East News
Smutne chwile w życiu Kate.
1/4
East News

 

Smutne wieści płyną do nas z zagranicy. Okazuje się, że bliska przyjaciółka księżnej Kate zapadła na rzadką i bardzo poważną chorobę. Księżna Mette-Marit,  żona norweskiego księcia Haakona, od dłuższego czasu nie czuła się najlepiej. Lekarze dwoili się i troili, aby ustalić, co jej dolega. Niestety, diagnoza zwaliła wszystkich z nóg. Księżna Mette-Marit zapadła na nieuleczalną chorobę! Większość osób umiera na nią w przeciągu 5 lat. Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Królowa bardziej lubi Kate? Podarowała jej coś, o co Meghan może być zazdrosna!

2/4
East News

 

Księżna Mette-Marit: na co choruje?

 

Księżna Mette-Marit od dłuższego czasu miała trudności z oddychaniem. Do tego dochodziły bóle i zawroty głowy. Żona norweskiego księcia bardzo szybko opadała z sił. Lekarzom udało się ustalić, co dolega 45-latce. Okazuje się, że księżna Mette-Marie cierpi na samoistne włóknienie płuc, które doprowadza do niedotlenienia organizmu. Niestety, rokowania nie są najlepsze. Pacjenci chorujący na tę przypadłość umierają w ciągu 5 lat...

 

Zobacz także: Niepokojące zdjęcia księżnej Kate! Wychudzona, zmęczona... Czyżby dopadła ją choroba, na którą cierpiała Diana?

3/4
East News

 

Księżna Mette-Marit oraz jej mąż utrzymują bliskie relacje z Kate i Williamem. W lutym Norweska para gościła ich u siebie w Oslo. Cała czwórka wyglądała na radosną i zadowoloną ze spotkania. Informacja o chorobie księżnej Mette-Marit musiała zwalić ich z nóg...

4/4
East News

 

Miejmy nadzieję, że chorobę uda się jakoś zatrzymać! Księżna Mette-Marit ma bowiem dla kogo żyć. 45-latka jest mamą dwójki dzieci. Trzymamy kciuki za pomyślne i owocne leczenie!

Więcej na temat Księżna Kate