Księżna Kate dźwiga sama zakupy Księżna Kate z dużym brzuszkiem na mszy wielkanocnej księżna Kate księżna Kate księżna Kate
Księżna Kate dźwiga sama zakupy
1/5
Księżna Kate dźwiga sama zakupy

Narodziny trzeciego dziecka księżnej Kate i księcia Williama coraz bliżej! Już teraz cała Wielka Brytania żyje zbliżającym się wielkimi krokami terminem porodu trzeciego Royal Baby. W szpitalu, w którym królewski potomek przyjdzie na świat, trwają oczywiście gorączkowe przygotowania i teraz na jaw wychodzą sekrety porodu księżnej Kate. Nie da się ukryć - żona księcia Williama ma zagwarantowane warunki godne członkini królewskiej rodziny. Poznajcie szczegóły na kolejnych stronach galerii!

 

Zobacz: Tak księżna Kate nazwie swoje trzecie dziecko!

2/5
Księżna Kate z dużym brzuszkiem na mszy wielkanocnej
East News

Nie jest tajemnicą, że księżna po raz trzeci będzie rodzić w szpitalu St Mary’s w Londynie. Dziennikarze „Hello” dowiedzieli się właśnie, jak dokładnie wyglądają warunki w tej placówce. Dotarli do pary, która z niej korzystała i opowiedziała o luksusach, czekających na każdą ciężarną i jej rodzinę.

 

Zobacz: To wielkie wyróżnienie! Polska piosenkarka zaśpiewa dla Kate i Williama!

3/5
księżna Kate
East News

Okazuje się, że pracownicy szpitala spełniają każdą zachciankę i życzenie ciężarnej kobiety. Nie ma żadnego problemu np. ze skorzystaniem z masażu. Ponoć każda młoda mama ma także do dyspozycji położną, która opiekuje się dzieckiem, gdy kobieta po porodzie chce odpocząć. Może nawet zabrać dziecko na noc!

 

Zobacz: Księżna Kate dźwiga sama ciężkie zakupy tuż przed porodem?! Dwie rzeczy bardzo nam tu nie pasują!

 
 
4/5
księżna Kate
East News

Oczywiście każda ciężarna może przebierać wśród luksusowych potraw z najwyższej jakości składników. Co więcej, w ofercie jest także szampan dla rodziny i… karta win! Z kolei młodym mamom oferowane są herbaty z każdego miejsca na świecie.

 

Zobacz: Księżna Kate z wielkim brzuszkiem na wielkanocnej mszy. Widać, że poród zbliża się wielkimi krokami!

5/5
księżna Kate
East News

Oczywiście za takie warunki trzeba słono zapłacić… Doba w tym szpitalu kosztuje ponad 7 tys. funtów czyli… ok. 33 tys. złotych! 

 

Zobacz: Księżna Kate zaczęła rodzić?! Do sieci trafiło zdjęcie, które wzbudziło ogromne emocje!

Więcej na temat Księżna Kate