Księżna Kate
EastNews
Newsy

Księżna Kate jest wściekła na rodzinę królewską! Poszło o Meghan!

Księżna Kate jest wściekła na rodzinę królewską! Poszło o Meghan!

Nadzwyczajne spotkanie rodziny królewskiej, które zorganizowała Elżbieta II zakończyło się pomyślnie dla Meghan i Harry’ego.

Moja rodzina i ja w pełni popieramy pragnienie Harry'ego i Meghan, którzy chcą rozpocząć nowe życie jako młoda rodzina. Chociaż wolelibyśmy, aby pozostali członkami rodziny królewskiej w pełnym wymiarze, szanujemy i rozumiemy ich pragnienie bardziej niezależnego życia i jednocześnie pozostawania ważną częścią mojej rodziny. Harry i Meghan dali jasno do zrozumienia, że w nowym życiu nie chcą być zależni od środków publicznych. Uzgodniono zatem, że nastąpi okres przejściowy, w którym para książęca Sussex będzie spędzać czas w Kanadzie i Wielkiej Brytanii- czytamy w oświadczeniu. 

Teraz monarchini musi jeszcze postanowić, jak rozwiąże kwestie finansowe, ale ostatecznie pozwoliła księżnej i księciu Sussex na samodzielne decydowanie o swojej rodzinie. Na naradę został zaproszony książę Karol oraz obaj wnukowie: William i Harry. Meghan, która z Archim już jest w Kanadzie, miała uczestniczyć w rozmowie telefonicznie. Niestety, Kate nie została zaproszona na rodzinną naradę. To pierwsza taka sytuacja, kiedy księżna Cambridge została w ten sposób potraktowana. Była wściekła?

10. rocznica ślubu Williama i Kate! Pamiętacie jak się poznali? To ona przygotowała prawdziwą intrygę!

Dlaczego Kate nie była na naradzie w sprawie Harry'ego?

Księżna Kate według brytyjskich tabloidów nie miała dobrych kontaktów z Meghan. Za to z Harrym dogadywała się świetnie. On zawsze kibicował jej i Williamowi, a podczas wspólnych wyjść na oficjalne uroczystości widać, że czuli się dobrze w swoich towarzystwie. Niestety, kiedy zapadały kluczowe decyzje w sprawie Harry'ego Kate nie miała możliwości wyrazić swojej opinii. Dlaczego?

O tym z pewnością zdecydowała królowa i zebrała wokół siebie jedynie syna i wnuków. Na zdjęciach, które pojawiły się w sieci widać, że Kate w czasie rodzinnej narady pojechała po dzieci do szkoły. Jednak jej mina mówi wszystko! Widać, że jest zdenerwowana całą sytuacją i być może poczuła się wykluczona. Co więcej w komentarzach Internauci spekulują, że Meghan i Harry przekazali wiadomość o opuszczeniu rodziny królewskiej specjalnie dzień przez urodzinami Kate, na które w zeszłym roku nie zaprosiła księżnej Sussex. Czyżby Meghan faktycznie zrobiła coś takiego?

 

Meghan i Harry ostatecznie postawili na swoim i królowa zaakceptowała ich decyzję!

Meghan Markle i książę Harry
East News

Kate teraz będzie jeszcze rzadziej widywała parę, być może to wpłynie na polepszenie ich kontaktów

Księżna Kate w koronkowej sukni
East News

 

Zobacz także
Brytyjska rodzina królewska na mszy świętej z okazji świąt

Księżna Kate z dziećmi na świątecznej mszy! Gest małej Charlotte chwyta za serce!

Księżna Kate i William spotkali Rose

Księżna Kate w kościele spotkała "kochankę" księcia Williama!? Jak zareagowały na swój widok?

 

Księżna Kate w kraciastej sukience z Zary
Newsy
Uśmiechnięci Kate i William nie przejmują się odejściem Meghan i Harry'ego z rodziny królewskiej? Są nowe zdjęcia!
Uśmiechnięci Kate i William nie przejmują się odejściem Meghan i Harry'ego z rodziny królewskiej? Są nowe zdjęcia!

Są pierwsze zdjęcia księżnej Kate i księcia Williama po odejściu księżnej Meghan i Harry'ego z rodziny królewskiej! Jak cała afera związana z tzw. "Megxitem" wpłynęła na samopoczucie pozostałej części rodziny? Patrząc na ich uśmiechy, wydaje się, że Kate i William nie przejmują się skandalem na dworze! A może to tylko dobra mina do złej gry? Zobaczcie sami! Zobacz także:  Księżna Kate jest wściekła na rodzinę królewską! Poszło o Meghan!

