księżna Kate, Meghan Markle
East News

Księżna Kate ma zaskakujące plany wobec Meghan Markle. Nie uwierzysz, co chce zrobić!

księżna Kate, Meghan Markle
East News

Od dłuższego już czasu mówi się o konflikcie między księżną Kate a Meghan Markle. Ponoć obie księżne nie znoszą się, a Kate wylała już morze łez przez Meghan. Z tego względu książę Harry i Meghan Markle zdecydowali się na wyprowadzkę z Pałacu, by być jak najdalej od Kate i Williama. 

W związku z napiętymi stosunkami między księżnymi nikogo nie dziwił fakt, że Kate nie zjawiła się na baby shower Meghan w Nowym Jorku. Teraz jednak pojawiły się wyjątkowo zaskakujące informacje, które mogą zmienić spojrzenie na relacje w Pałacu.

Księżna Kate ma zaskakujące plany wobec Meghan Markle

Magazyn "US Weekly" dotarł bowiem do ciekawych informacji, jakoby księżna Kate... planowała urządzić Meghan kameralne baby shower w Wielkiej Brytanii! Tego chyba nikt się nie spodziewał, bo przecież takie imprezy są sprzeczne z królewskim protokołem. Ostatnio jednak księżna Kate coraz częściej go łamie, idąc tym samym w ślady Meghan, więc może nie powinniśmy być zdziwieni, że chce urządzić imprezę dla swojej szwagierki?

Może to jest sposób księżnej Kate na naprawienie stosunków z Meghan? Warto dodać, że rodzice Kate od lat prowadzą firmę z akcesoriami imprezowymi, co z pewnością pomoże Kate w organizacji baby shower. Mamy nadzieję, że do sieci trafią zdjęcia z tego wydarzenia. Nie możemy się już doczekać!

 

Księżna Kate i Meghan Markle pogodzą się?

księżna Kate, Meghan Markle
East News

Meghan Markle niedługo zostanie mamą

Meghan Markle trzyma się za brzuszek w Nowym Jorku
East News

Zobacz także: Księżna Kate w czwartej ciąży? Po raz pierwszy zabrała głos w tej sprawie!

Więcej na temat Księżna Kate Meghan Markle
Przeładuj

Czy Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żałuje udziału w programie?

zobacz 01:04