Finał Tańca z Gwiazdami
Akpa

W piątek wielki finał "TzG" z Wyszkoni i Sienkiewicz. Gwiazdy wytypowały faworytkę

Finał Tańca z Gwiazdami
Akpa

Rywalizacja w drugiej edycji Tańca z Gwiazdami realizowanej przez Polsat dobiega końca. W ostatni piątek odbył się emocjonujący odcinek półfinałowy, który wzbudził ogromne zainteresowanie telewidzów, o czym świadczy imponujący wynik oglądalności. Przypomnijmy: Sukces "Tańca z gwiazdami". Rekordowa oglądalność półfinałowego odcinka

Internauci typują już, kto ma większe na zwycięstwo - Agnieszka Sienkiewicz czy Anna Wyszkoni. A jak ich szanse widzą koledzy i koleżanki z programu? Wśród gwiazd i tancerzy na ogromne wsparcie może liczyć Sienkiewicz, która zdaje się być ich faworytką. Agnieszka cieszy się szczególną popularnością wśród męskiej części ekipy, co chyba nikogo nie dziwi.
 

Marcin Miller: Wygra Agnieszka Sienkiewicz. Tak zadecydują widzowie.

Janek Mela: Agnieszka. Jest naturalna, energetyczna i szalona zarazem. Ta mieszaka zjedna jej ludzi.

Agnieszka Kaczorowska: Myślę, że Agnieszka Sienkiewicz. Ona jest się w stanie w tańcu zatracić, to nie tylko technika. Ale ma też luz i radość, którą daje taniec i potrafi to przekazać.

Rafał Maślak: Ania tańczy technicznie, a Agnieszka wyraża emocje, więc widzowie będą mieli trudny wybór. To jednak Agnieszka gra w serialach i to jej wielki atut w głosowaniu widzów.

Magda Soszyńska: Nie wiem kto wygra, ale ja jestem za Agnieszką, bo jest mi bliższa przez jakieś nieuporządkowanie i szaleństwo, podobnie jak Stefano.


Wyszkoni również ma swoich kibiców i nie da się ukryć, że od początku programu jest zawsze wysoko oceniana.
 

Honorata Skarbek: Wygra Ania Wyszkoni, tak bym przynajmniej chciała. W takiej sytuacji górę bierze muzyczna solidarność.

Artur Dziurman: Ania Wyszkoni, bo od początku tańczy najlepiej.

Marcelina Zawadzka: Z Anią i Agnieszką bardzo się zżyłam i trudno mi wskazać komu bardziej kibicuję

Rafał Maserak: Trzymam kciuki za obie pary, bo z obiema rywalizowaliśmy niemal do końca, choć fajnie byłoby gdyby wygrał Janek Kliment z Anią Wyszkoni, bo on jeszcze nigdy nie wygrał "Tańca z Gwiazdami".


A wy komu będziecie kibicować w najbliższy piątek?

Zobacz: Tak gwiazdy "TzG" wyglądają tuż po przebudzeniu. Postawiły na naturalność

 

Galeria zdjęć z półfinału Tańca z Gwiazdami:

Przeładuj

Tomson i Baron w szoku! Występ uczestników "The Voice of Poland" mocno zaskoczył jurorów!

zobacz 01:11