Księżna Kate o ciężkim porodzie

Dramat księżnej Kate! "Obawia się, że już nigdy nie będą sobie bliscy"

Księżna Kate o ciężkim porodzie

Decyzja księcia Harry'ego i księżnej Meghan o wystąpieniu z brytyjskiej rodziny królewskiej zaskoczyła wszystkich! Chociaż początkowo wydawało się, że Kate Middleton w tej sytuacji jest neutralna i nie żywi do pary większych uczuć, to jednak jak donosi informator "Vanity Fair", żona księcia Williama tęskni za Harrym! Podobno byli ze sobą bardzo zżyci. 

Zobacz także: Kate szczerze o traumach związanych z ciążami. Zdradziła, co przyniosło jej ulgę. Szczere wyznanie księżnej szokuje!

Kasiężna Kate martwi się o relację z księciem Harrym!

Kate Middleton jest bez wątpienia ulubienicą brytyjczyków! Skromna, uprzejma i pełna ciepła żona księcia Williama szybko zyskała rzeszę wielbicieli, którzy śledzą każdy jej krok. Księżna bardzo przykłada się do wszystkich obowiązków królewskich, a jej zachowanie zawsze jest nienaganne i zgodne z królewską etykietą. Zupełnie inaczej było w przypadku żony księcia Harry'ego, Meghan Markle, której Brytyjczycy od początku wytykali każdy błąd i uważali, że amerykanka nie pasuje do rodziny królewskiej. 

W końcu Meghan i Harry podjęli decyzję o opuszczeniu rodziny królewskiej. Para przeprowadziła się do Kanady i chce dzielić swoje życie pomiędzy Stany Zjednoczone a Wielką Brytanię. Ta decyzja była szokująca nie tylko dla fanów, ale przede wszystkim dla całej brytyjskiej monarchii. Pojawiły się jednak pogłoski, że księżna Kate w ogóle nie ubolewa nad rozstaniem ze szwagrem i jego żoną. Jednak jak teraz donosi informator dla "Vanity Fair", Kate Middleton tak naprawdę jest smutna i obawia się, że jej relacje z Harrym pogorszą się. 

Kate źle to zniosła. Dawniej ona, William i Harry stanowili szczęśliwe trio. Uważa, że to, co się wydarzyło, jest bardzo smutne. [...] Chciałaby móc porozmawiać z Harrym. Tęskni za nim i obawia się, że już nigdy nie będą sobie bliscy - przekazał magazyn "Vanity Fair". 

A wy co o tym myślicie? Czy rzeczywiście Kate i Harry byli ze sobą tak bardzo zżyci? 

East News

Kate podobno obawia się, że straci dobry kontakt ze swoim szwagrem!

East News

 

Więcej na temat Kate Middleton
Przeładuj

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Dzień przed ślubem były partner pisał do Agnieszki. Co na to Wojtek?!

zobacz 02:40