Taniec z gwiazdami finał
Instagram
Newsy

Kto wygrał jubileuszową edycję "Tańca z gwiazdami"?! To był finał marzeń

Kto wygrał jubileuszową edycję "Tańca z gwiazdami"?! To był finał marzeń

To już! Wielki finał 10., jubileuszowej edycji "Tańca z gwiazdami" w Polsacie za nami. Do tanecznej bitwy stanęli aktorka i prowadząca Barbara Kurdej-Szatan w parze z Jackiem Jeschke oraz kucharz Damian Kordas w parze z Janją Lesar.

Obie pary od początku były faworytami programu. Jednak Kryształowa Kula "Tańca z gwiazdami" oraz nagrody pieniężne - 100 tys. dla gwiazdy i 50 tys. dla tancerki - mogły trafić tylko do jednej z nich.

Zwycięzcami "Tańca z gwiazdami" zostali Damian Kordas i Janja Lesar. 

- Moje życie nigdy już nie będzie takie same, bo zmieniłeś mnie na zawsze. Kocham cię - wyznała Janja, która pierwszy raz wygrała Kryształową Kulę.

 To jak to była wyrównana walka wcześniej już zaznaczyła jurorka show:

Mnie osobiście rozpiera duma, że Polacy wybrali te dwie pary. To finał marzeń - mówiła podczas finału Iwona Pavlović.

I trudno się z nią nie zgodzić. Oglądaliście? Poniżej relacja z finałowego odcinka.

Iwona Pavlović tłumaczy dlaczego Basia Kurdej-Szatan nie wygrała "Tańca z Gwiazdami"!

Finał 10 edycji "Tańca z gwiazdami"

Na widowni finałowego odcinka znalazło się mnóstwo gwiazd. Poza uczestnikami, którzy odpadli wcześniej w tej edycji można było wypatrzyć m.in. Dawida Kwiatkowskiego, Dominikę Gwit, Tomasza Ciachorowskiego, czy zwyciężczynię jednej z poprzednich edycji - Beatę Tadlę. 

Basia Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke, finał Tańca z gwiazdami
East News

Pierwsza była rumba w wykonaniu Basi Kurdej-Szatan i Jacka Jeschke.

- Wiele Jackowi zawdzięczam. Przede wszystkim miłość… do tańca - mówiła pięknie Basia.

Piosenkę „Kto nie kochał” pięknie zaśpiewał mąż Basi, Rafał Szatan. 

- Twoja poprawność tańca jest tak oszałamiająca - zachwycała się Pavlović.

Para dostała 27 punktów, a Basia wzruszyła się słowami Jacka, który mówił do kamery, jak dużo z siebie dała.

Drugim tańcem było pasodoble w wykonaniu Damiana Kordasa i Janji Lesar, do piosenki „Cancion del Mariachi” z filmu „Desperado”. 

Janja Lesar i Damian Kordas, finał Tańca z gwiazdami
East News

Zgodnie z obietnicą przyniósł Iwonie czarną bezę swojego wyrobu.

- Duża to przyjemność chłonąć twój taniec - odwzajemniła się mu Iwona.

- Za każdym razem tańczysz lepiej - mówił Malitowski. 

Para dostała 29 punktów.

Po pierwszej rundzie okazało się, że prowadzą Basia i Jacek, którzy mieli 51 proc. głosów widzów.

Przerywnikiem byli zwycięzcy konkursu na najlepszy weselny taniec - Hania i Łukasz.

Szpak i Cleo w "Tańcu z gwiazdami"

W rundzie drugiej Basi i Jackowi pomagał były uczestnik "Tańca z gwiazdami" Michał Szpak, który zaśpiewał piosenkę "Let me dream".

Basia Kurdej-Szatan i Michał Szpak w finale
East News

Aktorka i tancerz wykonali do niej taniec współczesny. I choć Michał Malitowski miał potwem wątpliwość kto tu był gwiazdą, Szpak czy tancerze, Michał rozwiał wątpliwości: - To Basia i Jacek. 

Dostali 29 punktów.

- Ten program jest dla mnie spełnieniem marzeń. To jedna z moich najwspanialszych przygód - mówiła Basia. 

