Księżna Kate Księżna Kate z dużym brzuszkiem na mszy wielkanocnej Księżna Kate z dużym brzuszkiem na mszy wielkanocnej księżna Kate księżna Kate
Księżna Kate
East News
1/5
Księżna Kate
East News

 

Wielkimi krokami zbliża się termin porodu trzeciego dziecka księżnej Kate i księcia Williama. Według medialnych doniesień, królewski potomek ma przyjść na świat już 20 kwietnia! Nie da się ukryć, że w Wielkiej Brytanii jest to temat numer jeden i to już od kilku miesięcy. Teraz dodatkowo podgrzano atmosferę wokół porodu książęcego dziecka, ponieważ właśnie... zmieniono prawo o sukcesji tronu! Czy przy okazji właśnie ujawniono przy okazji płeć dziecka?

Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii!

 

Zobacz: Masaże i luksusowe menu - w takich warunkach księżna Kate będzie rodzić trzecie dziecko! Wiemy, ile trzeba za to zapłacić!

2/5
Księżna Kate z dużym brzuszkiem na mszy wielkanocnej
East News

 

Magazyn „Hello” informuje, że do tej pory prawo do tronu mieli mężczyźni. Oczywiście zdarzały się wyjątki, gdy władca nie miał męskiego potomka - tak jak w przypadku Jerzego VI - właśnie dlatego tron objęła jego córka Elżbieta II. 

 

Zobacz: Tak księżna Kate nazwie swoje trzecie dziecko!

3/5
Księżna Kate z dużym brzuszkiem na mszy wielkanocnej
East News

 

Teraz jednak okazuje się, że prawo o sukcesji tronu zostało zmienione i korona będzie mogła trafić do każdego potomka, bez względu na płeć. Najważniejsza będzie bowiem kolejność urodzin!

 

Zobacz: To wielkie wyróżnienie! Polska piosenkarka zaśpiewa dla Kate i Williama!

4/5
księżna Kate
East News

 

W praktyce oznacza to, że księżniczka Charlotte będzie druga w kolejce do tronu (po księciu George'u), tuż przed trzecim dzieckiem, nawet jeśli urodzi się chłopiec!

 

Zobacz: Księżna Kate dźwiga sama ciężkie zakupy tuż przed porodem?! Dwie rzeczy bardzo nam tu nie pasują!

5/5
księżna Kate
East News

 

Czyżby to oznaczało właśnie, że księżna urodzi syna, a prawo zmieniono, żeby Charlotte nie czuła się pokrzywdzona? Już niedługo się przekonamy!

 

Zobacz: Księżna Kate z wielkim brzuszkiem na wielkanocnej mszy. Widać, że poród zbliża się wielkimi krokami!

Więcej na temat Księżna Kate