Królowa o przyszłości Meghan i Harry'ego
Newsy
Drobny szczegół zdradził plany królowej Elżbiety wobec Meghan i Harry'ego! Też to dostrzegliście?
Drobny szczegół zdradził plany królowej Elżbiety wobec Meghan i Harry'ego! Też to dostrzegliście?

Królowa Elżbieta II po spotkaniu najbliższej rodziny w sprawie Harry'ego wydała oświadczenie, w którym zaakceptowała decyzję wnuka i Meghan , jest jedno ale... Moja rodzina i ja w pełni popieramy pragnienie Harry'ego i Meghan, którzy chcą rozpocząć nowe życie jako młoda rodzina. Chociaż wolelibyśmy, aby pozostali członkami rodziny królewskiej w pełnym wymiarze, szanujemy i rozumiemy ich pragnienie bardziej niezależnego życia i jednocześnie pozostawania ważną częścią mojej rodziny. - czytamy w oświadczeniu.  Jednak forma oświadczenia odbiega od tych, które zazwyczaj są formułowane w Pałacu Buckingham. Jest mniej oficjalne, a królowa występuje w nim bardziej w roli babci niż surowej monarchini. Co prawda monarchini  dała jeszcze Harry'emu czas na podjęcie ostatecznej decyzji, ale fakt, że Meghan już teraz jest z synem w Kanadzie, oznacza, że nie zamierzają zmieniać zdania. Być może księżna obawiała się, że królowa zatrzyma ich w Wielkiej Brytanii, dlatego już wcześniej wyjechała z dzieckiem za granicę! Czy królowa pozwoli Meghan i Harry'emu zatrzymać królewskie tytuły? Tymczasem trwają ostateczne ustalenia dotyczące kwestii finansowych i dalszej formy, w jakiej Meghan i Harry mieliby reprezentować rodzinę królewską. W oświadczeniu królowa wprost napisała, że jej wnuk z żoną nie chcą być zależni od finansów rodziny królewskiej i pisała o nich bezpośrednio po imieniu. Harry i Meghan dali jasno do zrozumienia, że w nowym życiu nie chcą być zależni od środków publicznych. Uzgodniono zatem, że nastąpi okres przejściowy, w którym para książęca Sussex będzie spędzać czas w Kanadzie i Wielkiej Brytanii To właśnie brak użycia przez królową oficjalnych tytułów Meghan i Harry'ego...

Królowa w fioletowej stylizacji, Meghan i Harry
East News
Newsy
Królowa Elżbieta wydała oświadczenie w sprawie Meghan i Harry'ego!
Królowa Elżbieta wydała oficjalne oświadczenie w sprawie Meghan i Harry'ego! Jak komentuje zaskakującą decyzję książęcej pary, która postanowiła wycofać się rodziny królewskiej.

Królowa Elżbieta wydała oficjalne oświadczenie w sprawie Meghan i Harry'ego! Jak komentuje zaskakującą decyzję książęcej pary, która postanowiła wycofać się rodziny królewskiej. Zaledwie kilka dni temu Meghan i Harry zaskoczyli wszystkich publikując w sieci wpis, w którym zdradzili, że chcą dzielić swoje życie między Wielką Brytanią a Ameryką. Para dodała przy okazji, że planują odciąć się od rodziny królewskiej i rozpocząć pracę, aby mogli być niezależni finansowo. Szybko okazało się, że para podjęła taką decyzję bez wcześniejszej rozmowy ze swoimi bliskimi, a przede wszystkim z królową Elżbietą! Dopiero dziś Harry spotkał się ze swoją babcią. Teraz królowa wydała specjalne oświadczenie! Królowa komentuje decyzję Harry'ego i Meghan Tuż po tym, jak w sieci pojawił się wpis książęcej pary, przedstawiciel Pałacu Kensington dał jasno do zrozumienia, że królowa była mocno zaskoczona decyzją Harry'ego i jego żony.  Dyskusje z księciem i księżną Sussex są na wczesnym etapie. Rozumiemy ich pragnienie przyjęcia innego podejścia do obowiązków, ale są to skomplikowane kwestie, które wymagają czasu- informowano w krótkim oświadczeniu. Decyzja książęcej pary wywołała ogromne poruszenie w rodzinie królewskiej. Królowa Elżbieta zorgarnizowała nawet pilne spotkanie w ich sprawie. Teraz w mediach pojawiło się oficjalne oświadczenie królowej Elżbiety, która nie ukrywa, że chciałaby, zeby Harry i Meghan dalej byli pełnoprawnymi członkami rodziny królewskiej. Co jeszcze napisała królowa Elżbieta II?  Moja rodzina i ja w pełni popieramy pragnienie Harry'ego i Meghan, którzy chcą rozpocząć nowe życie jako młoda rodzina. Chociaż wolelibyśmy, aby pozostali członkami...

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner