Misiek Koterski odpadł z Tańca z Gwiazdami
Polsat

Z OSTATNIEJ CHWILI: Misiek Koterski odpadł z "TzG"! Odcinek wygrali...

Misiek Koterski odpadł z Tańca z Gwiazdami
Polsat

Za nami kolejny odcinek Tańca z Gwiazdami - w dzisiejszej odsłonie do rywalizacji stanęło osiem par, a producenci przygotowali kilka dodatkowych atrakcji. Jedną z nich była rywalizacja dwóch drużyn pod przewodnictwem odpowiednio Ani Wyszkoni i Agnieszki Sienkiewicz, które zmierzyły się w żywiołowym tańcu na zakończenie odcinka.

Zobacz: Rewolucja w "Tańcu z Gwiazdami"! Zobaczymy zupełnie nowe pary

Nie da się ukryć, że poziom programu jest coraz wyższy, a uczestnicy coraz kreatywniej podchodzą do swoich występów. Sporą niespodzianką był Krzysztof Ibisz w roli księdza podczas tańca Mateusza Banasiuka, który z partnerką zainscenizował na parkiecie ślub. Humoru nie brakowało także przy stole jurorskim - ci bowiem zamienili się miejscami, a Iwona Pavlović i Beata Tyszkiewicz przy ocenianiu występu Miśka Koterskiego udawały się wzajemnie, co poskutkowało niską ocenę od pani Beaty i żywiołową 10-tką od Iwony.

Najwięcej punktów za swój taniec (po doliczeniu punktacji za taniec grupowy) otrzymali Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino. Jeśli chodzi o pojedynek drużyn to zwycięską ręką wyszła ekipa pod wodzą Sienkiewicz, która pokonała drużynę Wyszkoni 36 do 35 w punktacji jurorów.

Z programem pożegnał się Misiek Koterski.

Komu kibicowaliście?

Zobacz: Honey mocno schudła po "TzG". Pochwaliła się imponującą talią

Galeria zdjęć z Tańca z Gwiazdami:

Więcej na temat Taniec z Gwiazdami
Przeładuj

Gorąca bitwa Patryka i Karola w "The Voice of Poland"! Jurorzy nie wytrzymali...

zobacz 01:48