Nadzwyczajne spotkanie rodziny królewskiej, które zorganizowała Elżbieta II zakończyło się pomyślnie dla Meghan i Harry’ego.

Reklama

Moja rodzina i ja w pełni popieramy pragnienie Harry'ego i Meghan, którzy chcą rozpocząć nowe życie jako młoda rodzina. Chociaż wolelibyśmy, aby pozostali członkami rodziny królewskiej w pełnym wymiarze, szanujemy i rozumiemy ich pragnienie bardziej niezależnego życia i jednocześnie pozostawania ważną częścią mojej rodziny. Harry i Meghan dali jasno do zrozumienia, że w nowym życiu nie chcą być zależni od środków publicznych. Uzgodniono zatem, że nastąpi okres przejściowy, w którym para książęca Sussex będzie spędzać czas w Kanadzie i Wielkiej Brytanii- czytamy w oświadczeniu.

Teraz monarchini musi jeszcze postanowić, jak rozwiąże kwestie finansowe, ale ostatecznie pozwoliła księżnej i księciu Sussex na samodzielne decydowanie o swojej rodzinie. Na naradę został zaproszony książę Karol oraz obaj wnukowie: William i Harry. Meghan, która z Archim już jest w Kanadzie, miała uczestniczyć w rozmowie telefonicznie. Niestety, Kate nie została zaproszona na rodzinną naradę. To pierwsza taka sytuacja, kiedy księżna Cambridge została w ten sposób potraktowana. Była wściekła?

Dlaczego Kate nie była na naradzie w sprawie Harry'ego?

Księżna Kate według brytyjskich tabloidów nie miała dobrych kontaktów z Meghan. Za to z Harrym dogadywała się świetnie. On zawsze kibicował jej i Williamowi, a podczas wspólnych wyjść na oficjalne uroczystości widać, że czuli się dobrze w swoich towarzystwie. Niestety, kiedy zapadały kluczowe decyzje w sprawie Harry'ego Kate nie miała możliwości wyrazić swojej opinii. Dlaczego?

O tym z pewnością zdecydowała królowa i zebrała wokół siebie jedynie syna i wnuków. Na zdjęciach, które pojawiły się w sieci widać, że Kate w czasie rodzinnej narady pojechała po dzieci do szkoły. Jednak jej mina mówi wszystko! Widać, że jest zdenerwowana całą sytuacją i być może poczuła się wykluczona. Co więcej w komentarzach Internauci spekulują, że Meghan i Harry przekazali wiadomość o opuszczeniu rodziny królewskiej specjalnie dzień przez urodzinami Kate, na które w zeszłym roku nie zaprosiła księżnej Sussex. Czyżby Meghan faktycznie zrobiła coś takiego?

Zobacz także

Meghan i Harry ostatecznie postawili na swoim i królowa zaakceptowała ich decyzję!

East News

Kate teraz będzie jeszcze rzadziej widywała parę, być może to wpłynie na polepszenie ich kontaktów

East News

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama