książę William, księżna Kate Kapelusz Meghan Markle wygląda jak... Księżnej Kate, książę William i Meghan Markle książę Harry księżniczka Charlotte, księżna Kate, książę William, książę George
East News
1/5
East News

 

Kto będzie matką chrzestną trzeciego dziecka księżnej Kate i księcia Williama? Odkąd Pałac Kensington w oficjalnym oświadczeniu ogłosił, że brytyjska rodzina królewska wkrótce się powiększy, ciąża księżnej Cambrigde nie schodzi z czołówek magazynów na całym świecie. Maleństwo przyjdzie na świat w kwietniu tego roku. Trwają spekulacje na temat płci i imienia trzeciego dziecka Kate i Williama. Przyszli rodzice w żaden sposób nie komentują rewelacji mediów, które rozpisują się o tym, że na świat prawdopodobnie przyjdzie mała księżniczka.

 

Zobacz też: Ile ma wzrostu? Jak poznała Williama? Sekrety księżnej Kate... Co ty tak naprawdę o niej wiesz? QUIZ

 

Okazuje się, że przyszła mama zadecydowała już, kto zostanie matką chrzestną maleństwa. Jest to spore zaskoczenie!

 

Polecamy: KSIĘŻNA KATE PONOWNIE Z POLSKĄ TOREBKĄ ZA MNIEJ NIŻ 200 ZŁ! JAKA TO MARKA?

2/5
książę William, księżna Kate
East News

Według informacji zagranicznego tytułu "Woman's Day", księżna Kate zadecydowała, że matką chrzestną jej trzeciego dziecka zostanie Meghan Markle. Amerykańska aktorka jest zaręczona z młodszym bratem księcia Williama, księciem Harrym. Para w maju tego roku stanie na ślubnym kobiercu. Wybór Meghan Markle na matkę chrzestną małego księcia lub księżniczki zaskakuje. Pojawiały się bowiem głosy, że panie nie przypadły sobie do gustu. Teraz okazuje się, że jest wręcz przeciwnie.

3/5
Kapelusz Meghan Markle wygląda jak...
East News

Okazuje się, że księżna Kate i Meghan Makle zostały przyjaciółkami. Między żoną księcia Williama i narzeczoną księcia Harry'ego narodziła się bliska relacja.

- Nawiązały siostrzaną więź i to jej sposób na pokazanie światu jak bliskie stały się sobie w ciągu kilku miesięcy  - czytamy na łamach "Woman's Day".

4/5
Księżnej Kate, książę William i Meghan Markle książę Harry
Instagram

Czy doniesienia magazynu potwierdzą się? Dowiemy się już za kilka miesięcy!

5/5
księżniczka Charlotte, księżna Kate, książę William, książę George
ONS

Chrzest trzeciego dziecka księżnej Kate i księcia Williama zapewne odbędzie się kilka miesięcy po  kwietniowych narodzinach maleństwa. Meghan Markle z pewnością będzie już po ślubie z księciem Harrym, co uczyni z niej pełnoprawną członkinię brytyjskiej rodziny królewskiej, a niewykluczone, że również matkę chrzestną kolejnego następcy lub następczyni tronu.