Księżniczka Charlotte  w sukience
Instagram

Kate i Willam niedawno musieli zdecydować, jaką szkołę wybiorą dla księżniczki Charlotte. Dziewczynka skończyła już 4 lata i mogła dołączyć do grona uczniów. Książęca para zdecydowała się na tę samą szkołę, którą wybrali dla George'a czyli St Thomas's Battersea. Ostatnio księżna zdradziła, jak dziewczynka czuje się przed pójściem do szkoły. Przy okazji powiedziała też, jaki charakter ma jej córeczka!

Czy Charlotte obawia się zmiany? A może cieszy się, że w końcu pójdzie do szkoły? Zobaczcie...

Zobacz takżeKsiężna Kate opublikowała urocze zdjęcia księżniczki Charlotte z okazji jej 4. urodzin

1/4
Księżniczka Charlotte w ogrodzie
Instagram

Kate rozmawiała na temat wielkiego wydarzenia w życiu swojej córki z mamą innego dziecka i przyznała:

Księżna powiedziała, że ​​Charlotte nie może się doczekać szkoły. Była bardzo przyjazna – słowa jednej z mam cytuje magazyn „Hello”.

Okazuje się, że księżniczka Charlotte nie ma się czego obawiać, ponieważ w szkole, którą wybrali jej rodzice będzie znała nie tylko George'a, ale również kuzynkę Maud Windsor (córkę Lorda Fredericka Windrosa i Sophie Winkleman). Dziewczynki mają ze sobą świetny kontakt.

2/4
Charlotte krzyczy na George'a

Co więcej, córka Kate jest bardzo otwartą i odważną dziewczynką, dlatego księżna nie ma wątpliwości, że poradzi sobie w szkole. Ostatnio mogliśmy zobaczyć charakterek Charlotte, kiedy rozstawiała po kątach swoich braci. Jak podaje "Daily Mail" jakiś czas temu księżna Kate na urodzinach królowej powiedziała jednej z obecnych, że Charlotte potrafi był "łobuziakiem":

Jako że sama jestem matką, spytałam księżną o jej dzieci i podkreśliłam, jak bardzo wszyscy jesteśmy pod wrażeniem uroku księżniczki Charlotte. Odpowiedziała: "Tak, jest bardzo urocza, ale ma też swoją drugą, bardziej zadziorną stronę" - zdradziła kobieta "Daily Mail".

Okazuje się, że George jest przeciwieństwem siostry. Jak twierdzi Kate to "uroczy i słodki chłopiec".

3/4
Księżniczka Charlotte  w swetrze
Instagram

Być może to właśnie książę George pomoże siostrze w pierwszych dniach szkoły, co prawda zajęcia będą mieli oddzielne, ale zabawy na zewnątrz mogą się już odbywać razem!

Z całą pewnością księżna Kate opublikuje na oficjalnym koncie na Instagramie fotografię Charlotte z pierwszego dnia w szkole. Tak było kiedy dziewczynka zaczęła chodzić do żłobka w styczniu 2018 roku. Jak wiadomo Kate uwielbia fotografować i bardzo możliwe, że zdjęcia będą jej autorstwa.

4/4
księżna Kate, księżniczka Charlotte, książę William
East News

Dzieci Kate i Williama rosną bardzo szybko! Jeszcze niedawno Charlotte była małą dziewczynką, a już wkrótce zaczyna szkołę i rośnie na pewną siebie i władczą kobietę. Trudno zaprzeczyć, że staje się coraz bardziej podobna do swojej babci!