Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Artur Dziurman odpadł z Tańca z Gwiazdami
Polsat
Newsy

Z OSTATNIEJ CHWILI: Dziurman odpadł z "TzG"! Odcinek wygrała...

Zaskoczeni?

Za nami trzeci odcinek Tańca z Gwiazdami. Tym razem wszystkie pary musiały zmierzyć się z tańcami latynoskimi, co dla niektórych było nie lada wyzwaniem. Sam program rozpoczął się od wpadki technicznej, która uniemożliwiła widzom zobaczenie otwierającego tańca-niespodzianki. Przypomnijmy: Ups... Trzeci odcinek "TzG" rozpoczął się od awarii. Zepsuło to niespodziankę

Wielką niespodziankę jurorom i widzom sprawiła Marcelina Zawadzka, która zatańczyła z Rafałem Maserakiem ognistą rumbę i zdobyła aż 39 punktów. Po piętach deptali im Ania Wyszkoni i Jan Kliment, których sędziowie ocenili na 38 punktów. Najsłabiej poradził sobie Misiek Koterski, który wprawdzie nadrabiał poczuciem humoru, ale jego wysiłki przyniosły tylko 24 punkty. Ostatecznie z programem pożegnał się Artur Dziurman.

Zgadzacie się z wynikiem?

Zobacz: Wierzbicka pierwszy raz o porażce w "TzG". Nagrała wideo z apelem


Zdjęcia z trzeciego odcinka Tańca z Gwiazdami:

Wyniki drugiego odcinka Tańca z Gwiazdami
Polsat
Newsy
Drugi odcinek "TzG" za nami. Z programem pożegnał się...
Zaskakująca decyzja telewidzów

Premierowy odcinek "Tańca z Gwiazdami" w Polsacie postawił wysoką poprzeczkę - oglądało go blisko 4 miliony osób, nie zabrakło również wielkich emocji i niespodziewanych rozstrzygnięć. Telewidzowie również pokazali, kogo darzą największą sympatią. Przypomnijmy: Siwiec, Zając czy Moro? Która dostała najwięcej głosów od widzów w "TzG"? W dzisiejszej odsłonie programu do rywalizacji stanęli znani panowie: Piotr Gruszka , Jacek Rozenek , Dawid Kwiatkowski , Jacek Lenartowicz , Antek Królikowski oraz Rafał Brzozowski , który oprócz tańca zaprezentował również swoje możliwości wokalne. Gwiazdorzy zaprezentowali się w walcu angielskim i cha-chy. Zobacz: Ups... Wpadka podczas ogłaszania wyników w pierwszym odcinku "TzG" Drugi odcinek rozpoczął się od występu zagranicznej gwiazdy, Kim Cesariona , który ze wsparciem grupy Volt dał na wstępie niezłe show. Potem zaczęły się prawdziwe emocje, a jurorzy wytykali każdy, nawet najmniejszy błąd. Po pierwszych tańcach punktacja przedstawiała się następująco: Piotr Gruszka - 25 punktów , Rafał Brzozowski - 28 punktów , Antek Królikowski - 22 punkty , Jacek Lenartowicz - 20 punktów , Dawid Kwiatkowski - 35 punktów , Jacek Rozenek - 34 punkty . Los Natalii Siwiec z poprzedniego odcinka podzielił dzisiaj Antek Królikowski , który zapomniał kroków, a w trakcie występu jego partnerka, Kamila Kajak , próbowała szeptać mu do ucha, jak mają dalej tańczyć.   Drodzy państwo, ubawiłam się niesamowicie, bo tak poza rytmem to jeszcze nikt nie tańczył - skomentowała Iwona Pavlović . Panie z kolei zaprezentowały się w grupowym tańcu i odtańczyły żywiołowo salsę. Prym wiodła Aneta Zając , dzisiaj w wyjątkowo seksownym wydaniu i wspomniana już Siwiec, która radziła sobie tym razem zdecydowanie lepiej niż przed tygodniem. Werdykt telewidzów był ciężki do...

