Bill Skarsgård Bill Skarsgård Alexander Skarsgård Gustaf Skarsgård Stellan Skarsgard jako Bill Anderson "Mamma Mia"
Bill Skarsgård
Instagram
1/10
Bill Skarsgård
Instagram

 

Kto kryje się za maską psychopatycznego klauna? Jeden z braci Skarsgårdów, których znamy już z serialu "True Blood" i "Wikingowie". Pennywisem został najmłodszy z nich!

Bill Skarsgård, lat 27 jest Szwedem. Zagrał ostatnio w głośnym filmie "To" na podstawie książki Stephena Kinga o tym samym tytule. Bill zebrał entuzjastyczne recenzje, gdyż w filmie grał przerażającego, pożerającego dzieci klauna. Ciężko uwierzyć, że pod charakteryzacją kryje się jednak przystojny i młody aktor. Jest to jego pierwsza poważniejsza rola. Wcześniej grał raczej epizody np. w serii dla nastolatek "Niezgodna" lub u boku Charlize Theron w "Atomic Blonde". Zobaczcie jak wygląda Bill, a właściwie Bill Istvan Günther Skarsgård!

Zobacz: Skandal w serialu "Wielkie kłamstewka"! Alexander Skarsgard pokazał penisa?! Trwają dyskusje czy "to" jest prawdziwe?

2/10
Bill Skarsgård
Instagram

Bill Skarsgård jako Pennywise tańczący klaun. Horror opowiada historię nastoletnich uczniów z małego miasteczka Derry, którzy próbują wyjaśnić zagadkę zaginięć dzieci, za które odpowiada przerażający klaun. 

Podoba wam się, czy jednak nie jesteście fanami jego wyłupiastych oczu? Jeżeli nie możecie zapomnieć o jego klaunowym image'u, to może spodobają wam się jego bracia! To również aktorzy i jak Bill dwumetrowe przystojniaki zobaczcie Gustafa i Alexandra na dalszych stronach galerii. 

3/10
Alexander Skarsgård
Instagram

Najstarszy brat Alexander Skarsgård ma 41 lat i 194 centymetry wzrostu. Popularność i mnóstwo zakochanych w nim fanek przyniosła mu rola wampira Erica Northmana, w serialu "Czysta Krew".  A takze w dmaskiego boksera w "Wielkie kłamstweka" hicie HBO jako mąż Nicole Kidnam.

Szwed z urodą wikinga nadal jest wolny. Nie ma ani żony, ani dzieci. Przez krótki czas spotykał się z brytyjską modelką i projektantką Alexą Chung, ale to nie trwało długo. Wyznał też kiedyś w wywiadzie, że nie dostaje dobrych ról ze względu na urodę.

4/10
Gustaf Skarsgård
Instagram

 Trzeci brat Gustaf Skarsgård ma 36 lat i 193 cm wzrostu. Jak na szweda przystało zasłynoł rolą szalonego wikinga Flokiego w serialu HBO "Wikingowie".  

5/10
Stellan Skarsgard jako Bill Anderson "Mamma Mia"

Czwartym, a może pierwszym Skarsgårdem jest ich ojciec Stellan, którego znamy i kochamy z zabawnej roli  Bill Andersona w musicalu "Mamma Mia".

6/10
Bill Skarsgård
Instagram

Dziwaczny uśmiech jaki potrafi zrobić aktor dopełnił kreacji jego kaluna z "To"

7/10
Bill Skarsgård
Instagram

Klan Skarsgårdów na czerwonym dywanie. 

8/10
Alexander Skarsgård
Mat. prasowe

Alexandra Skarsgårda można teraz oglądać w serialu HBO "Wielkie kłamstewka". Aktor gra u boku Nicole Kidman i Reese Witherspoon.

9/10
Alexander Skarsgård
Mat. prasowe

Rodzinne podobieństwo jest uderzające. Który z braci jest przystojniejszy? Zagłosuj w sądzie.

10/10
Bill Skarsgård
Instagram
Więcej na temat Alexander Skarsgard