Michał Szpak w Tańcu z Gwiazdami 2018
Eastnews

Michał Szpak wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"! Prosi fanów o wsparcie

Michał Szpak w Tańcu z Gwiazdami 2018
Eastnews

Na ten dzień fani tanecznego programu czekali długo. Już w najbliższy piątek, 22 listopada zobaczymy finał "Tańca z Gwiazdami"!

Ostatnio z show pożegnała się Sandra Kubicka, a to oznacza, że o Kryształową Kulę powalczą Basia Kurdej-Szatan i Damian Kordas. W finale z pewnością nie zabraknie emocji, tym bardziej, że Michał Szpak zdradził, że pojawi się na parkiecie! Czy wokalista zatańczy z piękną aktorką? Wiemy, co będzie się działo!

Michał Szpak wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"

Michał Szpak przygodę z "Tańcem z Gwiazdami" ma już dawno za sobą. Wokalista swoich sił w tanecznym show próbował jesienią 2011 roku. Jego partnerką w 13. edycji programu (ostatniej na TVN-ie) była Paulina Biernat. Para zaszła bardzo daleko, jednak nie stanęła na podium. Zajęła 5. miejsce na 14. tańczących par. 

Już w piątek, 22 listopada poznamy zwycięzcę jubileuszowej edycji "Tańca z Gwiazdami". W finale wystąpią Basia Kurdej-Szatan z tancerzem Jackiem Jeschke oraz Damian Kordas z Janją Lesar. Okazuje się, że w show nie zabraknie też Michała Szpaka. Czy wokalista znów zatańczy? 

W ten piątek zobaczycie mnie w "Tańcu z gwiazdami" po wielu latach! Stanę na scenie, na jednej scenie z Basią Kurdej-Szatan i Jackiem Jeschke. Będą tańczyć do mojej piosenki "Let me dream", więc proszę Was o wsparcie - powiedział Michał na Instagramie. 

Wokalista z pewnością zaskoczy nas swoją stylizacją w programie. Mamy nadzieję, że nie przyćmi tym występujących Basię i Jacka. Którego występu bardziej nie możecie się doczekać? 

Michał Szpak zatańczył w "Tańcu z Gwiazdami".

Michał Szpak w Tańcu z Gwiazdami
Eastnews

Zajął 5. miejsce. 

Michał Szpak w Tańcu z Gwiazdami
Eastnews

 

Przeładuj

Felek z "Gogglebox" zdradza kulisy show. Dlaczego duża część programu musi być wycięta?

zobacz 00:59