Meghan Markle i książę Harry w Londynie
East News

Meghan Markle żałuje TEGO, co zrobiła na pierwszej randce z Harrym?

Meghan Markle i książę Harry w Londynie
East News

 

Nie da się ukryć, że Meghan Markle jest wielką miłością księcia Harry'ego. Młodszy syn księżnej Diany niemal od razu zakochał się w pięknej aktorce. Para poznała się przez wspólną znajomą, która uznała, że z tej mąki będzie chleb. Wygląda jednak na to, że Meghan Markle żałuje pierwszego spotkania. Dokładnie chodzi o to, jak zachowywała się podczas randki z Harrym. Co takiego zrobiła?

 

Zobacz także: 3 największe miłości księcia Harry'ego na ślubie księżniczki Eugenii. To musiało się tak skończyć! ZDJĘCIA

 

Meghan Markle wspomina pierwszą randkę z księciem Harrym

 

Na wspólne spotkanie umówiła ich Misha Nonoo, znana projektantka. Meghan i Harry spotkali się w Londynie. Jak udało się ustalić autorowi książki o Meghan Markle, przyszła żona księcia Harry'ego ma sobie sporo do zarzucenia!

 

Meghan, która w tamtym czasie promowała serial The Suits, obawiała się, że wywarła na księciu negatywne wrażenie, godząc się zbyt prędko na kolejne spotkanie. Harry natomiast był oczarowany jej pięknem i elegancją, po tym jak poznali się w restauracji Dean Street Townhouse w londyńskiej dzielnicy Soho - czytamy we fragmencie książki Andrew Mortona zamieszczonym w "Daily Mail".

 

Wygląda jednak na to, że zbyt szybkie zaangażowanie aktorki nie zraziło księcia Harry'ego. On od samego początku wiedział, że Meghan to ta jedyna. Niemal od razu zaprosił ją bowiem na wspólne wakacje w Botswanie. Para wyjechała razem mając za sobą tylko dwie randki!

 

To dopiero ekspresowe tempo!

 

POLECAMY: Jaka przyszłość czeka Meghan i Harry'ego? Ekspert od mowy ciała zdradził szczegóły ich relacji!

 

Harry od razu stracił dla niej głowę!

Meghan Markle, książę Harry
East News

 

Meghan Markle żałuje pierwszej randki z Harrym?

Meghan Markle i książę Harry pierwszy wywiad
YouTube

Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43