Norbi odpadł z TzG
ONS
TV-Show
Z OSTATNIEJ CHWILI: Z "Tańca z gwiazdami" odpadł Norbi! Kto okazał się najlepszy?
Jak zawsze nie zabrakło emocji

Za nami trzeci odcinek "Tańca z Gwiazdami" . Jak zawsze nie brakowało emocji, a wszystkie pary dały z siebie wszystko. Po intensywnych treningach pod okiem trenerów dało się zauważyć postępy w technice i ruchach uczestników show. Jak to zazwyczaj bywa jedni poradzili sobie lepiej, inni nieco gorzej, o czym się już przekonaliśmy w poprzednich dwóch odcinkach. Przypomnijmy: Marcin Najman odpadł z "Tańca z Gwiazdami". Kto okazał się najlepszy? Dzisiejszy odcinek rozpoczął się od tańca Anny Głogowskiej i towarzyszącej jej grupy tanecznej. Później zatańczyło się 10 par, które zaprezentowały sceny filmowe opowiedziane językiem tańca. Oto tabela ocen: Julia Pogrebińska i Rafał Maserak -  39 punktów Tatiana Okupnik i Tomasz Barański - 37 punktów Sylwia Juszczak  i Kamil Kuroczko - 31 punktów Ada Fijał i Krzysztof Hulboj - 30 punktów Grzegorz Łapanowski i Walerija Żurawlewa - 30 punktów Łukasz Garlicki i Magda Soszyńska Michno -  29 punktów Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska - 27 punktów Kamila Szczawińska i Robert Kochanek - 27 punktów Ewa Kasprzyk i Jan Kliment - 25 punktów Norbi i Nina Tyrka - 20 punktów Po zsumowaniu głosów jury i publiczności z programem musieli pożegnać się Norbi i Nina Tyrka! Zobacz:  Dramat Tomka Barańskiego. Tabloid odkrył prawdę o jego ciężkiej chorobie Wszystkie pary "Tańca z Gwiazdami":

Rafał Brzozowski odpadł z Tańca z Gwiazdami
ONS
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Brzozowski i Janachowska odpadli z "Tańca z gwiazdami"
Kto dostał najwięcej głosów od widzów?

" Taniec z Gwiazdami " to to bezdyskusyjny hit tej wiosny. Każdy odcinek show gromadzi coraz miliony widzów, którzy z zaciekawieniem obserwują rywalizację gwiazd na parkiecie. Do tej pory najlepiej radziły sobie Joanna Moro i Aneta Zając , która w ostatnim odcinku jako pierwsza zdobyła maksymalny komplet punktów od jurorów.   Przypomnijmy: Aneta Zając zaskoczyła wszystkich. Pavlović: Jestem zszokowana! Dzisiejszy odcinek "Tańca z Gwiazdami" również przyniósł widzom wiele emocji. Tematem przewodnim była miłość. Na początku wszystkie pary zaprezentowały się w pięknym walcu. Jako pierwszy indywidualnie  fokstrota zatańczył Dawid Kwiatkowski . Gwiazdor wypadł bardzo dobrze, zdobywając wysokie noty od jurorów. Ogniste tango zatańczyli  Aneta Zając i Piotr Gruszka , zmysłową rumbą zachwycił wszystkich Jacek Rozenek. Kaludia Halejcio zaprezentowała zmysłowego walca . Rafał Brzozowski zatańczył cha chę , zaś Joanna Moro pasodoble. Gwiazdą muzyczną wieczoru była zaś Alicja Węgorzewska .  Zobacz: Miał być wielki sukces, a Malitowski wszystko zepsuł. Moro zaliczyła wpadkę w "TzG" Punktacja jury: Jacek i Magda: 37 pkt. Joanna i Rafał: 37 pkt. Dawid i Janja: 36 pkt. Klaudia i Tomasz: 32 pkt. Aneta i Stefano: 27 pkt. Piotr i Nina: 25 pkt. Rafał i Iza: 24 pkt. Z programem, po zsumowaniu punktów jurorów i esemesów od widzów, musiał pożegnać się Rafał Brzozowski . Słuszny werdykt? Zobacz: Rekordowa oglądalność "Tańca z Gwiazdami". Polsat pokonał wszystkich Gwiazdy w szóstym odcinku "Tańca z Gwiazdami":

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner