Kreacje księżnej Kate Księżna Kate opuszcza samolot Księżna Kate w Blue Mountains Księżna Kate w Australii Księżna Kate w Australii
Kreacje księżnej Kate
ONS
W każdej zachwycała
1/11
Kreacje księżnej Kate
ONS

Kilka dni temu Kate i William wybrali się w oficjalną podróż do Australii i Nowej Zelandii. Oczywiście towarzyszył im mały George, który był wielką atrakcją dla wszystkich, którzy spotkali się z parą książęcą. Podczas swojej zagranicznej wizyty małżeństwo zwiedziło najważniejsze miejsca na kontynencie oraz spotkało się z najważniejszymi postaciami tamtego regionu. Przypomnijmy: Kate i William wylądowali. Powitano ich gołymi pośladkami

Każda kolejna wizyta była świetną okazją dla księżnej do zaprezentowania się w nowej stylizacji. Kate słynie z tego, że mimo wysokiej pozycji społecznej wybiera ubrania z sieciówek, a mimo to wygląda oszałamiająco. Podobnie było i tym razem - oczywiście nie zabrakło wyszukanych kreacji od drogich projektantów, ale dostrzec też mogliśmy ubrania dostępne w regularnej sprzedaży przez internet.

Który strój księżnej zachwycił najbardziej?

Zobacz: Kate kpi z łysiny swojego męża

2/11
Księżna Kate opuszcza samolot
ONS

Opuszczając samolot Kate miała na sobie granatową marynarkę ze złotymi guzikami. Model ten dostępny jest w regularnej sprzedaży w sieci sklepów Zara. Cena to zaledwie 249 złotych.

3/11
Księżna Kate w Blue Mountains
ONS

Kate i William wybrali się również w Góry Błękitne. Księżna wybrała na tę okazję sukienkę Diane von Furstenberg, która kosztuje ok. 1500 złotych.

4/11
Księżna Kate w Australii
ONS

Żółta kreacja pochodzi z kolekcji serbskiej projektantki Roksandy Ilincic. Kosztowała ok. 950 funtów, czyli niecałe 5000 złotych.

5/11
Księżna Kate w Australii
ONS
6/11
Księżna Kate zwiedza port w Nowej Zelandii
ONS
7/11
Księżna Kate zwiedza port w Nowej Zelandii
ONS
8/11
Księżna Kate opuszcza Nową Zelandię
ONS
9/11
Księżna Kate w Hamilton
ONS
10/11
Księżna Kate w Blenheim
ONS
11/11
Księżna Kate w sukience z sieciówki
ONS

Na spotkanie z dziećmi wybrała sukienkę Tory Burch - "Paulina", którą również można zamówić przez internet. Kosztuje 435 Euro czyli około 1800 złotych.