Kate w ciąży?!
EastNews

Księżna Kate przez nikogo niezauważona wymknęła się do pubu! Pomógł jej... Harry

Kate w ciąży?!
EastNews

Życie księżnej w wielu aspektach może wydawać się bajką, ale jego urok blednie, gdy np. zechce się wybrać z przyjaciółkami na drinka. Bo jak to zrobić, nie wywołując sensacji i nie narażając siebie i znajomych na spotkanie z paparazzi? Okazuje się, że księżnej Kate ostatnio udało się to zrobić!

Mail Online informuje, że księżna Kate wybrała się do popularnego pubu ze znajomymi rodzicami ze szkoły, do której uczęszcza Charlotte. Jak udało jej się przemknąć niezauważonej? Pomógł w tym ponoć… książe Harry!

Zobacz także: Księżna Kate powiedziała wreszcie o czwartej ciąży! Jej rodzina niedługo się powiększy?

Księżna Kate bawiła się w pubie

Dlaczego akurat Harry? Otóż Kate wybrała znany pub z restauracją na Chelsea - „Hollywood Arms”. Położony w świetnym miejscu, tuż obok popularnej King’s Road („królewskiej drogi”), przyciąga Londyńczyków i turystów.

Wejście Kate od frontu musiałoby wzbudzić sensację. Ale ona skorzystała z tylnej furtki. Jak pisze tabloid, zainstalowano ją ponoć dla słynącego kiedyś słusznie bądź nie z imprezowego stylu życia księcia Harry’ego.

Według relacji tabloidu, Kate w październiku uczestniczyła imprezie dla uczniów i rodziców Thomas’s school, gdzie uczęszcza od września Charlotka. Wejść na imprezę zdołała właśnie dzięki dodatkowej furtce.

Użycie drzwi od strony alei z tyłu budynku pozwoliło jej przejść tak, by nikt przypadkowy nie zdołał jej nagrać na swojego smartfona - pisze Mail Online.

Towarzyszył jej ponoć tylko jeden oficer ochrony. A księżna Kate miała czas, by przez nikogo nie niepokojona wypić kilka drinków z nowymi przyjaciółmi ze szkoły. 

Charlotte z mamą.

Charlotte pokazuje język

Więcej na temat Księżna Kate Książę Harry
Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41