Meghan Markle, książę Harry
East News
Wielka Brytania w euforii!
1/4
Meghan Markle, książę Harry
East News

 

O ciąży Meghan Markle wszyscy dowiedzieli się w połowie października. To wtedy pałac wydał oficjalne oświadczenie i świat dowiedział się, że wiosną 2019 roku urodzi się kolejne royal baby. Spekulacjom na temat płci dziecka nie ma końca. Jednak zgodnie z protokołem królewskim nie zostanie ona ujawniona do dnia porodu. Są jednak pewne sygnały świadczące o tym, że księżna Sussex urodzi bliźnięta. 

 

Zobaczcie, jakie szczegóły zdradzają płeć royal baby...

 

 

 

Zobacz: „Bezwzględna aktoreczka”! Znany dziennikarz bardzo ostro o Meghan Markle!

2/4
Meghan Markle i książę Harry w Nowej Zelandii

 

Tajemnicą jest nie tylko płeć dziecka, ale także jego imię. Nie każdy wie, że musi ono spełnić kilka warunków, aby zostało zaakceptowane przez królową. Zgodnie z protokołem po porodzie najpierw musi poznać je rodzina królewska, a dopiero w drugiej kolejności zostanie publicznie ogłoszone. Do tej pory pojawiały się informację, że księżna spodziewa się dziewczynki lub chłopca. A wszystko za sprawą wyznania księcia Karola podczas jednego ze spotkań w Londynie! Wtedy zdradził, że Harry bierze pod uwagę dwa imiona: Kylie lub Shane. 

 

Co się zmieniło, że pojawiły się informacje o bliźniętach? Zobacz na następnej stronie...

3/4
Meghan Markle trzyma się za brzuch
East News

 

Okazuje się, że w zakładach bukmacherskich w Wielkiej Brytanii i Irlandii wszyscy obstawiają, że księżna spodziewa się bliźniaków. Skala zakładów jest tak duża, że zaprzestano ich przyjmowania. Kolejnym szczegółem, który  świadczy o tym, że będzie nie royal baby, ale babies jest wiek księżnej i fakt, że długo przed ślubem przygotowywała się do tej ciąży. Meghan ma 37 lat, to wiek, kiedy prawdopodobieństwo urodzenia bliźniąt jest większe niż w młodym wieku. Te wszystkie informacje świadczą o tym, że wiosną możemy zobaczyć księżną i księcia Sussex z dwójką dzieci.

 

Zobacz: Mamy nowe zdjęcia Meghan Markle! Jej brzuch jest już naprawdę duży!

4/4
East News

 

Czy księżna zdradzi rąbka tajemnicy i ujawni czy spodziewa się bliźniaków?

Więcej na temat Meghan Markle