 

Damianowi i Janji w drugiej rundzie towarzyszyła Cleo. Zatańczyli cha-chę do jej piosenki "Za krokiem krok".

Janja Lesar i Damian Kordas, finał Tańca z gwiazdami
East News

- Czuć było w kroku Malitowskiego - podśmiewał się w Andrzej Grabowski. 

Łącznie dostali 27 punktów.

Po drugiej rundzie sytuacja się zmieniła - 54 procent głosów widzów mieli Damian i Janja.

 

Ostatnia runda - "Showdance"

Basia i Jacek zatańczyli do "Dumki na dwa serca" w wersji specjalnej.

Basia Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke, finał Tańca z gwiazdami
East News

Były namiętne sceny i bitwa Jacka z Wojtkiem Jeschke.

- Jest świetnym trenerem ale i świetnym przyjacielem. Będzie mi bardzo brakowało tej radości i podejścia do życia jakie ma Jacek - mówiła łykając łzy Basia. - Jesteś taki super gość, strasznie cię lubię.

- Twój udział w tym programie to nie ogniem i mieczem, ale duszą i sercem - skwitowała Iwona Pavlović, nawiązując do filmu, z którego pochodziła piosenka.

Łącznie dostali 30 puntów.

- Jestem dumny, że mogłem z tobą tańczyć - mówił Jacek.

W "Showdance" Damian Kordas i Janja Lesar zatańczyli "Nie opuszczaj mnie" z repertuaru m.in. Michała Bajora w wplecionymi motywami "Zatańcz ze mną" Edyty Bartosiewicz.

- Ja bym niczego nie zamieniła za ten czas - mówiła wzruszona Janja. - A Tobie czego będzie najbardziej brakowało - pytała?

- Ciebie - krótko odpowiedział Damian.

Janja Lesar i Damian Kordas, finał Tańca z gwiazdami
East News

Taniec zakończyli ze łzami. Mocno przytuleni.

- Byłem bardzo szczęśliwy patrząc na was przez te wszystkie odcinki - mówił wzruszony Grabowski.

- Mi bije szybciej serce. Nawet jak mówię, to mi się głos trzęsie - wtórowała mu Pavlović.

Oni również dostali najwyższe oceny. Przy czym Andrzej Grabowski nawet wstał.

Anna Karwan wystąpi w nowym "Tańcu z gwiazdami"

Przed zakończeniem głosowania zobaczyliśmy ostatni wspólny występ wszystkich par, które odpadły wcześniej z tej edycji. Towarzyszyła im wokalnie Anna Karwan, a efektownej czerwonej sukni. Przy okazji okazało się, że zobaczymy ją w kolejnej, 11. edycji "Tańca z gwiazdami", już na wiosnę 2020 roku. 

Agnieszka Kaczorowska na planie Tańca z Gwiazdami
East News
Newsy
Agnieszka Kaczorowska już wie kto wygra 10. edycję "Tańca z Gwiazdami"? Posłuchajcie, co nam zdradziła!
Agnieszka Kaczorowska już wie, kto w dziesiątej edycji "Tańca z Gwiazdami" otrzyma Kryształową Kulę? Wielki finał jubileuszowej odsłony tanecznego show Polsatu zbliża się naprawdę wielkimi krokami.

Agnieszka Kaczorowska już wie, kto w dziesiątej edycji "Tańca z Gwiazdami" otrzyma Kryształową Kulę? Wielki finał jubileuszowej odsłony tanecznego show Polsatu zbliża się naprawdę wielkimi krokami. Już w najbliższy piatek, 22 listopada, dowiemy się, kto wygra "Taniec z Gwiazdami". W finale będą walczyć ze sobą dwie pary: Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke oraz Damian Kordas i Janja Lesar. Kto zachwyci swoim występem i otrzyma Kryształową Kulę? Tego dowiemy się już za kilka dni... Zanim jednak zakończy się dziesiąta edycja "Tańca z Gwiazdami" posłuchajcie, co o swoich przeczuciach dotyczących zwycięskiej pary powiedziała nam Agnieszka Kaczorowska! Kto według niej wygra show Polsatu? Zobacz także:  Iwona Pavlović zatańczyła z Rafałem Maserakiem! Niesamowite show w "Tańcu z Gwiazdami" Agnieszka Kaczorowska już wie, kto wygra "TzG"?

Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke w pólfinale Tańca z Gwiazdami
East News
Newsy
Basia Kurdej-Szatan szczerze o Tańcu z Gwiazdami: "Przygotowałam sobie przemowę pożegnalną"
Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke skomentowali ostatni odcinek "Tańca z Gwiazdami". Zaledwie kilka dni temu odbył się półfinał dziesiątej edycji show Polsatu.

Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke skomentowali ostatni odcinek "Tańca z Gwiazdami". Zaledwie kilka dni temu odbył się półfinał dziesiątej edycji show Polsatu. O wejście do finału walczyli wówczas Sandra Kubicka i Wojtek Jeschke, Damian Kordas i Janja  Lesar oraz Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke. Jak już wiemy, z programem musieli pożegnać się Sandra i Wojtek, a dwie pozostałe pary już w najbliższy piątek (22 listopada) będą walczyć o Kryształową Kulę. Finaliści "Tańca z Gwiazdami" w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle zdradzili, jak się czuli tuż przed ogłoszeniem wyników głosowania widzów w półfinale. Okazuje się,  że Basia przygotowała sobie nawet pożegnanie na wypadek, gdyby miała zająć trzecie miejsce w show! Posłuchajcie, co powiedzieli Basia Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke! Zobacz także:   Barbara Kurdej-Szatan zdradziła, ile zarabia! Wiemy, na co wydaje pieniądze Basia Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke wspominają półfinałowy odcinek "TzG".  

Półfinaliści 10. edycji "Tańca z Gwiazdami"
East News
Newsy
Półfinał "Tańca z Gwiazdami" już za nami! Kto musiał pożegnać się z programem?
Ogromne emocje w półfinale Tańca z Gwiazdami! Kto pożegnał się z programem?

Półfinał dziesiątej edycji "Tańca z Gwiazdami"  już za nami! W dzisiejszym odcinku tanecznego show Polsatu wystąpiły już tylko trzy pary. O wejście do finału walczyli Damian Kordas i Janja Lesar, Sandra Kubicka i Wojtek Jeschke oraz Basia Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke. Przypominamy, że tydzień temu z "Tańca z Gwiazdami" odpadły aż dwie pary: Monika Miller i Jan Kliment oraz Magda Bereda i Kamil Kuroczko. A kto dziś pożegnał się z show?  Zobaczcie naszą relację z półfinału programu! Kto pożegna się z "Tańcem z Gwiazdami"? Tuż przed półfinałem Basia Kurdej-Szatan opublikowała w sieci zdjęcie z Sandrą Kubicką i Damianem Kordasem. Jak widać, uczestnicy "Tańca z Gwiazdami" cały czas mocno się wspierają!  W takim fajowym gronie być w półfinale @tanieczgwiazdami to czysta przyjemność :)))))))) @sandrakubicka @damiankordas - trzymam za nas wszystkich dziś !!!! Rozwalimy tę scenę !!! 💪💪💪- napisała aktorka.  Niestety, dziś jedna z gwiazd pożegnała się z programem. Kto zajął 3. miejsce w 10. edycji "Tańca z Gwiazdami", a kto będzie walczył w wielkim finale? Zobaczcie naszą relację!  Dzisiejszy odciek został podzielony na trzy rundy. W pierwszej pary wykonają taniec, za który we wcześniejszych odcinkach otrzymali najmniej punktów. W drugiej rundzie uczestnicy zatańczyli z gwiazdami z poprzednich edycji. Po dwóch tańcach dowiedzieliśmy się, która para przeszła do finału! W trzeciej rundzie dwie pary walczyły o przejście do kolejnego odcinka.  Jako pierwsi zatańczyli Sandra Kubicka i Wojciech Jeschke. Para zatańczyła pasodoble! Jak sobie poradzili? Było dobrze, było o wiele lepiej niż poprzednio. Dużo błędów dzisiaj było, ale kształty były o wiele lepsze-...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner