/3
Agata Duda i Andrzej Duda
EastNews

Agata Duda na spotkanie z prezydentem USA i jego żoną założyła asymetryczną czarno-białą sukienkę za kolano. Do kreacji na długi rękaw dobrała pasek, który świetnie podkreślał jej sylwetkę. Sukienkę Pierwszej Damy zaprojektowała Dorota Goldpoint. Czy Agata Duda wyglądała lepiej od Melanii Trump? Tylko spójrzcie na kolejne zdjęcie! 

2/3
Agata Duda i Melania Trump
EastNews

Melania Trump postawiła na luźny garnitur w kolorze pudrowego różu. Żona Donalda Trumpa jak zawsze prezentowała się bardzo elegancko, jednak w porównaniu do sukienki Agaty Dudy jej stylizacja była bardzo spokojna. Melania nie zrezygnowała również z ostrego makijażu, który bardzo uwielbia. Czy nie dodała sobie nim kilka lat? Pozostawiamy to do Waszej decyzji!

3/3
Agata Duda jak Underwood
EastNews/houseofcards

Agata Duda wyglądała bardzo elegancko, jednak wielu Amerykanów mogło odnieść wrażenie, że już podobną Pierwszą Damę widzieli. Internauci od lat porównują żonę prezydenta do Claire Underwood z "House of Cards". Czy mają rację?

 

Więcej na temat Melania Trump Agata Duda